Stranica 456 od 720 PrvaPrva ... 356406446454455456457458466506556 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,551 do 4,560 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma jole's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

ljudi nebrinite se...dobiti ce te nagradu za ovo strpljivo cekanje vec tjedan dana da oni nesto poprave..

nagrada:bog ce vam platiti

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

zanimljiv rođendanski server,od početka nas časte...prvo sa duplom prehranom vojske što je napravilo ogromne minuse,nikad veći nisu bili u ovom tijeku igre što autmatski traži enormnu potrošnju golda,a onda kao šećer na kraju štekanje servera tako da nemreš ni prebaciti rese i prehraniti vojsku weeeeee

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Bob Graditelj Vidi post
    zanimljiv rođendanski server,od početka nas časte...prvo sa duplom prehranom vojske što je napravilo ogromne minuse,nikad veći nisu bili u ovom tijeku igre što autmatski traži enormnu potrošnju golda,a onda kao šećer na kraju štekanje servera tako da nemreš ni prebaciti rese i prehraniti vojsku weeeeee
    Pa to ti ustvari pomazu , smanjuju minus :cerek:
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma tomato's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    pa da. crkne vojska. i odma manji minus :staklenka:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

bolje da se skucaju onda negdje nego da im vojska gine...

Nego, Milane moj, daj mi reci jedan info, kako to da SC&KRIK koalicija ne pokazuje s kime je u savezu, mislim ime samo po sebi mlogo govori, ali tko zna, možda im je PD koalicija malo draža od ove s1 'buržuazije'

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    bolje da se skucaju onda negdje nego da im vojska gine...

Nego, Milane moj, daj mi reci jedan info, kako to da SC&KRIK koalicija ne pokazuje s kime je u savezu, mislim ime samo po sebi mlogo govori, ali tko zna, možda im je PD koalicija malo draža od ove s1 'buržuazije'
    Moram ti čestitati na ovome postu,poslije dugo,dugo,dugo vremena,i poslije dugo dugo postova,netko pokusava skreniti pricu i temu na trenutno stanje na serveru da se pokrene kakva takva rasprava.
    Iskreno me briga za server,al ovo je lijepo za viditi
    P.S sad mozes ocekivati odgovore tipa najjači smo,slabi vam ofovi i slicno
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Nije to neko posebno pitanje, ali isto kao šta nisam ranije dobio odgovor na pitanje, dali će biti napada na PD koaliciju, jer drže posebnog arhitektu, tako i sada baš ne očekujem odgovor...

A šta se hvaljenja tiće, mogu se oni hvaliti koliko hoće, ali napaditi generalno saveze koji su po broju igrača skoro 2 put slabiji, a iskreno, priznajem i neiskusniji, pa ne zvuče mi kao neki veliki offeri, pogotovo kako su se prikazivali na početku servera...

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Nije to neko posebno pitanje, ali isto kao šta nisam ranije dobio odgovor na pitanje, dali će biti napada na PD koaliciju, jer drže posebnog arhitektu, tako i sada baš ne očekujem odgovor...

A šta se hvaljenja tiće, mogu se oni hvaliti koliko hoće, ali napaditi generalno saveze koji su po broju igrača skoro 2 put slabiji, a iskreno, priznajem i neiskusniji, pa ne zvuče mi kao neki veliki offeri, pogotovo kako su se prikazivali na početku servera...
    Neznam,ne klikam,ali vjerujem na riječ
    Posebice iz razloga jednoga,dupla proizvodnja,dupla potrosnja,svaki ofer da ima negdje jos 2 na situ prazna naloga,hrani off tamo uz kakve male potrosnje,pa server je stvoren za izbaciti ekstra ofove,a koliko cujem off bodova(ps ubijes jednu jedinicu racuna se 2) i nema nesta mnogo,bas me zanimaju ofovi poslije gljivarenja velike većine.
    Vise sam ocekivao od toliko hvaljenoga hr1 servera.
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Sta se tice PD i ekipe i dalje tvrdim da nemamo nista sa njima ti kazes 2 put manje igraca mene zanima koji su to savezi imali 2 put manje igraca od nas dok su krenuli nasi napadi tnt,NAV nemoj me nasmijavat rade
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Sta se tice PD i ekipe i dalje tvrdim da nemamo nista sa njima ti kazes 2 put manje igraca mene zanima koji su to savezi imali 2 put manje igraca od nas dok su krenuli nasi napadi tnt,NAV nemoj me nasmijavat rade
    je sada je kod svakog vašeg napada sudjelovao tnt nama u obrani, ti si sam smiješan, mi smo sa tntom prvi imali međukvadrantski rat na ovome serveru, ako nisi zaboravio, a isto tako branili su nam jednom posebnog arhitektu, a dalje nije ničega bilo...

Nego eto čudno mi je da ste kod nas bili toliko napaljeni na posebnog arhitektu, a sada kada ga PD koalicija ima, nekako baš vam i nije interesantan???

Šta to govori o vama koji ste se od početka hvalili kao napadački savez No1. na serveru?

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913