Stranica 546 od 720 PrvaPrva ... 46446496536544545546547548556596646 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,451 do 5,460 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    tražiš ban za hicka i mene? Ne razumijem zašto za mene, a kamoli da mogu razumijeti zašto za hicka tražiš ban, šta je on napisao?
    za tebe za ovaj zadnji post,a hick zna kaj je napisao.Bez uvrede mali,ti znaš da si mi ljubimac.Inače kako se tvoji puleni odnose prema meni u porukama svaka im dala hahahahahahahhaa

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Hahahaha rudika jedan iskreni prijateljski savjet za tebe,ostavi se gemista nije to za tebe

saveznici moji,ajmo se igrat jedne igre,zove se "ignorirajmo rudiku jer tak i tak samo prica bedastoce"

Dakle OT kad se ocekuju prvi napadi na cuda,nije valjda da bu se fakat cekali zadnji leveli...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Dakle kad se ocekuju prvi napadi na cuda,nije valjda da bu se fakat cekali zadnji leveli...
    I nakon tih riječi slijedi "junačka" akcija velikog SC saveza na nekoliko GGova NAVa!!

Obilno fejkanje i arhitekte i plana i WWa i polukatanje(čak nisu uspjeli ni hranu na 0 skinuti!!) cropova u kojima je NEKADA davno i bio off, ali su se odavno zabili i mučili muku s curenjem hrane...

Ma braaaaaavoooooo SC!!! Oborili ste me s nogu svojom blago rečeno urnebes akcijom!!

E moj Dado, pokrij se preko glave, tvoj veliki SC se baš "pokazao"!!

ROTFLROTFLROTFLROTFLROTFLROTFLROTFL
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od doci Vidi post
    I nakon tih riječi slijedi "junačka" akcija velikog SC saveza na nekoliko GGova NAVa!!

Obilno fejkanje i arhitekte i plana i WWa i polukatanje(čak nisu uspjeli ni hranu na 0 skinuti!!) cropova u kojima je NEKADA davno i bio off, ali su se odavno zabili i mučili muku s curenjem hrane...

Ma braaaaaavoooooo SC!!! Oborili ste me s nogu svojom blago rečeno urnebes akcijom!!

Vidim bodove i otprilike znam šta bi moglo biti. Al neznam u čem je problem Martina. Jesu išli na vase gg-ove ww-offovi.

Član foruma Hexenkönig's Avatar
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

Sta se sad po novome ljudi moraju nekome pravdati sto se igraju? Svi su na iglama Sta god netko napravio, evo kritika odmah...
    Hexenkönig, D1 (2010 - 2011): Farm AG / Kralj Vjestica, S3 (2011 - 2012): VIP / mamina maza, S1 (2012 - 2013): Patuljci
    Hexenkönig, S1 (2013 - 2014): Bipsici

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Ma cekaj hahahahahahaha jel to doci pokusava nekoga za mucke akcije prozvat hahahaha pa ja cu se......

NAV je sinonim za ovo sto si ti upravo napisala
    Poceli ste "ratovat" na kraju servera kad ste vidili da prakticki sanse za osvajanje i nemate,a jos uz to da ne pricam kako nemate acca u NAV-u kojem gg nije preoran tokom igre.Smijesna do bola doci
    Nasla se ti javljat o pokrivanju preko glave,a ti i vecina tvojih pulena niste ni iz misje rupice izasli tokom cijelog servera.

edit:
    Ehhh da skuzili smo mi da vam curi hrana na sve strane pa smo odlucili doc u posjetu da vam ne propada.Sta ces nama treba u WW-u kad ju vi vec ne koristite
    Uređeno od strane ArchAngeL (02.06.14 um 11:02 Uhr)
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Hexenkönig Vidi post
    Sta se sad po novome ljudi moraju nekome pravdati sto se igraju? Svi su na iglama Sta god netko napravio, evo kritika odmah...
    :goodpost:

Šta bi NAV radio sa ovim offovima? Nešto pametnije? Gle malo su vam pomogli da ne curi hrana. Vidiš da su ok.

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Hexenkönig Vidi post
    Ma ja nisam cijeli server ni riječi komentirala do sada, kao što je cijeli NAV zapravo šuti i igra svoju igru, bez obzira na raznorazna prozivanja koja su bila na ovom Forumu, igramo se bez opterećenja i bez ikakve panike...

Ali kraj je servera, WWi su sad jedini bitni a vi složite toliku akciju da bi porušili par farmi totalno nebitnim igračima, ma stvarno komično...

Druge prozivate što nema napada na WW a onda vi odradite ovo:brukica:

p.s. toliko ste uspješni bili da mi je crop i dalje 75 kila u plusu

p.s.2. Archi, jesi ti siguran da igraš s1?

Toliko od mene za ovaj server:witch:
    Uređeno od strane doci (02.06.14 um 11:13 Uhr) Razlog: p.s.2
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Ispricavam se NAV-u na ovoj izrazito losoj akciji. Izgleda da kroz sve ove godine igraci SC-a nisu naucili kako dobra akcija treba izgledat. Ova akcija ni ne cudi toliko jer ni kroz cijelo ovo vrijeme trajanja servera, ne da nismo dobru akciju izveli, vec nismo ni napad poslali nego smo samo kucice klikali. Stoga molim vas, veliki i mocni NAV-e, za oprost i kakav prijateljski savjet da ubuduce ne pravimo ovakve greske.

Član foruma
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Ma ja nisam cijeli server ni riječi komentirala do sada, kao što je cijeli NAV zapravo šuti i igra svoju igru, bez obzira na raznorazna prozivanja koja su bila na ovom Forumu, igramo se bez opterećenja i bez ikakve panike...

Ali kraj je servera, WWi su sad jedini bitni a vi složite toliku akciju da bi porušili par farmi totalno nebitnim igračima, ma stvarno komično...

Druge prozivate što nema napada na WW a onda vi odradite ovo:brukica:

p.s. toliko ste uspješni bili da mi je crop i dalje 75 kila u plusu

p.s.2. Archi, jesi ti siguran da igraš s1?

Toliko od mene za ovaj server:witch:
    Koliko sam vidio nije bilo puno prozivanja NAV-a. Nav je drugi dio servera odradio dobro. Bili su katani al su i katali i krali. Vidim sam da se proziva tnt.Jel je do neki dan njihov ww bio prvi. Sad im je valjda nestalo resursa pa su treći. Hexi....kaže da nije bitno ko je prvi drugi treći al istina nije takvo jel recimo zašto bi pd rušio tnt kad onda njegov ww nebio bio prvi. Nego bi morali onda katat sc,krik da bi izbili na prvo i tek onda čekat i nadat se da nitko neće njih probit. Računica je jednostavna. A treba bi i on to znat jer zna da nezna ni di će slat Bipsići svoje offove, na tnt il sc.:palčina:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913