Stranica 589 od 720 PrvaPrva ... 89489539579587588589590591599639689 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,881 do 5,890 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od MulderQScully Vidi post

Još bi samo trebalo da tebe posluša. Da dobije tvoj savez voljeni. :pčelica:
    on bu napravio po svojem kao što je radio cijeli server i kaj god odluči ja kao mali igrač u njegovom savezu ću tu odluku prihvatiti.

Meni,a mislim i velikoj većini iz saveza je tak svejedno ko na kraju digne stotku,samo da nije tnt sa svojim muljažama....pa eto nek bude i NAV :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post

Ti kazes da ste iz proslog servera naucili kako se osvajaju serveri..jel mislis na to da se slizete i potpisete s navom usput se sluzeci njihovom taktikom..nek se drugi rokaju a mi cemo probat to iskoristit..pa ajde bas da vidimo kako cete ovaj server osvojit
    zato su vođe i tnt-a htijele odmah po početku servera u savezništvo sa NAVom i dali im ponudu da zajedno rade isti ww pod imenom gotic...

pa je onda tnt dobio košaricu, i navu kapa do poda zbog toga

Član foruma Hexenkönig's Avatar
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

Dado nesto si se razgalamijo na bipsice odkad su offovi otisli. Do tad si bio ljubazan i pazio da nest krivo ne napise. Ulizico... off
    Hexenkönig, D1 (2010 - 2011): Farm AG / Kralj Vjestica, S3 (2011 - 2012): VIP / mamina maza, S1 (2012 - 2013): Patuljci
    Hexenkönig, S1 (2013 - 2014): Bipsici

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    blablabla...dobro došali bipsići u klub obožavatelja SCa i klub muljatora na ćelu sa TNTom...

@Ante

a kaj ne ignoriraš onog? kaj mu uopće odgovaraš,kaj ne vidiš da mu samo materijala daješ,staviš ga lijepo na ignore kao ja i super
    sad lijepo skatamo TNT sa svojim ostalim offovima pa nek se rudika ide ispričavat svima svojima jer su dobili po lampi radi njega

Mi i dalje smo jedini čisti na ovom serveru i nek ostane tak
    mucek nisi me stavio na ignore,a kad pričaš priče,mogu ja jednu.naime svaki server koj je bio pod antišinim vodstvom je izgubljen baš radi ovog napadnimo nekog iz osvete.Jel ti to govori nešto?Osim toga zaboravio si malu sitnicu,naše offove.da ima tu i tvoj voljeni crni

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post

Ovaj server...brdo odlicnih offova doma,,ful aktivna ekipa,,dobri defferi..sta mislis da mi nismo znali te offove i drukcije iskoristit (npr cekat i rusit samo one ww-e ispred nas)..al ne,,ekipa oce fajt,,bez obzira na cijenu..i dobija fajt..i ide se na sve ww-e na serveru..priznajem da nismo ocekivali da PD i co (tako su nam rekli ovi pacijenti koji su kod nas,,da to prox nebi nikad uradio,,isao sa cijelim serverom kontra dva saveza) budu pali pod vas uticaj i da budete svi skupa protiv nas..al nema veze,,i da smo i to znali isto bi uradili,,jer nebi dao onog poteza (kao ni velika vecina koalicije) kad su svi ww-i na serveru demolirani za sve osvojene servere ovog svijeta...tako da...

Ti kazes da ste iz proslog servera naucili kako se osvajaju serveri..jel mislis na to da se slizete i potpisete s navom usput se sluzeci njihovom taktikom..nek se drugi rokaju a mi cemo probat to iskoristit..pa ajde bas da vidimo kako cete ovaj server osvojit

toliko...pozdrav

:pivo:
    evo pošto je to predugački post za cijenjenog kolegu forumaša,ja sam mu olakšao pa poboldao najbitnije stvari da lakše pročita
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI

Član foruma
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Prosli s1,,poprilicno komotna situacija na serveru za nas..ima se offa,,ima se deffa daleko najvise na serveru..Krik prikuplja offove i slaze akciju da lupi nav..tribalo je samo pricekat par dana da vi posaljete svoje offove na nav i server bi bio nas..kad je to ekipa po sobicama cula,,nastao je dar mar..necemo mi tako igrat,,ne triba nam da nam drugi stvaraju uvjete za pobjedu,,ebes to..idemo mi igrat svoju igru i sami sebi krcit put ka pobjedi špa sta bude..pa se brze bolje povuklo nes offova i sklepala akcija na vas..sta mislis da nismo znali da budete uzvratili...mi tako igramo,,a ne da se iza drugih skrivamo...

Ovaj server...brdo odlicnih offova doma,,ful aktivna ekipa,,dobri defferi..sta mislis da mi nismo znali te offove i drukcije iskoristit (npr cekat i rusit samo one ww-e ispred nas)..al ne,,ekipa oce fajt,,bez obzira na cijenu..i dobija fajt..i ide se na sve ww-e na serveru..priznajem da nismo ocekivali da PD i co (tako su nam rekli ovi pacijenti koji su kod nas,,da to prox nebi nikad uradio,,isao sa cijelim serverom kontra dva saveza) budu pali pod vas uticaj i da budete svi skupa protiv nas..al nema veze,,i da smo i to znali isto bi uradili,,jer nebi dao onog poteza (kao ni velika vecina koalicije) kad su svi ww-i na serveru demolirani za sve osvojene servere ovog svijeta...tako da...

toliko...pozdrav

:pivo:[/QUOTE]

Ljepo sam rekao šutnja je zlato.

Ovo podcrtano je dobra fora. Pa jedva su se suzdržali da vam neprobiju na račune(vjerovatno jer bi nastala velika frka kad bi igrači iz glavnih saveza(golderi) opet napuštali server).

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Hexenkönig Vidi post
    Dado nesto si se razgalamijo na bipsice odkad su offovi otisli. Do tad si bio ljubazan i pazio da nest krivo ne napise. Ulizico... off
    ulizico? ajde pogledaj moj prvi jutrošnji post te par postova nakon toga dok nisam skužio da su s vama išli i navovci i tntovci...
    da ste išli SAMI i da je to bila samo VAŠA odluka skinuo bi vam kapu,ovak ste ispali isto ko i ovi....

@MulderQScully
    tvoja mržnja napsram Pacijenata je vidim velika,valjda peće iz prošlosti,igrač koji je probijao passworde odavno ne igra na HR serverima....

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Hexenkönig Vidi post
    Ajde srecom se pojavio rudi pa je odvuko svu paznju sa bipsica. Jednostavno mi je bilo muka komentirati one prijasnje postove pune gluposti koje pisete. Od onog da nam je cilj vec treci server samo SC pa do prozivanja za bilo kakve muljaze itd.

Ja sam vec spomenu, da tko je god pitao kad idemo je znao kad dolaze kate i kad ovnovi. Nismo nist skrivali, mislim da je to znao svaki savez na ovom serveru. Znali su svi kad sjedamo samo ne sa cime. "Posto su svi znali kad sjedamo" onda je normalno da su slali napade u to vrijeme a ne tri dana kasnije...boze me sacuvaj kakve gluposti pises dado, skupa sa tvojim kamaradima.

Sreca za SC&KRIK je da se tu nije vise saveza u to vrijeme pojavilo jel bi bila ista prica kao i prije 2 tjedna. Da ide opet cijeli server. Valjda su ovaj put neki imali obraza pa nisu slali. Za nas je sreca sto se tnt odvazio ici jer se tako deff razrijedio i uspjeli smo skinuti duplo vise nego sto nam je to simulator pokazao.

Ja razumijem veselje sa jedne strane kao i frustraciju sa druge. Pogotovo sto smo mi rusili WW bez da su drugi sudionici morali off trositi. Sigurno ova akcija nije ni za jednog igraca iz SC&KRIK pravedna, niti su to zasluzili. Mi smo svoje offove odlucili slati i islo se je tamo gdje je vecina htjela.

Hvala svima na cestitkama i pohvalama i onima koji su se suzdrzali da nas nevrijedaju. Reporte nisam mogao prije staviti jer me nije bilo doma. Stavit cu ih za koju minutu.
    Hex u prvom postu sam sasvim normalno cestitao i suzdrzao se nekako od svega dalje.
    Al sad...Ako savez sam ide na neciji WW i odluce ga SAMI rusit,pa ne kuzim cemu onda davanje vremena kad sjedaju ovnovi i kad sjedaju kate ostatku servera?
    Koliko znam SC ta vremena nikome nije dao kad je isao pa me samo zanima cemu to ako ste vec SAMI odlucili ici?

Odmah od prvog tvog posta sam vidio defenzivan stav nakon rusenja i pokusavanje opravdavanja.Od cega se opravdavas i kome se trebas opravdavat ako nista niste krivo napravili?
    Ne ide mi bas ta logika.
    Opet cu rec nije mi namjera vrijedjat smatram te jednim od normalnih forumasa,ali ove stvari koje sad pricas su malo nepovezane i nemaju smisla.

Uglavnom sad je red da vidimo sto je gazda psic smislio sa svojim dinamitnim savezom za kraj.
    Da se opet osloni na nekoga da odradi posao za njega ili da mozda napokon jednom na serveru uzme stvari u svoje ruke i zavrsi server kako spada(donekle)?
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

cestitke na offovima bipsici
    posebno dobri offovi od igora i hex-a
    nedostajalo je masinerije, no sa obzirom da se nije klikalo pod BO, naklikalo se koliko je islo
    (ja sam pod BO, pa sam zeznuo stvar sa malim brojem kata)

samo mi se cini da je zid prelako pao, sa obzirom da +/- ima najvise deffa na serveru
    izgleda da je generalno promijenjan algoritam za napade na ovoj slavljenickoj verziji

sretno svima u nastavku
    I ja sam bio kmet od lepog. :bic:

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    ulizico? ajde pogledaj moj prvi jutrošnji post te par postova nakon toga dok nisam skužio da su s vama išli i navovci i tntovci...
    da ste išli SAMI i da je to bila samo VAŠA odluka skinuo bi vam kapu,ovak ste ispali isto ko i ovi....

@MulderQScully
    tvoja mržnja napsram Pacijenata je vidim velika,valjda peće iz prošlosti,igrač koji je probijao passworde odavno ne igra na HR serverima....
    Dado samo mora oladit glavu i pohvatat neke stvari.Njemu su uvjek svi dobri kad su za njega,kad mu ne paše su farme.makar je tolko puta bježao sa servera da više ne pamtim.Pa mislim da se izjasnio da ni sad ne igra službeno.Pazi sad tu... jedna još jednom,ovom kolegi gore poruči.kad napadneš 3 druga kvadranta,očekuj da če ti ljudi vratit,jer si ih srušio.Nemoj mlet o nekakvoj uroti,ja neznam koj dio ne shvačate?Točno mi treba engleskinja da prevede,joj ne to:brukica:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913