Stranica 548 od 720 PrvaPrva ... 48448498538546547548549550558598648 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,471 do 5,480 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Znaci ako sam dobro razumio po potezima velebnog NAV-a i ostatka servera, bit ove igre je da 3 kvadranta ruse jedan, a usput, onako bez ikakve posebne akcije se uzme arhitekta. Sve ostalo je sramota i nebitno.

Zaboravih jos napisat i stopiranje gradnje WW-a.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Znaci ako sam dobro razumio po potezima velebnog NAV-a i ostatka servera, bit ove igre je da 3 kvadranta ruse jedan, a usput, onako bez ikakve posebne akcije se uzme arhitekta. Sve ostalo je sramota i nebitno.

Zaboravih jos napisat i stopiranje gradnje WW-a.
    :cerek: dobro si razumio

a pazi sad ovo da smo ovu siću poslali bez fejkanja i da su nam sve pohvatali onda bi nas ismijavali da kak to šaljemo napade :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Ma pitam Dado moj, jer nisam ja neki igrac ali vidim da se i drugi, koji slove kao bolji igraci i nisu dio nas koalicije, isto pitaju.

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post
    Ovi Sc kme kmecovci me uvijek dobro nasmiju.

Da ste vi toliko orali po navu ne bi vam takav savez rusio ww, uzimal arteve i sl.
    Rade se poklopite i sutite, a ova akcija vam je vrhunac.

Nego gdje mi je fanic, ova akcija kao da ju je on slagal
    Hahahaha ja ne znam jel ti pokusavas trollat ili si samo malo....(bolje da ne upotrijebim rijec koju sam htio)

Da uzeli artova NAV-ovci bez daljnjega tu ne mogu stvarno nista rec,al ovo drugo me ubolo u oci.Rusili WW.
    Onoliko stete koliko je SC sam napravio na svim WW-ovima(osim svojem naravno) na serveru nisu 3 kvadranta napravila(ukljucujuci NAV-ovce) na 1(citaj JEDNOM) WW-u.Zato smijesni psssstttt.

@doci
    Sreco tvoja digresija za moje igranje na serveru:da igram i i igrao sam i onaj prethodni s4 kad vam je 1 off bez rammera rusio ww(navodno server koji ste ozbiljno igrali) za 26 levela.Stvarno ne znam koje si ti to akcije izvukla iz svog sesirica koje su vrijedne spomena sta ih je NAV napravio.Daj molim te da ste imali kakve sanse za ikakve kalkulacije jos bi klikala kucice u cvijecu,al su "veliki ratnici" odlucili ratovat kad su vidili da bas i nemaju neke pretjerane sanse(naravno ja jos sam uvjerenja da ko uvijek pilite naopako).
    Uređeno od strane ArchAngeL (02.06.14 um 16:15 Uhr)
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Citat Citat od doci Vidi post
    Ovako.. Sad ću ja polaaakooo pisati da ti razumiješ što sam htjela reći..

1. Sad je završna WW faza u kojoj iole ozbiljniji savez ne brani igrače nego WW i svu potrebitu prateću strukturu uz WW.
    To znači da za napad na pojedine igrače(pogotovo one koji su svoj off potrošili u napadu na Vaš WW) može bez pol frke proći s polovnim offovima a posebno nije potrebna takva opsežna akcija fejkanja koju je velebni SC pripremio.
    Pa mi se svako malo zaletimo na nekog od vaših, pa malo pokatamo, pa malo otmemo pokoji art, pa malo i arhitektu i to bez ikakvih posebnih akcija i NIKAD se ovdje nismo puhali zbog toga. Bilo nam je čisto zadovoljstvo i potpuno nepotrebno bahaćenje na stranicama ovog Foruma..:gamer s mišem:

2. Eto zgembo, SAMO ZATO nam je bila smiješna ova opsežna akcija fejkanja s vaše strane s rezultatom toliko nebitnim za ovu fazu igre da ovaj put ovaj biser nisam mogla prešutjeti...

Znači - da si me ti napao i skatao, rekla bi - svaka čast, ali uz ovoliko dizanje fejkova,ovakav konačni rezultat - još jednom...ROTFL

I sad stvarno više nikom neću crtati u čemu je bit ove igre, jer ionako većina ovdje prisutnih to izgleda po priloženim komentarima ni ne razumije...8)
    doci moja,volio bi da te mogu razumijet al stvarno nerazumijem,koga ste vi to katali,uzeli ste art dva izviđače i neznam koji još,šta i nije bilo bitno tolko jer nemožeš sve deffat,pobili ste nam masu deff-a to je poznato po tome da kad je krenilo katanje kolko je deff-a bilo u WW-u,uzeli ste nam arhitektu"3 kvadranta nam uzela a predalo se vama da se vratite u igru",akcija u kojoj sam imo fejk mete fejko sam arhija,WW,plan..

evo prilažem slikicu,i nevidim baš neki problem oko fejkanja http://prntscr.com/3odgm9

u nekoj fazi igre sam imo jednu metu a 16 fejk meta,konačni rezultat ove akcije je odličan,pobijeno je malo off-a s kojim se moglo iči na kakav art na sljepo ili plan,razoreni su ako kažete gradovi ispucanih offova koji bi mogli bit potencialni za garaže ili naravno valjali bi za sekundarne offove

al vaših posebnih akcija nije ni bilo,teško uspoređivat jedan NAV sa Sc-om,protiv kojeg su se tokom servera udruživali protivnici,pa čak i u završnoj fazi se udružila 3 kvadranta,pa se onda hvalili kako nam oru gradove i otimaju artove na račun 2 akcije ili 3.

sve u svemu svako kod sebe treba znat kako je dobar,i za kraj mog posta,nisam vidio napuhavanja akcije i rezultata,naprotiv tebe je izgleda stvar izbacila iz takta,to znači da je bila tačka na i pa si eto tu izvršila pokušaj umanjivanja i pomilovanja vrjednog stila naše igre

po meni i nije baš smješno kako vama izgleda,al mogu mislit kako ste se navikli na silu smijat i tješit jedni druge tamo po vašim sobama kako sve to nije ništa i sva šteta vama nepredstavlja baš veliki problem,kad ste bili najviše katani kolko se sječam ste tješili kako to nije ništa i da ste super prošli,ako te zanimaju reporti naših akcija na NAV slobono mi se obrati na serveru pa čemo malo bacit oko kako je to sve izgledalo,to je napravit jednu veliku reprizu,mislim da su reporti dovoljni da vidite kakvu katastrofu ste doživljavali tokom servera

Izvinite za ovaj dugi post,al jednostavno su izjave doci i gaka izvukli iz mene da mi to neleži na duši

Hug to all
    Uređeno od strane kemikaza (02.06.14 um 16:59 Uhr)
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,završit če karieru u nižerazrednom vratniku. :pčelica: zgembo :master: :štemer:

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od kemikaza Vidi post
    doci moja,volio bi da te mogu razumijet al stvarno nerazumijem,koga ste vi to katali,uzeli ste art dva izviđače i neznam koji još,šta i nije bilo bitno tolko jer nemožeš sve deffat,pobili ste nam masu deff-a to je poznato po tome da kad je krenilo katanje kolko je deff-a bilo u WW-u,uzeli ste nam arhitektu"3 kvadranta nam uzela a predalo se vama da se vratite u igru",akcija u kojoj sam imo fejk mete fejko sam arhija,WW,plan..

evo prilažem slikicu,i nevidim baš neki problem oko fejkanja http://prntscr.com/3odgm9

u nekoj fazi igre sam imo jednu metu a 16 fejk meta,konačni rezultat ove akcije je odličan,pobijeno je malo off-a s kojim se moglo iči na kakav art na sljepo ili plan,razoreni su ako kažete gradovi ispucanih offova koji bi mogli bit potencialni za garaže ili naravno valjali bi za sekundarne offove

al vaših posebnih akcija nije ni bilo,teško uspoređivat jedan NAV sa Sc-om,protiv kojeg su se tokom servera udruživali protivnici,pa čak i u završnoj fazi se udružila 3 kvadranta,pa se onda hvalili kako nam oru gradove i otimaju artove na račun 2 akcije ili 3.

sve u svemu svako kod sebe treba znat kako je dobar,i za kraj mog posta,nisam vidio napuhavanja akcije i rezultata,naprotiv tebe je izgleda stvar izbacila iz takta,to znači da je bila tačka na i pa si eto tu izvršila pokušaj umanjivanja i pomilovanja vrjednog stila naše igre

po meni i nije baš smješno kako vama izgleda,al mogu mislit kako ste se navikli na silu smijat i tješit jedni druge tamo po vašim sobama kako sve to nije ništa i sva šteta vama nepredstavlja baš veliki problem,kad ste bili najviše katani kolko se sječam ste tješili kako to nije ništa i da ste super prošli,ako te zanimaju reporti naših akcija na NAV slobono mi se obrati na serveru pa čemo malo bacit oko kako je to sve izgledalo,to je napravit jednu veliku reprizu,mislim da su reporti dovoljni da vidite kakvu katastrofu ste doživljavali tokom servera

Izvinite za ovaj dugi post,al jednostavno su izjave doci i crnog izvukli iz mene da mi to neleži na duši

Hug to all
    Zgembo pusti se mozganja ,mjesto kod mene ko sitera te uvjek čeka

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od doci Vidi post
    .....
    Doci,,jedno pitanje (kad se vec pravis pametna) ?? Malo pregledavam sobu reporta i vidim da su se vasi offici zadnjih dana zalijetali na nase gg-ove(i tu u vecini slucajeva i ostali),,pa me zanima kako ste to smatrali prije par dana odlicnom taktikom(rijesit se offica,,uradit kakvu takvu stetu),,a kad vam se uzvrati istom mjerom onda je to bzvze...a to da vam je do smijeha,,to ni sigurno,,jer da je tako nebi ovoliko gorcine prolijevali po forumu
    I salu na stranu,,u jednom dijelu servera ste nam bili mete,,pa znate kako ste prolazili i koliko vam je igraca katano,a i neki zanimljivi offici su vam nestajali sa cropovima
    Nadalje,,u tvom postu ispod vidim da spominjes neko puhanje po forumu...to je za ROTFLROTFLROTFLROTFLROTFL ,,jer koliko vidim ovu nasu akciju nije niko ni spomenuo dok ti s njom nisi dosla na forum..toliko te ovo boli,,aaaa ??? A s druge strane u zavrsnici ww faze,,oduzmete totalno nebitan art za ovaj dio igre,,pa vas eto odma na forum da se pohvalite ROTFL
    I jos jedno pitanje,,koje vjerujem zanima i ostale na serveru..po skyp sobicama se prica da ste potpisali i sluzbeno sa tnt-om i da im dizete fejk ww,,pa bi molio (ako moze) iskren odgovor jel to zaista "veliki" nav spao toliko nisko na to da suporta ww nekom drugom savezu...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    iskren odgovor jel to zaista "veliki" nav spao toliko nisko na to da suporta ww nekom drugom savezu...
    pa niš novog,navikli oni na to :cerek: pa to s ezna od početka servera da buju zajedno na kraju završili,a vidi se i po brzini dizanja weweja da je nav fejk wewe,ali sa figom u džepu na foru nek se svi oni međusobno pokolju pa ćemo mi na kraju dići ww

i za kraj a ko je uopće doci? :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ArchAngeL Vidi post
    Hahahaha ja ne znam jel ti pokusavas trollat ili si samo malo....(bolje da ne upotrijebim rijec koju sam htio)

Da uzeli artova NAV-ovci bez daljnjega tu ne mogu stvarno nista rec,al ovo drugo me ubolo u oci.Rusili WW.
    Onoliko stete koliko je SC sam napravio na svim WW-ovima(osim svojem naravno) na serveru nisu 3 kvadranta napravila(ukljucujuci NAV-ovce) na 1(citaj JEDNOM) WW-u.
    Vidim da ne znas niti citati zato ti ponavljam jos JEDNOM (citaj JEDNOM):
    Da ste razrovali toliko glavne gradove nava, ne bi vam niti takvu stetu napravli.

Kme kme smjesan si ti, da ne kazem neku drugu rijec
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post
    Vidim da ne znas niti citati zato ti ponavljam jos JEDNOM (citaj JEDNOM):
    Da ste razrovali toliko glavne gradove nava, ne bi vam niti takvu stetu napravli.

Kme kme smjesan si ti, da ne kazem neku drugu rijec
    aha,znači vi u navu ne koristite gold za vračanje farmi na staro :cerek: zaboravih da ste vi samo kante za napucavanje

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4