Stranica 463 od 720 PrvaPrva ... 363413453461462463464465473513563 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,621 do 4,630 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    ja ne, nama jedna meta manje za deffat, njima jedna više
    jedino manje potrošnje je šteta,ostala tri arta totalno nebitna.... i manja potrošnja je otišla zbog neregularnosti servera,vlasnik acc nije mogao na acc i podmetnut deff,da je mogla na acc offovi ne bi ni reporta vidjeli...

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Dodatak 1625

sta ste se sad raskokadakali oko arteva...da izgubili smo 4 arta...od ta 4 ( ne umanjujuci trud NAV-a) savez uopće nije oštećen.

Koliko ste nam deffa pobili? 100k
    Koliko ste nam offa ulovili? same sekundarce
    koliko ste cropova skatali 2? Mi vama? 20...svaki off koji je poslan, ulovili, u jednom trenutku skoro pa da ste i ostali bez kompletnog deffa ...i da ne nabrajam

Ako će vam taj art skladišta, art izviđača, posebna brzina donijeti pobijedu na ovom s1

Onda vam unaprijed želim čestitati

P.S.
    Čestitke na otimanu arta hrane

A travian team, i odgovorne za održavanje servera i ovo štekavanje zadnjih dana,ukratko nabijem vas nesposobne.

mozete me i banati slobodno, mislim da citav server dijeli isto misljenje
    Nitko se nije raskokodakao, babarogo jedna, Marko (Ilalkovac) je stavio koliko smo vam arteva dosada uzeli, ja sam lipo pitao a koliko su ih tnt i PD uzeli, ali eto, važno da mi gljivarimo i niš nismo na serveru napravili...

PS.

Nekako čudno mi je da ti sada ovo štekanje smeta, a prije par dana si svima ovdje rekao da kod tebe nema problema...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    Nitko se nije raskokodakao, babarogo jedna, Marko (Ilalkovac) je stavio koliko smo vam arteva dosada uzeli, ja sam lipo pitao a koliko su ih tnt i PD uzeli, ali eto, važno da mi gljivarimo i niš nismo na serveru napravili...

PS.

Nekako čudno mi je da ti sada ovo štekanje smeta, a prije par dana si svima ovdje rekao da kod tebe nema problema...
    pa hvala bogu da mi smeta, kod mene nema problema, i dalje sve radi kako treba, ali kod suigrača šteka i zbog tog problema se dešavaju gluposti

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

i što na kraju ima na serveru novoga?
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

NAV osvojio server

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

pa hvala bogu da mi smeta, kod mene nema problema, i dalje sve radi kako treba, ali kod suigrača šteka i zbog tog problema se dešavaju gluposti
    Koji vrag onda kada su ljudi kljovali i 'psovali' si se išao hvaliti da je tebi sve ok :brukica:

i uopće nije istina da je problem u štekanju, kako bi barba Dado rekao: "ako si neaktivan, onda si farma"
    nije točno izvedeno, ali se sa time 100% slažem.

A isto ako tebi ne šteka, pa zakaj nebi ljudima pojasnio kako to je uopće kod tebe ili Pere (Dynamic Team) moguće

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

NAV osvojio server
    Ma to svi znamo, dapace i vise njih, nadam se da ces to jednom moci kazati i za sc, makar za ovaj server ti je prekasno.

Lijepi pozdrav svima i sretno.
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bob Graditelj Vidi post
    jedino manje potrošnje je šteta,ostala tri arta totalno nebitna.... i manja potrošnja je otišla zbog neregularnosti servera,vlasnik acc nije mogao na acc i podmetnut deff,da je mogla na acc offovi ne bi ni reporta vidjeli...
    Bravo majstore, reci ti njima.
    Sigurno i ona 3 grada što sam vam katali su nebitna... a vjerovatno smo ih i skatali jer branitelji nisu prijavili napad :brukica:
    opušteno, NAV

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bob Graditelj Vidi post
    Kad se sjetim kako su oni mali izviđači otišli, jedna od najednostavnijih i najlijepših akcija po meni, na ovome serveru, iako Neronova je bila i ostala No1.

A ti se hvataj svojih neregularnosti, i pripazi, ako padne kiša, gljive malo brže rastu

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Vidim sve po starom NAV dok se gazi svi sute (osim par iznimikama dodu i cestitaju) i izmisljaju izlike tipa spija itd itd , a cim napadnu odmah ko gljive poslije kiše rastu
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913