Stranica 441 od 720 PrvaPrva ... 341391431439440441442443451491541 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,401 do 4,410 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma lastboyscout's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Apeliram da se Dadu odbana i dopusti mu povratak na forum,broj postova je pao nevjerojatno.

Vratite Dadu!!!
    Iz povjerljivih izvora sam čula da Tramax organizira akciju po radnim nazivom SVI SMO MI DADO kojoj je cilj vratit Dadu na forum i skinut ljagu s njegovog imena...i majice su u pripremi...a navodno će i grafiti osvanut u Zg-u:pije kavu:
    Never try to teach a pig to sing, it is a waste of your time and it annoys the pig. :pije kavu:
    KRIK

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od lastboyscout Vidi post
    Iz povjerljivih izvora sam čula da Tramax organizira akciju po radnim nazivom SVI SMO MI DADO kojoj je cilj vratit Dadu na forum i skinut ljagu s njegovog imena...i majice su u pripremi...a navodno će i grafiti osvanut u Zg-u:pije kavu:
    E baš si neka miha,sad je svi smo mi dado ,žene:cvjetic:

Član foruma Dubi's Avatar
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

A mi iz PD smo baš zločesti i varamo,te su nam žene MH na pojedinim serverima,a svima vama je opravdanje;da smo bili malo aktivniji vidjeli bi vi svoje....
    Ma dajte ljudi molim vas... sa servera na server smo mi prevarti,a vi svi ostali žrtve.... Jednostavno mislim da je vrijeme da se naučite igrati ili da ako niste u stanju časno završiti server da niti ne počinjete igrati i da se jednostavno ne upuštate u tu avnturu... jer vjerujte opet čemo vas prevariti i nikada nečemo igrati fer ......

Član foruma
    Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zoran fest Vidi post
    evo da se ja javim

bio sam na operaciji i dao sam svoj acc kolegi iz saveza.

Interesantno je to da sitter nije ulazio na acc, a novi vlasnik se kopčao par puta na dan.

Nije mi jasno kako su onda svi u savezu vidjeli da je račun aktivan (plav) po cijele dane.

Neka igrač PD elmo objasni tu pojavu, a isto tako i Travian tim,

Jer sam ja očito glup, pa ne razumijem,
    Možda mi je mjesec dana neigranja pomutilo razum, ili je to posljedica lijekova koje sam primao prije i poslije operacije. pa mi se čini da je PD ekipa klikala umjesto onih kojima sma povjerio račun na čuvanje.

To što su katali acc nakon što su skužili da je neaktivan to nema veze sa ovim gore.
    Elmo zna o čemu je riječ.

ne treban objašnjenje jer ne igram više i boli me što si tko misli o meni.

ali samo da se zna da se igra prljavo i odgovor MH u prilogu.

http://prntscr.com/32gwgu

pozdrav.

PS ako netko želi detalje i ostatak dokaza zna gdje me može nači PVT
    hahahahahahahahahaha majko mila šta sve necu cut, proxu je mh zena, udruzili smo se sa cjelim serverom i ostala hrpa gluposti, al ovo je najveca hahahahaha sad smo poceli i bit aktivni i u suparnickom savezu

P.s. Isto bi ti bilo da si i ti bio tu opet bi te katao :to victory:
    Beware of the shark attack :staklenka:

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

PTSP kata veliki SC :cerek: :cerek:

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    E baš si neka miha,sad je svi smo mi dado ,žene:cvjetic:
    Nego gledam ove akcije,sve mi nije jasno,jer se to nav neče branit il u čemu je problem,naime.Skupim trojicu prijatelja i ta 4 tima napadača sahranim da zid neče videt.Il se opet igraju igre,kao sa zadnjim gubljenjem arteva?
    Ovo kaje prošlo je sramota,neznaš koga više sramoti,off koj je poslan ili deff,po meni deff,dakle jasno sve.

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Rudika, mozda su to sve igrice da se vidi kako kao SC napada NAV, a u biti ce zajedno zidat WW :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Zasto sada meni čestitaš, tetec ? :cerek:...

Ja sam samo dao jedan moguci sceniraj dogadjaja pošto ti kažes da ti je cudno sto tako mali off-ovi prolaze kroz GG od Nav-a i da uopce ne deffaju gradove.....tak da...

PS.....ostavi čestitke za Antišu i Šimu ....oni su katali GG od Nav-a .....ja im osobno čestitam na tome
    Uređeno od strane The King (20.03.14 um 21:52 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Rudika,aj ti fino lezi,vidim da te pere špica malo,počeo si halucinirat i neuzimaj više to šta uzimaš vidiš da ti škodi,čudi me da nebranite NAV da uhvatite naše smješne offiče,ovo je smješno kako se smješnim offičima pravi smješno katastrofalna šteta i to po vodstvu dotičnog saveza :plesem na kisi:
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,završit če karieru u nižerazrednom vratniku. :pčelica: zgembo :master: :štemer:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od kemikaza Vidi post
    Rudika,aj ti fino lezi,vidim da te pere špica malo,počeo si halucinirat i neuzimaj više to šta uzimaš vidiš da ti škodi,čudi me da nebranite NAV da uhvatite naše smješne offiče,ovo je smješno kako se smješnim offičima pravi smješno katastrofalna šteta i to po vodstvu dotičnog saveza :plesem na kisi:

Čak si i ti sa svojim "sekundarnim" off-om nesto srusio :cerek:

http://travian-reports.net/hr/report/507687e7f24

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4