Stranica 429 od 720 PrvaPrva ... 329379419427428429430431439479529 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,281 do 4,290 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od zoki137 Vidi post
    Nitko nije savršen... A mislim da je ovo samo dokaz kako su se svi ujedinili protiv nas. Ono, u dva dana pod svim mogućim napadima (mislim da ih je sveukupno preko 1000 izbrojano (svaki pojedinačno)) uzmu nam 3 arta. I to pod kojim okolnistima i koji savezi? Dajte molim vas, a bitno da se uvijek priča o megakoaliciji NAV-a. Samo me zanima sada kako će biti bitka oko ww-a? ili su SC, KRIK, PiP, TT i ostala družina zajedno samo do planova, a onda svako po svome? Tko zna...uskoro ćemo vidjeti. :gamer s mišem:
    Gle malog navovca poslije kiše, tužan je i plače na forumu jer nema arteva više. :(

Član foruma
    Registriran
    Mar 2014

Uobičajeno

Nitko nije savršen... A mislim da je ovo samo dokaz kako su se svi ujedinili protiv nas. Ono, u dva dana pod svim mogućim napadima (mislim da ih je sveukupno preko 1000 izbrojano (svaki pojedinačno)) uzmu nam 3 arta. I to pod kojim okolnistima i koji savezi? Dajte molim vas, a bitno da se uvijek priča o megakoaliciji NAV-a. Samo me zanima sada kako će biti bitka oko ww-a? ili su SC, KRIK, PiP, TT i ostala družina zajedno samo do planova, a onda svako po svome? Tko zna...uskoro ćemo vidjeti. :gamer s mišem:
    Prokužio si nas! Do planova smo skupa, a onda PiP,Šlapice i PD ulaze u koaliciju s vama teko toliko da opet možemo vas z...... za megakoaliciju
    Tko nije Vlatku, Vlatka će njega

Član foruma lolobridjida's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

vidi, manje boli priznati protivniku da je dobro odradio akciju, da niste dobro procitali napade, da vas protivnik navuko na svoj mlin...a ovo vadjenje sa urotama, saveznistvima, staznamsve, madjijama, vise je nego smesno...niste dorasli igri i to je to ...Slapice/PiP ,PD igraju svoju igru , to sto se poklopilo da vas i SC napada , pa izvinite molim gde to pise da vas sme samo jedna strana napadati? kad na nas idu vasi napadi , od tnt , rare, nona mi ne cvilimo po forumu kako su se svi urotili protiv nas niti vas optuzujemo da radite nesto ispod zita...a zamisli u isto to vreme smo imali i napada od SC ...znaci svi vi koalirate :brukica:...patetika
    Uređeno od strane lolobridjida (13.03.14 um 17:18 Uhr)
    s1- Ooops! PiP

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Tooooooooo evo teorija zavjere.

Dva tjedna fejkanja i uspješna akcija,posebni ludi je poklon bon.Umjesto da čestitaš,najbolje je napisat mi smo jadni mali i svi nas tlače.Koliko ono trpite napade dva tjedna,nevjerojatno dugo.

Šlapice,Pip i PD žele imat x5 zašto,kaj će im to?
    Ponovno pokušavanje stvaranja megakoalicije tnt,škorpioni,Non i RARE i sad Nav i Ptsp,iskreno se nadam da neće zaživjet.Jel što će se desit,opet će svi na Vas,a problem je u tome što Vas se nemože fulat.SC&Krik je pokušao isto što i mi,oni na čistu snagu,makar sa sekundarcima,mi na malo drugačiju taktiku i uspjelo je. Međusobna suradnja nema je i nije je niti bilo,čak smo ih možda i zeznuli jel smo fejkali u isto vrijeme pa su svi deffali svoje "prijatelje".Evo ti odgovor,SC i Krik će gradit svoj WW,mi svoj,a što se mene osobno tiče možete svi vi ostali, svi skupa,pa neka najbolji pobjedi.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Sta di su vam bili prijatelji iz tnt nisu oni deffali :cerek:
    Cestitke na akciji :worship:
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Nov 2013

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Sta di su vam bili prijatelji iz tnt nisu oni deffali :cerek:
    Cestitke na akciji :worship:
    Šta će nam oni? Btw-prijatelji? 'beš mi sve ako ja nisam na pogrešnom forumu o pogrešnom serveru u pogrešnom NAV-u. :S

Uobičajeno

Bitka je izgubljena...ali ret je tek započeo.......

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ksamart & agrat 91 Vidi post
    Bitka je izgubljena...ali ret je tek započeo.......
    Bravo to su prave rijeci,a ne ovi tvoji sa vrijedjanjem i raznim urotama...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

sad je meta prebačena na drugi kvadrant .... idemeeeeeeee

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Super onda sad idemo mi malo gljivariti
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913