Stranica 629 od 720 PrvaPrva ... 129529579619627628629630631639679 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,281 do 6,290 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Ja
    off od ukumea je odlican,ali ovak poslan navrat-nanos brijem uludo potrosen,jedino ako katasi sad dolaze....

dado, forumski ratnice oprosti al' nemrem si pomoci.
    pa kaj ti nije dovoljno proljevat znanje po skype sobama?

jebate, ispalis 5 oprecnih misljenja, pri cemu pokrijes sve opcije, te kasnije zakljucujes kako si ti sve to znao i nikad nebi tako odigrao/odlucio ako ispadne nepovoljan rezultat ili ako je sve OK, da je OK jer si ti to rekao/predvidio...

i corava koka pogodi koje zrno.

no to sto si uvjeren kako definitivno sve znas i sve taktike citas ko otvorenu knjigu, nije toliko iritantno, koliko je iritantno sto si na temelju toga dajes za pravo kritizirati i/ili ismijavati druge.

tvoja slika bi trebala biti uz pojam "daleko najveci general poslije bitke".

i to tvoje pregolemo poznavanje travijana je nevjerojatno!
    ak se pogledaju tvoji postovi, a kroz njih tvoj igracki put zadnjih nekoliko godina, obavezno dualiras dobrim igracima, po mogucnosti u savezu koji je favorit.
    ako igra nije na razini onog kaj propagiras, onda jednostavno ne stizes igrati (rl)...

evo cak i englezi imaju pojam za tebe: Jack of all trades, master of none

gle dobar primjer kako si ko baba vanga znao sto ce biti:

prvo javljaš da je server gotov

Tnt kaj su ovo offovi??????

izgleda da je sutra kraj,cestitke PD...
    Zadnja info koju ja znam,a ta je od jucer ako tnt ne srusi pd mi ne stignemo do njihovog ww-a....

zatim se po sobama pojavi sumnja da su tntovci namjerno zastopali sto ti prihvacas:

Na kraju ce ispast da su nas grci digli na foru,nadam se da nece...

nakon toga vise ne sumnjas, sad vec znas.
    to sto ZNAS daje ti za pravo da kritiziras odluke, jer ti tako veliki i dalekovidni travijaner nikad nebi donio ovakvu/onakvu odluku

i za kraj
    Zadnja info koju ja znam
    dado, znas ti kur.c...
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma lolobridjida's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    ne ne ne..krivo si me razumjela..ja nisam umanjila njegov trud, rekla sam da se edit DIVIM i da mu se edit klanjam jer istina, nije bilo lako ni prehranit to ni pljačkat rođake i slične..
    a ako gledam omjer, omjer je super, odličan...nemam šta reći na omjer..govorila sam o količini sjekira i tv-a (za ramove vidim da se i Žile složio)..
    jedno je imati 111k sjekira, 47k tv-a i 36k ramova, a sasvim je drugo imati 200k sjekira, 90k tv-a i 36k ramova..

i ne razumijem, šta znači "nabedjenih"
    prvo niko nije uporedjivao boobimirov i ukumeov off, oba su extra...ti jesi nicim izazvana...a za ovo sto sam boldala, obrazovana si devojka, razumeces
    s1- Ooops! PiP

Član foruma
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Cestitke Ukume na off-u, strasan off.
    I ja sam bio kmet od lepog. :bic:

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Ukumeov off čista desetka. Sve bi to bilo ok da taj igrač svaki server nema bar 10 multića.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

A vidi ovu panjinu paula mog obozavatelja kak skuplja postove ko vjeverica,ak ti nemas pametnijeg posla danas nego brljaviti onda si fakat jadan
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Ana to uvik dobro iskometira a neznam kako si propustila da je ovaj off ima sano 2 puta art Bo.... i da bilo je jedna greska crklo je nekih 20tis sjekira ali sta je tu je ja san ponosa na njega i njegov offf ako je neko napravija veci nek pokaze ako ne onda psssssssss

Član foruma
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Pafke Vidi post
    Ukumeov off čista desetka. Sve bi to bilo ok da taj igrač svaki server nema bar 10 multića.
    A nije istina da ima 10 i nemoj nas vrijedat nas je 18 ...bar da znas kad pricas price

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od lolobridjida Vidi post
    prvo niko nije uporedjivao boobimirov i ukumeov off, oba su extra...ti jesi nicim izazvana...a za ovo sto sam boldala, obrazovana si devojka, razumeces
    ne znam tko je spomenuo ramove, pa se ja samo nadovezala da je bk imao isti broj prije mjesec dana
    i nije rađena usporedba, samo su spomenute brojke

koliko god ja obrazovana bila, ne razumijem..ali evo, moj dragi bivši suigrač je pronašao da nabeđen znači "neispunjen ili frustriran u ostvarivanju ambicija", a meni je samo otvaralo neke stranice gdje piše "arogantan", "samouvjeren" i "ne kritično razmetanje"..pa hvala ti što tako misliš

@Dane
    kad sam ja otišla sa servera, nije imao nijednom bo..pa taj podatak ne bih znala

nego, makli se od glavne teme "kako je uzaludno potrošen 'vrhunski' off"
    Uređeno od strane Isabella_Este (12.06.14 um 12:08 Uhr)
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Ukume krasan off. To me zanimalo.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    May 2014

Uobičajeno

dobro šta je ovim graditeljima...stali na 96, svi hvale nekakav off od ukume-a, ali se nigdje ne vidi rep....tko će na kraju pobijediti...šta veli baba vanga...šteta što su natari programirani na tako inertni pristup gradnji...definitivno bi se i njima trebala omogućiti brža gradnja i pritisak na sve ove "kalkulatore" što čekaju u sjeni drugih i prosipaju mudrosti na forumu...mislim da bi server bio daleko interesantniji i bez puno muljanja i glumpavih taktiziranja...

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913