Stranica 591 od 720 PrvaPrva ... 91491541581589590591592593601641691 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,901 do 5,910 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Hexenkönig Vidi post
    @ArchAngeL @bolle

Mogu vam dati samo za pravo sto se napisali i slazem se sa vasim postovima...
    I neka na tome ostane Hex ne treba dalje ici

Uglavnom ajmo sad cekat veliko finale da mozemo u miru gledat svjetsko
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

@ArchAngeL @bolle

Eto sve si rekao...i svaka cast na tome,ne znam od kud potreba ujutro da se vasa akcija proglasava sama i neovisna

Dual u pravu si krece svjetsko
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od grozd Vidi post
    rudlavi, u pravu si kada kažeš da se nije potrebno čuditi što ste krenuli svi skupa na nas ..... sve je to za ljude i osobno nemam apsolutno prigovor na dosadašnje akcije ..... zašto da se vi pravdate za svoje postupke ili bilo tko drugi a također i mi kao savez ...... igramo kako znamo, možemo i želimo ..... idemeeeee privesti kraju ovaj server ..... kiklje se nose na veliko a mi tu još čubimo i gledamo nekakve bezvezne brojeve ...... ja bum čestital svima koji imaju živaca klikat ovu igru u ove tople dane hehe

p.s. rudi, nemoj biti tako grub prema kolegama travianerima ...... pa ljudi smo zar ne ili ????????
    NIsam pajdo grub,al kad me isprovociraju,vratim,znam da nekad preteram,ovog antišu sam volio ko sina.

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ArchAngeL Vidi post
    Ma upravo ovo sam i gore napisao.U tome i jest bit svega.
    Cemu ta opravdavanja?Stvarno nepotrebno i samo ostavljaju drugaciju sliku na sve ovo.

Jos jednom bole tebe i ostale bi molio da se suzdrzite komentiranja postova pojedinaca jer jednostavno nema smisla.
    Ne ide mi u glavu kako to dosada vec niste shvatili.Ante ti pogotovo se ostavi ovoga.Ako ne mozes odolit da disleksicaru odgovoris onda lijepo ne citaj forum.Jednostavno.Sta se imas uopce njemu pravdat i njemu objasnjavat ista kad ce mu ikada najveci doseg igre biti upravo forum.Kad se sijetim da mi je nekad bilo zao citat sto mu sve neki pisu :brukica:
    e majstore al ja se moram osvrnut na ovo.Koj je ono antišin največi domet?Usput zamolio bi te ovdje javno da ne vređaš disleksičare,nisu vam oni ništa krivi

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

@ArchAngeL @bolle

Hex, kako si i sam uvidio, nemate se potrebe kome opravdavat ...... pokazali ste lijepe offove i odradili kvalitetnu akciju i sve pet ...... ove rasprave tko koga i zašto su nepotrebne .... ja samo znam da našem anti nije bilo lako tijekom servera .... svatko od offera je imal neku svoju mušičavu ideju na koji savez krenuti i sve te offere držat pod kontrolom nije nikada lako .... hvala i defferima koji trpe sve te offere .... i da ne zaboravim, idemeeeeeeeeee

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od grozd Vidi post
    Hex, kako si i sam uvidio, nemate se potrebe kome opravdavat ...... pokazali ste lijepe offove i odradili kvalitetnu akciju i sve pet ...... ove rasprave tko koga i zašto su nepotrebne .... ja samo znam da našem anti nije bilo lako tijekom servera .... svatko od offera je imal neku svoju mušičavu ideju na koji savez krenuti i sve te offere držat pod kontrolom nije nikada lako .... hvala i defferima koji trpe sve te offere .... i da ne zaboravim, idemeeeeeeeeee
    bez zeze idemo se sad počet igrat idemeeee

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Da,grozd bilo je svega i svacega,ali savez je ostao cvrst do kraja...sad pricekamo kraj i ideme na more i gledanje tekmi

Idemeeeeeeeeeeeee
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma Ziggy Stardust's Avatar
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Poderao sam listić kad je NAV izgubio posebnog arhitekta. Izgleda da sam pogriješio. pala:
    Just the beer light to guide us... :pivo:

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    evo, osvojili smo ovaj s1...

veliki tnt slomili u 5 akcija i natjerali ih da kukaju, plaču i mole za deff NAV-u

pokatali 90% igrača iz NAV-a sa sekundarcima

vama razrovali WW

natjerali tvog šefa da udruži ČITAV server protiv nas

razrovali sve ostale WW-e

natjerali vas na te jadne kalkulacije, natjerali vas da molite ostale saveze da naprave posao umjesto vas

i bitno...samo smo vas osramotili, jer vam se čitav server smije...i PD i NAV.

nabijem ja tebe i tvoju pobjedu sa levelom 100 ako je ostvariš

ovo gore je pobjeda..meni i mojim suigračima dovoljna

sad molim doživotni ban na ovom forumu da se više sa ovim redikulom ne raspravljam, jer je jače od mene
    A WW ? Ja mislio da je pobjednik onaj koji prvi digne WW na 100 al očito nije.

Član foruma
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

@ArchAngeL @bolle

Hex sori malo sam trabunja. Ofovi su odlični. Trebaju bit objavljeni.
    Malo sam bio nervozan , čeka sam Rafu vs đole za gadnu lovu(izgubio prvi nakraju dobio).ff:

Nego me ova dvojica ubijaju(Rudu,Dado) tj. moje megauber dobre ideje. Nemreju doć do izražaja(ideje):cerek:

P.S. Vamos Rafa

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4