Stranica 59 od 720 PrvaPrva ... 949575859606169109159559 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 581 do 590 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma misko-8's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Sva sreca pa ne citam ovo svaki dan, vec samo jednom tjedno preletim
    povrsno po svemu, pa mi pola toga promakne a drugu polovicu ne citam.
    No i pored toliko truda da ignoriram nebitno, nisam mogao
    a ne primjetiti tu neke prjetnje o uzuimanju servera.
    Pa jos ni crop nije uzeo.
    A tko to prjeti ??? (vidjet cete da ce se prepoznati u sljedecoj recenici.)
    Dakle prjeti onaj koji je napustio bojisnicu kada je vidjeo da mu rep gori.
    vojska mu dezertirala, pa rece da su otisli na dopust.
    ostavio carstvo i pobjegao, a sada prjeti. (praznom puskom)
    Ma o cemu on to molit cu vas ljepo, na osnovu cega on to?
    Ima li tu neke tradicije na koju se moze pozvati?
    Osim one ''bjes'te noge pokakit cu vas''
    ti si na potezu...-

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Ajmo argumenti!!!
    Muljanje je što po tebi? To što sam se ja spojio sa divom, crnim, i vodstvom rare-a 10-15 dana prije početka servera, kako bi pricali o mogucem savezništvu, pošto sam uvidio da se ne radi o ozbiljnim igračima, nisam htio imati ništa više, te smo se rastali u normalnom tonu.Onda OK, ako misliš na neko drugo, ajde daj argumente
    Stvarno oćeš da ispišemo argumente? Mogu ti ih prvo na skyp pa tu javno na forum Nemoj se pravit nevinašce kad nisi molim te!
    šlapice :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    Čekaj malo,sad ste me našli prozivat,jer sam izrazio saučešće il se varam?
    Pa kakva smo govna tu pisali vi mene našli radi saučešća,svaka vam čast.
    Malo kasno palim jer nisam preko vikenda citala forum te se ispricavam unaprijed sto ponovo povlacim ovu temu.

Pridruzujem se izrazima sucuti i boli me briga jel to offtopic ili nije (po meni nije jer je covjek ocito igrao s1) i jel koga smeta ili ne. Slazem se s Rudijem da se po forumu i temama o serveru pisu kojekakve sramote i totalni offtopici, i ako su suigraci smatrali da je ovo okej mjesto za staviti obavijest, onda je okej mjesto, oni su igrali s njime i na njima je da obavijeste ostale suigrace. Zasto bi to otvorili tamo negdje na spam temi gdje mozda ne svracaju uopce igraci koji igraju ovaj server. Nije da svi resetaju po forumu po svim topicima.

Takodjer mi je draze da covjeka ponesu emocije kao rudija i nek i napise da ce osvojiti server njemu u cast, pa koga normalnog to smeta? Sto ste se uplasili sad da ce neka nadnaravna sila im pomoci ili sto?

Ako sportasi posvecuju neke utakmice svojim preminulim suigracima itd., kazalisni umjetnici predstave i nazivaju se dvorane i ulice imenima onih koji su to zasluzili, autori svoje knjige posvecuju zivim ili preminulim ljudima, zasto ne bi netko posvetio server koji igra svome suigracu. Ne morate ga vi igrat u njegovo ime, igraju ga oni.

Mozda sam nesto propustila jer je netko napisao da je obrisan dio postova, ali iz onoga sto vidim, osim te posvete i izrazavanja sucuti, nisam primijetila da su stavljani linkovi s npr. requiemima, zalobne slike, vjerska obiljezja ili slicno. To bi bio show. U ovome od Rudija i ostalih ne vidim nista show-asto.

Nismo svi isti, netko pozna nekoga i njegovo preminuce obiljezava tiho u sebi, netko zeli glasno izraziti svoje osjecaje, naravno da su travianeri umirali i prije i da ce biti jos tragicnih slucajeva, ali smatram da ono sto je stvarno neprimjereno jest da netko drugome spocitava nacin na koji izrazava svoje zaljenje.

I dalje mislim da ta tema nije offtopic (a vec na proslom s1 sam bila u nekoj raspravi sto je ili nije offtopic) buduci da je vezano za dogadjaj na serveru u vidi povezanosti s igracem.

A da se nadovezem i na ostale napisano a sto je ontopic za dogadjanja na serveru: novi server, ista prica, ista prepucavanja, nadmudrivanja, show must go on, valjda.

LP
    L.
    nabolja ekipa: MiD & NN :staklenka:

Član foruma zujalica's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Svaka čast, orchidea! :palčina:
    Kay S. :girlw:

Član foruma Haris's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

ajde tisina tu sve cu da vas skatam!

p.s. kakve su ove farme iz PD-a
    Uređeno od strane Haris (30.09.13 um 13:09 Uhr)

Član foruma Huny Bunny's Avatar
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Pa neakvi Padobranci :lol2:
    ANTIVIRUS :usisava:

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

kad stižu umjetnine

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od grozd Vidi post
    kad stižu umjetnine
    kad sanader izađe iz zatvora
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma topssy's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    kad sanader izađe iz zatvora
    :goodpost:
    :staklenka:
    neki daaavni hr1 ... rashka ... DP ... saaaad emrys myrddin P D
    trenutni hrx ... emrys myrddin (R.I.P.) ... miran, dobar, tih ... ludi druid ... vrlo nebitan dio Aliens™

Član foruma BobDylanDog's Avatar
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od orchidea Vidi post
    Malo kasno palim jer nisam preko vikenda citala forum te se ispricavam unaprijed sto ponovo povlacim ovu temu.

Pridruzujem se izrazima sucuti i boli me briga jel to offtopic ili nije (po meni nije jer je covjek ocito igrao s1) i jel koga smeta ili ne. Slazem se s Rudijem da se po forumu i temama o serveru pisu kojekakve sramote i totalni offtopici, i ako su suigraci smatrali da je ovo okej mjesto za staviti obavijest, onda je okej mjesto, oni su igrali s njime i na njima je da obavijeste ostale suigrace. Zasto bi to otvorili tamo negdje na spam temi gdje mozda ne svracaju uopce igraci koji igraju ovaj server. Nije da svi resetaju po forumu po svim topicima.

Takodjer mi je draze da covjeka ponesu emocije kao rudija i nek i napise da ce osvojiti server njemu u cast, pa koga normalnog to smeta? Sto ste se uplasili sad da ce neka nadnaravna sila im pomoci ili sto?

Ako sportasi posvecuju neke utakmice svojim preminulim suigracima itd., kazalisni umjetnici predstave i nazivaju se dvorane i ulice imenima onih koji su to zasluzili, autori svoje knjige posvecuju zivim ili preminulim ljudima, zasto ne bi netko posvetio server koji igra svome suigracu. Ne morate ga vi igrat u njegovo ime, igraju ga oni.

Mozda sam nesto propustila jer je netko napisao da je obrisan dio postova, ali iz onoga sto vidim, osim te posvete i izrazavanja sucuti, nisam primijetila da su stavljani linkovi s npr. requiemima, zalobne slike, vjerska obiljezja ili slicno. To bi bio show. U ovome od Rudija i ostalih ne vidim nista show-asto.

Nismo svi isti, netko pozna nekoga i njegovo preminuce obiljezava tiho u sebi, netko zeli glasno izraziti svoje osjecaje, naravno da su travianeri umirali i prije i da ce biti jos tragicnih slucajeva, ali smatram da ono sto je stvarno neprimjereno jest da netko drugome spocitava nacin na koji izrazava svoje zaljenje.

I dalje mislim da ta tema nije offtopic (a vec na proslom s1 sam bila u nekoj raspravi sto je ili nije offtopic) buduci da je vezano za dogadjaj na serveru u vidi povezanosti s igracem.

A da se nadovezem i na ostale napisano a sto je ontopic za dogadjanja na serveru: novi server, ista prica, ista prepucavanja, nadmudrivanja, show must go on, valjda.

LP
    L.
    Jedino što tu ne štima jest...travian i njegov forum.
    S obzirom na to kako nam forum izgleda,kako se ljudi uvijek razumiju međusobno poštuju i nikad nema prepirki malo je nezgodno ako se kao tema jednog servera uzme takav neki događaj pa se povlači i razvlači kroz sve te duge mjesece.
    Mislim da onda to ipak ispada farsa i veliki neukus.

Ja ništa ne zamjeram rudiju,nije on to zlobno ništa mislio jednostavno je htio nekako nešto bilo što
    Većina igrača se sjeća njegove igre eto tako što sela nazivaju njegovim nickom i to je dovoljno,ipak je ovo samo igra.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913