Stranica 523 od 720 PrvaPrva ... 23423473513521522523524525533573623 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,221 do 5,230 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od ssstipo Vidi post
    Koliko vidim taktika SC/Krik je: idemo sve porusiti jer imamo najvise off-a, pa ako se udruze protiv nas igrati cemo na kartu morala i vitestva.
    Daleko od toga...baš daleko. Vaše je pravo ići sa kim god zelite, i kad god zelite, a to sto ste nasjeli na foru od tnt-a da nemaju offova, sami ste krivi. Zbilja, bilo je lijepo pratiti napade, hraniti deff i slicno.
    Nitko od nas trenutno ne igra na nikakvu kartu morala, jer kazem opet, to je vaše pravo, odradili ste ga....a to sto vi svi skupa niste odradili posao do kraja..opet druga strana priče.

Čestitke jos jednom

Tko god klikne 100ku ja cu mu cestitati na tome, ako nije varao i krao, a koliko znam na ovom serveru se to nije jos dogodilo.

kolega, sad se ti tu varaš

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Nitko nije niti krao niti varao,ali uvjerenja sam da su svi mogli srušit WW od SC&Krika da se htjelo.

Ali kao i obično kalkulacije i idemo pobjedit makar sa zadnjim štakorom je prevladalo.

Da je netko ispuco svoje prave offove bi WW od SC&Krika pao na 0. Samo se ostavlja pitanje,nemamo više ništa nemoguće je pobjedit,a to je jedino bitno.Ako ne možeš sam srušit WW možda ga nisi niti zaslužio.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od deep_silence Vidi post
    Al moras priznat da imaju i deffa.. iskreno jedino sto se moze pozitivno reci na ovu akciju je to da je lijepo vidit da se i na nasim serverima moze vidjet malo veca akcija... da je ww zavrsio na 0 moglo bi se govorit o uspjehu akcije ovamo mislim da je akcija totalno podbacila....

Kao sto sam vec rekao ne igram pa nisam upucen u detalje al prema informacijama koje sam dobio od nekih igraca i reporta saforuma mislim da su SC&Krik vec pobjedili...
    mnogo je tu detalja koje ti neznas,pa nemozes ni tvrdit za nekog da je pobijedio samo po reportima dosadasnjim,isto kao sto ni ja nemogu tvrdit da nece ,ali trenutno su jos bar 3wwa u igri za prijestoljeneki sa manjim lvlom cuda,ali cijelom infrakstrukturom,neki sa vecim lvlom cuda ali unistenom infrakstrukturom,tako da je jos sve otvoreno.....
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Ufffff moram se opet malo aktivirat
    Vidi moralista ovde sad nakon sto su pos*ali sebi usta.

Prva stvar PD&co. nesto se pricalo da ste vi imuni na ove stvari tokom cijelog servera i na kalkulacije?
    Ahhham da vidim da jeste.

A ovim "velikanima" iz tnta samo jedna stvar.Cijeli server gljivarite i na kraju skupa sa 3 kvadranta niste 1(čitaj jedan) WW sposobni nulirat?
    Nije ovo igra za vas ocito ostavite se i ustedite si pare dok je jos na vrijeme.

Nevjerovatno da se cijeli server Antu i SC&Krik optuzuje za igranje i stvaranje megakoalicija ispod stola,a onda isti ti dusebriznici naprave upravo to

On topic:
    Sta se tice akcije hmmm kako je netko gore rekao lijepi offovi i svaka cast na tome,ali akcija kao takva je 0 jer nista zapravo nista napravili.
    3 kvadranta i niste nulirali 1(opet čitaj jedan) WW na 0.Sta rec dalje....
    Uređeno od strane ArchAngeL (19.05.14 um 11:53 Uhr)
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Apsolutno da imaju i deff i off-a, to se vidjelo, i svaka im cast na tome ponovo.
    Koliko vidim to nitko ne spori i jako puno normalnih ljudi je na tome cestitalo.
    Mene se posebno dojmilo kako su prehranili deff (6-7milja) dok su zitnice bile skoro na nuli. Respect.

Svi imaju resurse sa kojima raspolazu, neki vece neki manje, a sve se svodi na to kako se raspolaze sa tim resursima.
    Za bilo kakvu konacnu ocjenu ja bih pricekao kraj severa, jer sve sto se sad zakljuci je puno puno preuranjeno.

P.S. ajde svidja mi se da ima malo konstruktivne rasprave na ovom forumu.
    Uređeno od strane ssstipo (18.05.14 um 11:57 Uhr) Razlog: Lapsus: Zitnice
    I ja sam bio kmet od lepog. :bic:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Mene se posebno dojmilo kako su prehranili deff (6-7milja) dok su riznice bile skoro na nuli. Respect.
    Riznice jel
    Iskreno...ne znam ni ja kako se to odradilo...fascinantno zbilja

Član foruma
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od ArchAngeL Vidi post
    On topic:
    Sta se tice akcije hmmm kako je netko gore rekao lijepi offovi i svaka cast na tome,ali akcija kao takva je 0 jer nista zapravo nista napravili.
    3 kvadranta i niste nulirali 1(opet čitaj jedan) WW na 0.Sta rec dalje....
    Mislio sam ne komentirati ovaj post, jer pokusava odvesti diskusiju na krivi put (vrijedjanje i sl).

Akcija je napravila svoje i vratila je dva ww u igru, cilj je bio nesto veci, ali sto je tu je.
    I sa druge stvari ima igraca koji su se potrudili da se cilj ne ispuni.

Kad se slaze akcija gdje suradjuju suparnici, nitko nece otvoriti potpuno karte i sve staviti na stol, tako da sam ugodno iznenadjen i ovim.
    I ja sam bio kmet od lepog. :bic:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Ja ne znam o kakvoj ti casti pricas i ugodnom iznenadjenju. Valjda jedino rott, ti i navovci ste ponosni na ovo.

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Mislio sam ne komentirati ovaj post, jer pokusava odvesti diskusiju na krivi put (vrijedjanje i sl).

Akcija je napravila svoje i vratila je dva ww u igru, cilj je bio nesto veci, ali sto je tu je.
    I sa druge stvari ima igraca koji su se potrudili da se cilj ne ispuni.

Kad se slaze akcija gdje suradjuju suparnici, nitko nece otvoriti potpuno karte i sve staviti na stol, tako da sam ugodno iznenadjen i ovim.
    Dovoljno mi je ovo sto je komentar sam za sebe.
    Vrijedjanje?A dobro ako ti to tako vidis.
    Reci mi nesto krivo u mom postu.
    Odvest diskusiju u krivom smjeru?
    Opet ne vidim u kojem bi trebala ic smjeru i u kojem smjeru ide vec zadnjih 500 stranica?

To sto se cijeli server SC&Krik prozivalo za jadnike koji veze nemaju i koji samo gledaju s kim ce koalirat(PD i co.),a sad isti ti koji su cijeli server prozivali naprave hmmm pa upravo to.To nema veze jel tada je diskusija isla u pravom smijeru?

Al sto rec o savezu kojem je diplomata forumas poput rudija?
    Pa eto to je dovoljno za rec.
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Saint nemoj rudiku prozivat sad bu on dosel sa svojim hordama :cerek:

Sstipo jedan savjet bolje suti,imate moje simpatije,ali sto vise pises sve su manje i manje...ok morali ste zajedno napast,al nemoj opravdavat taj cin...nejde ti bas...

btw.cija dva ww sela??? Mislim da zaostajete i za navom i za tnt....
    Uređeno od strane DADOOZG (18.05.14 um 12:20 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4