Stranica 547 od 720 PrvaPrva ... 47447497537545546547548549557597647 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,461 do 5,470 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Kad vidim da navovac prica o akcijama to mi zvuci ko SF
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma Hexenkönig's Avatar
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

Citat Citat od MulderQScully Vidi post
    Hexi....kaže da nije bitno ko je prvi drugi treći al istina nije takvo jel recimo zašto bi pd rušio tnt kad onda njegov ww nebio bio prvi. Nego bi morali onda katat sc,krik da bi izbili na prvo i tek onda čekat i nadat se da nitko neće njih probit. Računica je jednostavna. A treba bi i on to znat jer zna da nezna ni di će slat Bipsići svoje offove, na tnt il sc.:palčina:
    Zasto je rusio onda SC sve WWe na pocetku a ne samo prvi WW? Ako se krene da se kata samo prvi onda se pobjednik vec zna... ta teorija bi i mogla biti dobra sto si napisao ali ne na ovom serveru. Jer tu je nekima samo bitno da tnt nebude prvi kao i drugima da SC nebude prvi. Sve ostalo moze

Pa zato nije ni bitno tko je prvi a tko drugi. Ako hoces biti prvi onda moras imati u ovom trenutku kapacitet offova da rus sve koji su ispred tebe. U suprotnom se mozes jedino nadati da se drugi posvadaju i medusobno pokefaju

Sto se nasih offova..."ispravak" offica tice, njih nema potreba da saljemo, jer svi ste vi puni offova ko graba vode.
    Hexenkönig, D1 (2010 - 2011): Farm AG / Kralj Vjestica, S3 (2011 - 2012): VIP / mamina maza, S1 (2012 - 2013): Patuljci
    Hexenkönig, S1 (2013 - 2014): Bipsici

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

doci ajde skupi reporte,pa zaljepi tamo u borbene izvještaje,neka ljudi vide čime ste bili katani,da se zna da je SC na vas izašo sa WW offovima da vas izbaci iz igre za pobjednika :cerek:
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,završit če karieru u nižerazrednom vratniku. :pčelica: zgembo :master: :štemer:

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

I da da nezaboravim ,moja reakcija na post od doci,što bi jaran reko,sad da imam potvrđenu knjižicu sad bio skočio sa 3. kata

:cerek:
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,završit če karieru u nižerazrednom vratniku. :pčelica: zgembo :master: :štemer:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ArchAngeL Vidi post
    nemate acca u NAV-u kojem gg nije preoran tokom igre.Smijesna do bola doci
    Ovi Sc kme kmecovci me uvijek dobro nasmiju.

Da ste vi toliko orali po navu ne bi vam takav savez rusio ww, uzimal arteve i sl.
    Rade se poklopite i sutite, a ova akcija vam je vrhunac.

Nego gdje mi je fanic, ova akcija kao da ju je on slagal
    Uređeno od strane veliki gak (02.06.14 um 13:00 Uhr)
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Hexenkönig Vidi post
    Zasto je rusio onda SC sve WWe na pocetku a ne samo prvi WW? Ako se krene da se kata samo prvi onda se pobjednik vec zna... ta teorija bi i mogla biti dobra sto si napisao ali ne na ovom serveru. Jer tu je nekima samo bitno da tnt nebude prvi kao i drugima da SC nebude prvi. Sve ostalo moze

Pa zato nije ni bitno tko je prvi a tko drugi. Ako hoces biti prvi onda moras imati u ovom trenutku kapacitet offova da rus sve koji su ispred tebe. U suprotnom se mozes jedino nadati da se drugi posvadaju i medusobno pokefaju

Sto se nasih offova..."ispravak" offica tice, njih nema potreba da saljemo, jer svi ste vi puni offova ko graba vode.
    Samo tren, zašto je onda cijeli server rušio ww-od SC,krik Da je PD sam rušio SC,krik nevjerujem da bi tnt,nav,itd išli na Sc ,mislim da bi išli na PD. Toliko o prvom djelu.

Drugi dio.Mislim da nema baš toliko ofova koliko ti kažeš a da mogu radit toliku štetu. Baš me zanima koji savez može rušit 4 ww-a kao što su to učinili Sc-krik. Mislim da nemaju više ni oni.

Treći dio.Nismo svi puni offova jel ja neigram za sc-k. Ali neće valjda aleksa wild opet ostavit off doma, poslat će ga na SC možemo se okladit.

P.S. Jer tu je nekima samo bitno da tnt nebude prvi kao i drugima da SC nebude prvi. Sve ostalo moze.
    Tu se slažemo zato i mislim da pd ima najveće šanse i jel ima dva ww-a i arhitektu i vas.
    Uređeno od strane MulderQScully (02.06.14 um 14:32 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Kad vidim da navovac prica o akcijama to mi zvuci ko SF
    :cerek: :brukica:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma Hexenkönig's Avatar
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

Citat Citat od MulderQScully Vidi post
    Samo tren, zašto je onda cijeli server rušio ww-od SC,krik Da je PD sam rušio SC,krik nevjerujem da bi tnt,nav,itd išli na Sc ,mislim da bi išli na PD.Toliko o prvom djelu.

Drugi dio.Mislim da nema baš toliko ofova koliko ti kažeš a da mogu radit toliku štetu. Baš me zanima koji savez može rušit tri ww-a kao što su to učinili Sc-krik. Mislim da nemaju više ni oni.

Treći dio.Nismo svi puni offova jel ja neigram za sc-k. Ali neće valjda aleksa wild opet ostavit off doma, poslat će ga na SC možemo se okladit.
    1. Zasto su isli svi na SC? Stim pitanjem ti ja nemam veze, to moras te saveze pitati oni ti mogu bolje odgovoriti nego ja.
    2. Tko koliko ofova ima to ce se jos vidjeti. Ja se nadam da imaju.
    3. Da aleksa na bilo koga posalje off bilo bi i za mene iznenadenje, nisam znao da igra off! A prosli server nije mogao doma off ostaviti jer off nije ni imao.

Vidim da su se moji postovi poceli vaditi na slamku. Ja bi samo nataknuo da ovo sto pisem, pisem iskljucivo onako kako to vidim iz svojih cipela. Nisam sa nikim u kontaktu iz navedenih saveza niti znam kakvi su im planovi. Decki znaju sta rade i svatko svoju igru igra, ja se u to nemjesam...

Ja nabacim samo koji komentar, bez da se itko nade uvrijeden. A i ovo sto napisem nije svetinja i jedino ispravno nego samo moje videnje.
    Uređeno od strane Hexenkönig (02.06.14 um 14:35 Uhr)
    Hexenkönig, D1 (2010 - 2011): Farm AG / Kralj Vjestica, S3 (2011 - 2012): VIP / mamina maza, S1 (2012 - 2013): Patuljci
    Hexenkönig, S1 (2013 - 2014): Bipsici

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od kemikaza Vidi post
    doci ajde skupi reporte,pa zaljepi tamo u borbene izvještaje,neka ljudi vide čime ste bili katani,da se zna da je SC na vas izašo sa WW offovima da vas izbaci iz igre za pobjednika :cerek:
    Ovako.. Sad ću ja polaaakooo pisati da ti razumiješ što sam htjela reći..

1. Sad je završna WW faza u kojoj iole ozbiljniji savez ne brani igrače nego WW i svu potrebitu prateću strukturu uz WW.
    To znači da za napad na pojedine igrače(pogotovo one koji su svoj off potrošili u napadu na Vaš WW) može bez pol frke proći s polovnim offovima a posebno nije potrebna takva opsežna akcija fejkanja koju je velebni SC pripremio.
    Pa mi se svako malo zaletimo na nekog od vaših, pa malo pokatamo, pa malo otmemo pokoji art, pa malo i arhitektu i to bez ikakvih posebnih akcija i NIKAD se ovdje nismo puhali zbog toga. Bilo nam je čisto zadovoljstvo i potpuno nepotrebno bahaćenje na stranicama ovog Foruma..:gamer s mišem:

2. Eto zgembo, SAMO ZATO nam je bila smiješna ova opsežna akcija fejkanja s vaše strane s rezultatom toliko nebitnim za ovu fazu igre da ovaj put ovaj biser nisam mogla prešutjeti...

Znači - da si me ti napao i skatao, rekla bi - svaka čast, ali uz ovoliko dizanje fejkova,ovakav konačni rezultat - još jednom...ROTFL

I sad stvarno više nikom neću crtati u čemu je bit ove igre, jer ionako većina ovdje prisutnih to izgleda po priloženim komentarima ni ne razumije...8)
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Ko o cemu doci o čaru igre hahaha
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4