Stranica 496 od 720 PrvaPrva ... 396446486494495496497498506546596 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,951 do 4,960 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dane Vidi post
    Sad bi bilo ljepo vidit dadine %....
    I dalje sve isto pa kaj nisi cuo rudiku mi nemamo deffa...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

A rudija slusaj njemu treba vjerovat on je blize oltaru...

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    I dalje sve isto pa kaj nisi cuo rudiku mi nemamo deffa...
    O imate vi deffa dadek,dapače.Povjest je pokazala da sa tolkim offom dolaze i posljedice.Sad,kad bi gledao da si mi sa miljenicom mihom u savezu,možda bi imao šanse,al izgleda da je i cjeli krik krenuo na off,e moj antiša:lovju:

Član foruma
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

WW1-vocna salata,tombak,crni,rodjak-pucanje u prazno,ni jedan nije pobio više od 2% deffa,sve ovnaši a zida nema,osim vocne salate(1 lvl skinut,presmiješno),luciferka(2 lvl čuda,bolje da se nešto drugo skinulo,presmješno),hassan(2 lvl čuda,isto presmiješno),diva grabovčeva(čudo 3 lvl,presmiješno),iza vas idu kraljica i efste koji rade posao koji ste započeli i dovršavaju taj posao(napravili bi to i bez vas),e RARE,ko vas naučio takav raspored....kraljica i efste prvi a vi ste mogli ostalo skidati iza njih s tim katama i bilo bi bolje,i pametnije.....WW2-SC Grozdiel(čemu na zid,nema ga,pucanje u prazno),ostatak dobro napravljen...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od mladen3x Vidi post
    WW1-vocna salata,tombak,crni,rodjak-pucanje u prazno,ni jedan nije pobio više od 2% deffa,sve ovnaši a zida nema,osim vocne salate(1 lvl skinut,presmiješno),luciferka(2 lvl čuda,bolje da se nešto drugo skinulo,presmješno),hassan(2 lvl čuda,isto presmiješno),diva grabovčeva(čudo 3 lvl,presmiješno),iza vas idu kraljica i efste koji rade posao koji ste započeli i dovršavaju taj posao(napravili bi to i bez vas),e RARE,ko vas naučio takav raspored....kraljica i efste prvi a vi ste mogli ostalo skidati iza njih s tim katama i bilo bi bolje,i pametnije.....WW2-SC Grozdiel(čemu na zid,nema ga,pucanje u prazno),ostatak dobro napravljen...

Moram samo da iskomentiram, da su se sasvim slučajno poklopili napadi od SC-a i RARE-a na vaš WW, jer ipak...RARE je saveznik sa tnt i scorpionima...ne sa SC...da su isli sa nama, sigurno nebi bio takav raspored.Da sam ih ja slao, slao bi ih sigurno na drugi vaš WW, gdje bi i imali šansu oštetit puno više. I sigurno nebi slao 6 rammera na isti WW.Izmedu ostaloga, vidi se različit način akcije, rasporeda i ciljanja infrastrukture između nas i RARE-a, tako da, vise nego dovoljno dokaza da sa RARE nemamo ništa, dapače, čak i sada, sjedaju fejkovi od RARE-ovih offera na naše WW.

lp
    Uređeno od strane sbk83 (12.05.14 um 22:46 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

NAV-maxon(nema zida),ostalo super

Član foruma
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

tnt-Luciano,zid ne ostaje poslje Tramaxa(hehe),ostalo super....

Član foruma
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Moram samo da iskomentiram, da su se sasvim slučajno poklopili napadi od SC-a i RARE-a na vaš WW, jer ipak...RARE je saveznik sa tnt i scorpionima...ne sa SC...da su isli sa nama, sigurno nebi bio takav raspored.Da sam ih ja slao, slao bi ih sigurno na drugi vaš WW, gdje bi i imali šansu oštetit puno više. I sigurno nebi slao 6 rammera na isti WW.Izmedu ostaloga, vidi se različit način akcije, rasporeda i ciljanja infrastrukture između nas i RARE-a, tako da, vise nego dovoljno dokaza da sa RARE nemamo ništa, dapače, čak i sada, sjedaju fejkovi od RARE-ovih offera na naše WW.

lp
    sve 5,samo RARE je trebao ići skidati ono što se može(s više štete) a ne ovako,da trebali su na ww2....ili...
    Uređeno od strane mladen3x (12.05.14 um 22:58 Uhr)

Član foruma fedon's Avatar
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

lp
    Eh,eh...I zidovi imaju uši...jelte...
    S1-Frusciante

Član foruma
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

lp

kazu mi da sam naivan ponekad, cak sam i povjerovao da je lepi jednom poslao push
    ali sto je previse, previse je
    I ja sam bio kmet od lepog. :bic:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4