Stranica 524 od 720 PrvaPrva ... 24424474514522523524525526534574624 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,231 do 5,240 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Saint nemoj rudiku prozivat sad bu on dosel sa svojim hordama :cerek:

Sstipo jedan savjet bolje suti,imate moje simpatije,ali sto vise pises sve su manje i manje...ok morali ste zajedno napast,al nemoj opravdavat taj cin...nejde ti bas...
    Ne volim bas da me muski simpatiziraju

Nije mi jasno sto ste se digli na sve 4 ako je netko realno opisao sto se dogadja na serveru.
    Ni jednu cinjenicu nisam skrio, a vise puta sam cestitao i divim se kako ste se obranili.

@Ropee
    Svi kvadranti su dali podjednaku kolicinu off-a za akciju, sto je pravedno.
    Ako rott ima u pricuvi jos nesto, svaka cast na sposobnosti.
    I ja sam bio kmet od lepog. :bic:

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Saint nemoj rudiku prozivat sad bu on dosel sa svojim hordama :cerek:

Sstipo jedan savjet bolje suti,imate moje simpatije,ali sto vise pises sve su manje i manje...ok morali ste zajedno napast,al nemoj opravdavat taj cin...nejde ti bas...

btw.cija dva ww sela??? Mislim da zaostajete i za navom i za tnt....
    Cek pa opravdat sta se pokusava?
    Cinjenicu da su nesposobni osvojit server sami i odlucivat o tome sami?
    Zar za to ima uopce opravdanja?

Ustvari ispravit cu se jedino opravdanje za to je upravo ono koje sam napisao.Da ste nesposobni.
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Ajde ljudi, bez ikakvog prozivanja, vrijeđanja, omaložavanja. Igraju svoju igru,mi svoju.

Ovakve rasprave su nepotrebne.

Kako kažu, nema svatko 40 000 kuna mjesečno da potroši na igricu. Pa valjda je razlog to što su išli svi na nas.
    SC je zakon 8)

Član foruma
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Ajde ljudi, bez ikakvog prozivanja, vrijeđanja, omaložavanja. Igraju svoju igru,mi svoju.

Kako kažu, nema svatko 40 000 kuna mjesečno da potroši na igricu. Pa valjda je razlog to što su išli svi na nas.
    Rasprava koja je obecavala je skrenula u sive zone.

Sjecam se, Dado je na jednom serveru brijao da svi na njih napadaju jer su najbolji, te je bio ponosan na svoj savez.
    Tu mi nitko nije mogao nista reci jer je bio u pravu.

Mislim da je sad situacija ista, ali se koristi drugi nacin komunikacije.
    Ako netko kaze nesto sto mi se ne svidja, sto mi ne ide u prilog, idem ga izvredjati pa mozda vise ne dodje na forum.
    Moram priznati da su neki pojedinci vrlo uspjesni u ovome. Vrijedi za sve strane da ne bude zabune.

Nemojte se hvatati za trolere koji su tu samo da provociraju i ne daju da do izrazaja dodju normalni postovi.
    Uređeno od strane ssstipo (18.05.14 um 13:39 Uhr)
    I ja sam bio kmet od lepog. :bic:

Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Aha to je znaci razlog.Ok povlacim sta sam rekao jbga treba imat Todorica kao sponzora saveza da bi mogli ovako ko SC&Krik.
    Sto necu sve iscitat na ovom forumu :blink:

@ssstipo
    iskreno se nadam da si se tek sad ukljucio na ovaj forum tj. na ovu chat temu pri kraju pa da nisi znao da je prethodnih skoro 500 strana trollanje samo i vrijedjanje i omalovazavanje.

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Ja govorim o cinu, ne o offovima.

Član foruma fedon's Avatar
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Pa ovaj tvoj post je prilično omalovažavanje,valjda si htio bit ironičan,šta li već...Da,svak igra svoju igru...Samo i ova vaša igra sami protiv svih ima malu mrlju,recimo tvoje žicanje offova od RARE saveza dva dana prije vaše akcije...potpuno nepotrebno...
    S1-Frusciante

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

A saint na kojem forumu od bilo kojeg servera nije vrijedjanje i omalovazavanje,svagdje se nadje onih kojima uopce cilj nije igra nego to kako nekom spustit,nekog izvrijedjat i pisat nebuloze koje nemaju veze s nicim,a onda se tu opet nadje neko pametan tko bi zelio stati na kraj takvima koji trolaju i sve se vrti u krug,i ispise se 500-600 stranica od kojih ni 50 nema veze sa nicim
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od fedon Vidi post
    Pa ovaj tvoj post je prilično omalovažavanje,valjda si htio bit ironičan,šta li već...Da,svak igra svoju igru...Samo i ova vaša igra sami protiv svih ima malu mrlju,recimo tvoje žicanje offova od RARE saveza dva dana prije vaše akcije...potpuno nepotrebno...
    kolega, nikakvog žicanja nije bilo pogotovo ne 2 dana prije akcije. Bio je razgovor između mene i snuppya na skype 7 dana prije akcije, pitao sam ga dal će iskoristit situaciju kad mi budemo katali vaš WW...rekao je da neće, i to je sve, jer je bilo više nego očito da će rare katati vaš ww, a sa obzirom da su se itekako igrali i trošili čitav server, realno je da sami štetu veliku nebi mogli nanijeti

Slučajnost i samo to je što su se napadi poklopili

Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    A saint na kojem forumu od bilo kojeg servera nije vrijedjanje i omalovazavanje,svagdje se nadje onih kojima uopce cilj nije igra nego to kako nekom spustit,nekog izvrijedjat i pisat nebuloze koje nemaju veze s nicim,a onda se tu opet nadje neko pametan tko bi zelio stati na kraj takvima koji trolaju i sve se vrti u krug,i ispise se 500-600 stranica od kojih ni 50 nema veze sa nicim
    Znaci vrijedjanje je rec sto mislim o akciji i o savezima koji su sudjelovali u njoj?
    Sposobnost je udruzit 3 kvadranta i ne skatat 1 ww kako spada?
    Ako je to sposobnost onda povlacim svoj post i ostaje ono samo da vam cestitam.

Sad dalje nastavimo vodit raspravu u pravom i konstruktivnom smjeru.

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359