Stranica 459 od 720 PrvaPrva ... 359409449457458459460461469509559 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,581 do 4,590 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma franz's Avatar
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Ne bih se slozio sa tom tvrdnjom ali svatko uvijek svog konja gura. Znači pc, pip i šlape nisu kao najaktivniji savezi na serveru brojčano duplo nadmoćniji od protivnika očistili kvadrant. Činjenica je da je na t4 verziji to malo teže napraviti ali opet daleko od te aktivnosti. Sc i Krik jesu prvi favoriti servera i po aktivnosti i po svemu barem po meni i mogu se kladit da će od 10 najvećih offova servera barem 5 biti s njihove strane samo koliku će to ulogu igrati? prošli server su tnt,krik i sc &co imali 20/20 najjačih pa opet ćorak.
    I da baš je čudno što sc nije išao na pc ne mislim da je ikakva suradnja samo eto možda pogrešene procjene koje vode neosvajanju servera. Budemo vidili ako nam napokon proradi server za koji se gubi volja za igranjem nakon nekoliko dana ovakve patnje i živciranja čekajući 58 sekundi da otvori stranicu:brukica:
    pop pop i samo pop8)
    s1 franz(ELITNI ODRED)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    ne to nije fajt nek to ti je sam odgovor na tvoje prozivanje za saveznistvo i ko je to rekao toso,iglic da bi smo se trebali prosetat kroz server ( niti igraju server niti imaju veze sa nama).
    Tu rasprava zavrsava sta se mene tice
    Lp

iglic se na ovom forumu zadnji put pojavio prije 300-400 postova:brukica:
    jole

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Trenutno su najveci favorriti PD&slape i tocka...
    imaju super ekipu,arhitektu x5 i dva ww sela i to je to...

iako igram u sc bojim se da imamo najmanje sanse za osvajanje servera jer ce svi ici na nas,a isto tako ce i svi kalkulirati...ako pd&slape odigraju pametno u sto ne sumnjam uzet ce server bez ikakvih problema.

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Da baš interesantno kako SC neće napadati ekipu na -/- a niti oni njih. Sram ih bilo s obzirom da su se druga dva kvadranta rastepla u međusobnom ratu oko artefakata i sl. Napadi navodno nisu stali od početka servera. Toliko ih je da zapravo zbog toga i server šteka, jednostavno ne može obraditi toliko silinu napada i vojske
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

I ja mislim da SC&Krik nemaju veze PD-šlape-PiP. Po svemu se to vidi. Nenapadanje je isključivo taktičke prirode. I povijest je pokazala da ma koliko jak bio ne možeš baš lupat po svim frontama. Košta te na kraju!
    E sad oko x5. Vrijedan je to art. Onaj ko ga drži zna da je svima na meti, nemora bit rat radi toga
    A to da se ne isplati napadat jer je na 200/200 i pod zaštitom izviđača je dvojbeno. Često taj izviđač može bit samo teret. Probudiš se a arta nema i to još bez hoffa
    Ali da sad baš ne otkrijem sve

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Monarh Vidi post
    iglic se na ovom forumu zadnji put pojavio prije 300-400 postova:brukica:
    pusti iglica,ne će se više ni pojaviti tu,on sam spama po hr2 temi i diže si ego :brukica:

a što se tiče favorita,meni su iskreno definitivno favoriti PC,šlapice & co,ne trebam se dokazivati jer je sve rečeno u prijašnjim postovima...
    Uređeno od strane Mr Einstein4 (15.04.14 um 13:45 Uhr)
    hr1- 2011/2012/2013- Mr Einstein4
    hr2- 2012/2013/2014- Mr Einstein4 Jr/ DX Dr. Falanga
    hr5- 2014/2015- Poskok&Einstein
    hrx- 2016- Mr Einstein4

Član foruma jole's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

superhik...ti si jedan od travian teama...

reci sto je sa ovom informacijom...da travian ima napade na servere vec tjedan dana i da je tek sad ta informacija izasla na vidjelo?

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Nemam pojma ništa o toj informaciji. Ali moje neko mišljenje je da to nije slučaj. Predugo traje, u niti jednom trenutku serveri sniu bili na duže vrijeme srušeni, nemaju svi poteškoća s igrom (osobno sinoć i jutros po prvi puta na kratko).

Iako opet to je moje mišljenje, a kako nemam nikakvu informaciju moguće da sam potpuno u krivu.
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Hik pa svi znamo da ste vi server zblokali tak da mi nemremo krenut na vas x5

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Da baš interesantno kako SC neće napadati ekipu na -/- a niti oni njih. Sram ih bilo s obzirom da su se druga dva kvadranta rastepla u međusobnom ratu oko artefakata i sl. Napadi navodno nisu stali od početka servera. Toliko ih je da zapravo zbog toga i server šteka, jednostavno ne može obraditi toliko silinu napada i vojske
    pa da ste vi fajteri ili mi, onda bi to i jedni drugima pokušali i demonstrirat .... ali činjenica je da su neke druge stvari prevladale ..... a kaj se tiče drugih kvadranata, nisu se baš potrudili da im server bude aktivniji tako da je nekorektno tražiti da se drugi troše dok bi oni samo sa strane promatrali ili se samo deffali ..... ekipa postoji vam i off a on vam je da si diktirate dinamiku servera kojeg igrate ..... tako da svi zajedno participiramo u serveru, netko manje netko više ali to je to i da napomenem da ovim nisam nikakvu toplu vodu otkrio

btw. hik, tebi znači ne šteka server (dobro samo malčice) .... jel to članovi tima imaju neke privilegije

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913