Stranica 389 od 720 PrvaPrva ... 289339379387388389390391399439489 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,881 do 3,890 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

stvar je u tome da oni šalju deff 'samo' zato da bi uhvatili naše offove. pa čekaj mi šaljemo kriku i krik nama deff da bi samo uhvatili vaše offove, al to ima svoje ime. wait for it .................................................. . savezništvo. ali šta nije vama iz tnt-a možda od koristi kad bi sc obrisao koji krop ili uzeo art sa ++ ili je orijentacija isključivo sjebat sc

Član foruma kolesterol's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

ovo me podsjeća na naše političare kad govore o nepoštenju onih iz drugih stranaka :cvjetic:

- gospođo Merzel, nije li bezosjećajno da u županiji sa tolikom nezaposlenošću, vi kupujete tako skupocjen auto?!
    - Ma dajte molim Vas!!! -Pa zar vi stvarno mislite da je to kupljeno meni?!! -Zar ću ja taj auto odnijeti sa sobom?! - To će ostati svim građanima na korištenje i poslije mene!! :dance:ROTFL
    Shrek
    ih lele što se ne ubih ispod one kruške :brukica:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

:cerek:

pafke igra za nav ahahahahahahahhahaahahhaha
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Cražy Vidi post
    stvar je u tome da oni šalju deff 'samo' zato da bi uhvatili naše offove. pa čekaj mi šaljemo kriku i krik nama deff da bi samo uhvatili vaše offove, al to ima svoje ime. wait for it .................................................. . savezništvo. ali šta nije vama iz tnt-a možda od koristi kad bi sc obrisao koji krop ili uzeo art sa ++ ili je orijentacija isključivo sjebat sc
    Ne vidim kako bi TNT-u koristilo da ova koalicija saveza sa juga uzme koji art ili nulira koji crop nekom na sjevero-istoku :brukica: stvarno, ako je ovo istina da se jug ujedinio, onda ce ovo postat jos jedan server duhova :pije kavu:

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Još uvijek ne vidim gdje je problem. Cijeli server NIŠTA ne igrate, napadate i ne trošite se. Imate unikatni art i navodnu nepoštenu prednost. Uz to cijeli server zagovarate neke fantomske urote. I sada kada se poklope akcije ste u čudu, šoku i nevjerici. Ovaj s1 je daleko od onih bajke top server hrvata što se pričaju ali da je komičan do svakako je
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    Ne vidim kako bi TNT-u koristilo da ova koalicija saveza sa juga uzme koji art ili nulira koji crop nekom na sjevero-istoku :brukica: stvarno, ako je ovo istina da se jug ujedinio, onda ce ovo postat jos jedan server duhova :pije kavu:
    pa samom tvojom tvrdnjom ispada da tnt misli da je sc favorit za server i puno jači od ekipe sa ++ što mislim da je totalno neutemeljeno. jel tnt misli da sa arhitektom i brdom deffa nav neće opet uzet server. kasnije kad ww od nava bude zacementiran sa deffom će se lupat po glavi i bit će ko i prošli server žicanje sc-a da ga ruši

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Znaci ak sam razumio ak se mi ujedinimo bila mi sramota a to sta tnt i ekipica imaju 3 kvadranta to nista :cerek:
    Uređeno od strane SC KILLER (01.03.14 um 17:10 Uhr)
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Pa mislim da SC i jest prvi favorit servera ali kako se SC nasadio na arhitektu sada :pije kavu: pomor favorita :cerek:

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

čestitke PTSP&NAV na deff-u ... i ekipa nadam se da sada počinju igre :pivo: .... želim nam duga noćna druženja :plesem na kisi:

ufffff skoro zaboravio na tnt :patkica:

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Pa mislim da SC i jest prvi favorit servera ali kako se SC nasadio na arhitektu sada :pije kavu: pomor favorita :cerek:
    ROTFL ti se salis
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913