Stranica 379 od 720 PrvaPrva ... 279329369377378379380381389429479 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,781 do 3,790 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od 3per Vidi post
    ma svi igraju taj com3...
    trebao bi i THE onda doć u svojoj postavi skupa sa 1.Bojnom...malo da se razvodne ove megakoalicije
    o ima bojne i ovdje...tu su i kakadu i tomo i drlja vjerujem da bi i oni okupili staru ekipu kad bi se dogovorio jedan kvalitetan server bez ikakvih koalicija i muljanja ispod stola..svako za sebe pa do kud se stigne...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    o ima bojne i ovdje...tu su i kakadu i tomo i drlja vjerujem da bi i oni okupili staru ekipu kad bi se dogovorio jedan kvalitetan server bez ikakvih koalicija i muljanja ispod stola..svako za sebe pa do kud se stigne...
    ma znam da ih ima...nisu oni prestali igrat jer im se savez raspo ili više nema koga da ih vodi...
    oni su se jednostavno adaptirali u saveze koji vode domicil na kvadrantu...

ali to što kažeš...bio bi fora fajtanje do samoga kraja bez puno kalkulacija..prsa u prsa
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Crnobog Vidi post
    To znamo on i ja i nitko vise, vi spameri mozete samo nagadjati. Necu dalje jer nemam gusta na ovom forumu pisati. Al kad postane previse, postane.
    Znate kako se kaze - "Crni je kriv za sve" Kriv je za drlju, za Antu, ma za sve :cerek:

Bas bi volio vidjet server na hr domeni gdje ce bit nickovi tomo kundak ili drlja
    Uređeno od strane The King (26.02.14 um 22:36 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

ma ja idem odmah na server, kad vidm nick šefika
    uzet ću akademsku godinu, i posvetiti se katanju lajavca

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    ma ja idem odmah na server, kad vidm nick šefika
    uzet ću akademsku godinu, i posvetiti se katanju lajavca
    da se bojim muhica nosio bi raid sa sobom...farmo
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

da se bojim muhica nosio bi raid sa sobom...farmo
    pa i nosaš raid sa sobom, to ti je posao

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

i tomo i drlja vjerujem da bi i oni okupili staru ekipu kad bi se dogovorio jedan kvalitetan server bez ikakvih koalicija i muljanja ispod stola..
    bez muljnja???ROTFL

Pa dado ja znam da si ti skroz izgubio kompas u svojoj ogromnoj :lovju: prema NAVu,

ali da mi njih dvojicu i 1. bojnu navodiš kao primjer poštenja???

ROTFLROTFLROTFL
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

@ Dado

Kad kazes da ce Tomo i Drlja odigrat server bez muljanja i ostalih prljavih poteza, to ti je isto kao da kazes da TNT na pošten način čita napade zato što ima deff genija :cerek:

Znači, jednom rijecju... NEMOGUCE :pije kavu:

Rudika se ipak javio na forumu(izgleda da su mu dali dopustenje napokon) i odmah se prijeti nekakvim prijavama :brukica:

A njegovim sefovima se skype uzario zadnjih par dana otkako je pocela ova prica

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od doci Vidi post
    bez muljnja???ROTFL

Pa dado ja znam da si ti skroz izgubio kompas u svojoj ogromnoj :lovju: prema NAVu,

ali da mi njih dvojicu i 1. bojnu navodiš kao primjer poštenja???

ROTFLROTFLROTFL
    a vidim da jos boli glupost koju ste napravili i dali neprijatelju da vam zida ww selo...oni nisu apsolutno nista napravili kontra pravila,samo su iskoristili vasu glupost i sami ste si krivi te ste dobili kaj ste i zasluzili...ti koja si usred servera ostavila saveznike i priklonila se neprijateljima koji su td katali si se nasla pametovat HAHAHAHAHHAHAH.....

a na pravom ste putu da ponovite tu glupost...o tome vise kasnije....uglavnom svima preporucavam da prate dogadjanja vjerujete mi smijat cete se od srca kad otkrijem neke stvari

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

to je uvjek tak, kad je dadek na setveru, uvjek su neke muljaže....
    bitno da drug optužuje stalno, taj jednostavno nezna pošteno igrati. Ali sve mu se to oprosti, jer je to zbog ljubavi prema NAV savezu, a kak ih nemože pošteno pobijediti, onda radi spletke, niš novo

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913