Stranica 497 od 720 PrvaPrva ... 397447487495496497498499507547597 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,961 do 4,970 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jul 2012

Uobičajeno

ma ova čvrstoća x5 ne radi dobro okrenila na x5 slabija čvrstoća

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Citat Citat od mladen3x Vidi post
    sve 5,samo RARE je trebao ići skidati ono što se može(s više štete) a ne ovako,da trebali su na ww2....ili...
    Cemu slat sve ofove na WW na kojem je dovoljan i 1 polovan za rusit WW na 0? Ili se bilo bolje skucat na zid od arhitekte?
    Ofovi su prvenstveno dizani ko ofovi za igru, koji su se trosili cjeli server i to uglavnom na gg-ima od PD. Kucanje i rusenje WW-a je bilo u drugom planu, ako bude bude, tako da mi zadovoljni ucinkom. Po sim je ispalo da cemo rusit zid nekoliko levela i ww za 5,6 levela.
    S obzirom da zelja za cjelodnevnim slanjem napada, opada sa svakim suncanijim danom, vec tjednima, ovo je najefikasniji nacin da se ekipa rjesi minusa, a poslje 2 servera ratovanja sa pip-šlapice, bar 4 servera ratovanja s pip, ostavit ofove na bilo cijem drugom WW-u, pa makar i sa vecom stetom bi bio grijeh. Tradicija je ipak tradicija .

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

i sa kim smo na kraju u saveznistvu sa PD ili RARE
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Sa Nav ...

Član foruma Hexenkönig's Avatar
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

Nitko nije spomenu tko je ubiti dokracio WW od PD koalicije. Poslije akcije od Krika&SCa je ww jos uvjek bio na dosta visokom nivou!

Ljudi nemojte razglabat oko akcije, pa reporti govore vise od tisucu vasih postova. A jos je i pre rano za ikakvu festu. Pa to su tek prvi offovi koji su izasli na vidjelo. Nisu valjda svi drugi savezi imali dabe BO... sto se tice rimskog offa od ohwlive kak sam cuo po skypeu bit ce sretan ako bude na kraju medu TOP5 rimskog...a kako se kaze "selo puno prica"

Sve u svemu mi smo se odlucili nakon ovih reporteva od Krika&SC da nase offove necemo ni slati od sramote...
    Uređeno od strane Hexenkönig (13.05.14 um 02:14 Uhr)
    Hexenkönig, D1 (2010 - 2011): Farm AG / Kralj Vjestica, S3 (2011 - 2012): VIP / mamina maza, S1 (2012 - 2013): Patuljci
    Hexenkönig, S1 (2013 - 2014): Bipsici

Član foruma travian je zakon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    čestitke kako reče rušiteljima,sad samo da vidimo pored tolko offa jel je i deff na pratečem nivou
    E moj Ruda ti čitav server gledaš i ništa ne vidiš

Apsolutno je sve točno opisao dadek samo je sa vaše strane isto,kaj vi ne potegnete.kad mislim potegnut,ne mislim na ove ostatke offića.dajte nešto po pc-u,nama bilo kome.More i navu.Al konkretno dado,samo konkretno,one ww offove recimo
    Evo tražio si od Dade, sad reci čovjeku hvala što si me poslušao

Član foruma
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Sve u svemu mi smo se odlucili nakon ovih reporteva od Krika&SC da nase offove necemo ni slati od sramote...[/QUOTE]

da poznato je da igor i ekipa nikad nisu ni imali offove ,,,,,preferiraju deff

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od travian je zakon Vidi post
    E moj Ruda ti čitav server gledaš i ništa ne vidiš

Evo tražio si od Dade, sad reci čovjeku hvala što si me poslušao
    eto hvala dadek kaj si me poslušao,mislim da je sad vrijeme da okrenemo ploču:to victory:
    E sad če grci sa saveznicima malo da vam h.. nešto
    Uređeno od strane rudlavi cezar (13.05.14 um 18:12 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

eto hvala dadek kaj si me poslušao,mislim da je sad vrijeme da okrenemo ploču:to victory:
    E sad če grci sa saveznicima malo da vam h.. nešto

rudika ti gledaj da se prevariš pa pošalješ pojačanja,nije valjda da češ ruku koja te odgojila i hranila udarat

:steta:
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,završit če karieru u nižerazrednom vratniku. :pčelica: zgembo :master: :štemer:

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od kemikaza Vidi post
    rudika ti gledaj da se prevariš pa pošalješ pojačanja,nije valjda da češ ruku koja te odgojila i hranila udarat

:steta:
    ne,ruci koja odgojila i hranila,pa me uništila,odgovor je samo jedan.Idemo grci,ajmoooo
    Svi savezi usput,očete bit usputna stanica,ajde da vide ima.. im jel može deff sredit off.
    Uređeno od strane rudlavi cezar (13.05.14 um 21:23 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913