Stranica 549 od 720 PrvaPrva ... 49449499539547548549550551559599649 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,481 do 5,490 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post
    Vidim da ne znas niti citati zato ti ponavljam jos JEDNOM (citaj JEDNOM):
    Da ste razrovali toliko glavne gradove nava, ne bi vam niti takvu stetu napravli.

Kme kme smjesan si ti, da ne kazem neku drugu rijec
    Vidim da si se obucavao za papigu dobro ti ide mogu ti rec
    Odi u borbene izvjestaje na forumu pa si dobro pogledaj reporte.
    Onda se vrati pa pokusaj za razumijevanjem procitat moj post(nije ga tesko shvatit al vidim da tebi treba posebno naglasit).
    A sta se tice kmecanja opet se vrati koju stranicu unazad pa pogledaj tko je dosao kmecat kako im se porusilo ggove sad.

Al opet na kraju krajeva vidim da se ni ne trudis bas procitat nego radis selekciju posta i vadis ono sto ti odgovara zato ti se necu ni trudit bas objasnjavat.
    Preskoci moje postove smijesni kao sto cu i ja tvoje ubuduce.
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

doci ovdje si se prva javila i krenula radit sprdačinu ..... tvoja gorčina samo ukazuje na to da te peče akcija od jutros te sukladno tome molim organizatora da čim prije krene planirat novu jer je ovo baš zabavno .... idemeeeeeeeeee

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

idemeeeeeeeeeeee
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Doci,,jedno pitanje (kad se vec pravis pametna) ?? Malo pregledavam sobu reporta i vidim da su se vasi offici zadnjih dana zalijetali na nase gg-ove(i tu u vecini slucajeva i ostali),,pa me zanima kako ste to smatrali prije par dana odlicnom taktikom(rijesit se offica,,uradit kakvu takvu stetu),,a kad vam se uzvrati istom mjerom onda je to bzvze...a to da vam je do smijeha,,to ni sigurno,,jer da je tako nebi ovoliko gorcine prolijevali po forumu
    I salu na stranu,,u jednom dijelu servera ste nam bili mete,,pa znate kako ste prolazili i koliko vam je igraca katano,a i neki zanimljivi offici su vam nestajali sa cropovima
    Nadalje,,u tvom postu ispod vidim da spominjes neko puhanje po forumu...to je za ROTFLROTFLROTFLROTFLROTFL ,,jer koliko vidim ovu nasu akciju nije niko ni spomenuo dok ti s njom nisi dosla na forum..toliko te ovo boli,,aaaa ??? A s druge strane u zavrsnici ww faze,,oduzmete totalno nebitan art za ovaj dio igre,,pa vas eto odma na forum da se pohvalite ROTFL
    I jos jedno pitanje,,koje vjerujem zanima i ostale na serveru..po skyp sobicama se prica da ste potpisali i sluzbeno sa tnt-om i da im dizete fejk ww,,pa bi molio (ako moze) iskren odgovor jel to zaista "veliki" nav spao toliko nisko na to da suporta ww nekom drugom savezu...
    Službeno se možeš obratit kad god poželiš,ovakve neslužbene insinuacije,to pošalji kad kod očeš,smatramo to smiješnim i hebi ga malo te ismijavamo.Sad za ozbiljno,odigrat čemo kako čemo odigrat,vjeruj mi ti si zadnji koga čemo pitat,ispričavat se i slično.nadam se da ti jasno?

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    Službeno se možeš obratit kad god poželiš,ovakve neslužbene insinuacije,to pošalji kad kod očeš,smatramo to smiješnim i hebi ga malo te ismijavamo.Sad za ozbiljno,odigrat čemo kako čemo odigrat,vjeruj mi ti si zadnji koga čemo pitat,ispričavat se i slično.nadam se da ti jasno?
    Rudi morao sam ic do male susjede od 5 godina kako bi mi prevela ono sto si ti htio rec

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Rudi,,ovim tvojim postom si mi potvrdio navode da je sad i sluzbeno da ste potpisali s prijateljskim savezom sa ++ korda...staro prijateljstvo i dogovori sa prethodnih servera su znaci i ovdi odigrali bitnu ulogu...hvala ti na tome

A uostalom koliko vidim,,pitao sam Doci za odgovor,, a ne tebe Jer definitivno nisi osoba s kojom se da i o cemu razgovarat..dokazano vec mali milion puta dosada

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Pa pored tebe nam ni ne treba špijun :cerek:
    Uređeno od strane SC KILLER (02.06.14 um 17:38 Uhr)
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Pa pored tebe nam ni ne treba špijun :cerek:
    :cerek::cerek: baš!
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od tevtejac Vidi post
    Rudi morao sam ic do male susjede od 5 godina kako bi mi prevela ono sto si ti htio rec
    odlično,bar si se prošetao malo.jel znaš kaje kod vas najžalosnije?Kako vređate ljude to nije istina.

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Rudi,,ovim tvojim postom si mi potvrdio navode da je sad i sluzbeno da ste potpisali s prijateljskim savezom sa ++ korda...staro prijateljstvo i dogovori sa prethodnih servera su znaci i ovdi odigrali bitnu ulogu...hvala ti na tome

A uostalom koliko vidim,,pitao sam Doci za odgovor,, a ne tebe Jer definitivno nisi osoba s kojom se da i o cemu razgovarat..dokazano vec mali milion puta dosada
    pa ja,kako si se obratio dotičnoj,ja ti se nebi ni javio,bez uvrede

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4