Stranica 392 od 720 PrvaPrva ... 292342382390391392393394402442492 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,911 do 3,920 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma travian je zakon's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Zašto to nisi prije napisao ne bi išli na art

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od rottweil Vidi post
    3. Suradnja TNT i NAV&PTSP

S obzirom na utvrđenu gore navedenu suranju lagao bih kada bih rekao da nije pokušano napaviti suradnju između tih saveza, osobno sam vodio te pregovore i mogu reci da su propali.
    Mi smo bili ozbiljno uzdrmani pogotovo sa kolicinom preostalog deffa nakon učestalih napada SC-a, ali oni su klikali u miru i nije im bila potrebna suradnja iz tog razloga suradnja nije ostvarena.

Lp,

Rottweiler
    :brukica: :brukica: ali nije ni cudno jedino tak znate igrate
    Uređeno od strane SC KILLER (01.03.14 um 18:21 Uhr)
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Hahahhaha rot dobra ti taktika bolje da ima nav arhitektu nego sc,jel to nesvjesno pljujes po navu kao savezu koji nema sanse dici cudo pa cete im bez beda uzet arhitektu kad ce vama trebat

ovaj tnt postaje sve vise i vise bljakavi savez....umjesto sa gledaju sebe i svoje radnje cijeli server kalkuliraju i igraju na svim frontama....fakat ste zasluzili da vas sc kata prosli sc,a ako ima pravde tako cete zavrsiti i ovaj server jer brate mili gori ste cak i od nava...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

Poštovanje,

nevolim se javljati ovdje na forumu, ali toliko je gluposti i poricanja ovdje danas ispisano da sam jednostavno prisiljen.

1. Ajde da prekinemo sa nekim glupostima i opradanjima za loše izvedene akcije ili dobro branjene.

Stalno se proteže neka teza o čitanju napada i koreštenju neznam ni ja čega.

Da mi možemo čitati napade nebi prošao niti jedan off, a kamoli da bi ostali bez 2 BO arta, bez skladišta i da bi bilo srušeno nekoliko GG od strane SC-a.

Drugim rjecima nemojte tražiti opravdanje gdje ga nema, stvar je jednostavna, napadi uglavnom putuju preko 30 sati i ako se fejkanje ne odradi dobro deff generali imaju 20 sati za odrediti što deffati.

2. Suradnja između SC i PD

Suradnja definitivno postoji, SC je imao barem 10 akcija na nas i svaki put su isti dan išli i fejkovi od PD. Kada su stale akcije od SC stali su i fejkovi od PD.
    Sada se isto dogodilo i kod NAV, tako da poricanje suradnje je suludo, ja nekažem da ste saveznici ali surađujete.

3. Suradnja TNT i NAV&PTSP

S obzirom na utvrđenu gore navedenu suranju lagao bih kada bih rekao da nije pokušano napaviti suradnju između tih saveza, osobno sam vodio te pregovore i mogu reci da su propali.
    Mi smo bili ozbiljno uzdrmani pogotovo sa kolicinom preostalog deffa nakon učestalih napada SC-a, ali oni su klikali u miru i nije im bila potrebna suradnja iz tog razloga suradnja nije ostvarena.

4. Današnja akcija.

Da apsolutno smatram da kolaicija SC, KRIK i ekipa su jedni od favorita za uzimanje servera, stoga apsolutno mi nije u interesu da uzmu posebnog arhitektu ili eventualno još neki BO art. Samim time je došla odluka da se igracima ponudi opcija da svatko prema svojoj odluci pošalje ili ne pošalje deff. To je bila strateška odluka, jel ta kolaicija je pokazala da ima puno iskusnih i ozboljnih igraca koji znaju napraviti i off i deff, stoga još i posebni arhitekt u njihovim rukama bi bio malo previše, ovako ipak raspodjela snaga ostaje donekle balansirana.

Ovdje sada potvrđujem da savezništvo između TNT sa NAV&PTSP ne postoji i nece postojati. Ja ne želim savezništvo sa niti jednim savezom koji misli graditi svoj WW, jel svi znamo da to savezništvo traje dok netko ne dostigne 90lvl, mene to ne zanima.

Ali isto tako potvrđujem da cu deffati sve bitne arteve bilo kojeg saveza ako taj art može donjeti prevagu u odnosu snaga naših najvecih konkurenata za server.

Lp,

Rottweiler

:goodpost:

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

smatram očitim da mi s obzirom na sve ovo vrlo vjerojatno ne uzimamo server s obzirom da bilo koju stranu izbacimo iz utrke ta strana će deffat i biti suport ovoj drugoj strani (ljubav bez granica tnt&PTSP%NAV) stoga se mogu samo veselit narednim akcijama i razbijanjima gg-ova ..... zaista nam svima želim jako veselu narednu fazu servera a što se mene tiče ja bi najrađe ugasio kad krenete sa gljivarenjima za WW faze ..... za ovo ujedinjavanje sam se šalio jer bi mam gasil acc od srama

Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Hahahhaha rot dobra ti taktika bolje da ima nav arhitektu nego sc,jel to nesvjesno pljujes po navu kao savezu koji nema sanse dici cudo pa cete im bez beda uzet arhitektu kad ce vama trebat

ovaj tnt postaje sve vise i vise bljakavi savez....umjesto sa gledaju sebe i svoje radnje cijeli server kalkuliraju i igraju na svim frontama....fakat ste zasluzili da vas sc kata prosli sc,a ako ima pravde tako cete zavrsiti i ovaj server jer brate mili gori ste cak i od nava...
    Mozda se casio opet preracuna :cerek: i dado kak nisi skuzil da su crni i rudi prijatelji sa kineskog servera :cerek:
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post

Ajde zapamti da ovaj TNT nema nikakve veza sa TNT sa prošlog S1.

Ovaj savez je niknuo iz KTM-a sa pretprošlog S1, a svoje ime je promjeni u TNT zbog tragicnog slučaja i odavanja počasti.

Tako da bilo kakva usporedba sa prošlim S1 je neosnovana i suluda.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Suradnja definitivno postoji
    O da, postoji, samo u vašim glavama

To što je netko iskoristio naše akcije(ili mi njihove) pošto PD ratuje sa vašim saveznikom(a mi sa vama) sami ste krivi što ste širili koaliciju na drugi kvadrant.To vam nije trebalo.
    Tako da naši napadi nemaju veze sa suradnjom kakvu vi imate sa tnt.

Posto si rekao da se ne volis javljati na forumu, a primjetio sam da voliš art BO...ajde znaš šta ti je činit

Član foruma light101101's Avatar
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

jel ovdje itko vise na ovom serveru samo klika i uziva u igri? ili je ovaj server samo forumski rat, i svi jedu g*vna kako stignu?

kada nema pafkea da valja gluposti, javi se dado..kada nema dade, javi se King.. samo se izmjenjujete jedan za drugim :brukica:

Svaka cast svima danas. NAV je fino odradio obranu arta, SC je fino pokazao zube. :palčina:

idemo sad dalje...
    hrx- VOK :to victory:

Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od light101101 Vidi post
    jel ovdje itko vise na ovom serveru samo klika i uziva u igri? ili je ovaj server samo forumski rat, i svi jedu g*vna kako stignu?

kada nema pafkea da valja gluposti, javi se dado..kada nema dade, javi se King.. samo se izmjenjujete jedan za drugim :brukica:

Svaka cast svima danas. NAV je fino odradio obranu arta, SC je fino pokazao zube. :palčina:

idemo sad dalje...
    Zaboravio si cestitat i tnt-u

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913