Stranica 651 od 720 PrvaPrva ... 151551601641649650651652653661701 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,501 do 6,510 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Ajd stavi novo stanje WW-a

Član foruma lolobridjida's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Forrest Gump Vidi post
    lijepo da se 4 strane se bore u završnici servera, na wewejima (da je drljo tu on bi sve "ujedinio"), ali izostao je rat kvadranata...jedino je koalicija sc imala što reći i napraviti po tom pitanju....osim naše, nema koalicije koja je ili je bila u stanju sama temeljito porušiti svima ww-e..sve ostalo je laprdanje...pojedinačno ste jednostavno vojno preloši u odnosu na off-deff igrače sc&krik koalicije bez obzira na kraj servera...
    " moj brat je veci i jaci od tvog...a bicu i ja kad porsatem, ahaa " :brukica:
    s1- Ooops! PiP

Član foruma lolobridjida's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    Ajd stavi novo stanje WW-a

Igrač Naziv Savez razina
    1. rottweiler GOTIC GOTIC 92 -
    2. Roži&Marko ECA NAV 91 14.06.14 19:01
    3. PD Trini i Prox feniks.. PD 88 -
    4. Shogun e neces lopove® Krik&Sc 84 -
    5. rottweiler GOTIC 2 GOTIC 63 -
    6. Wolf & Kojot LoLeK i BoLeK Krik&Sc 60 15.06.14 11:47
    7. PD Trini i Prox feniks PD 48 -
    8. Tramax&Targa S.N.L. SC 30 -
    9. Natari - 17 -
    10. Zumbaa Čudo Neviđeno SC &KRIK 0 -
    11. ScuM&B .................. tnt 0 -
    12. Bistra Hulk NoN 0
    s1- Ooops! PiP

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

lijepo da se 4 strane se bore u završnici servera, na wewejima (da je drljo tu on bi sve "ujedinio"), ali izostao je rat kvadranata...jedino je koalicija sc imala što reći i napraviti po tom pitanju....osim naše, nema koalicije koja je ili je bila u stanju sama temeljito porušiti svima ww-e..sve ostalo je laprdanje...pojedinačno ste jednostavno vojno preloši u odnosu na off-deff igrače sc&krik koalicije bez obzira na kraj servera...
    Čemu ta prepotencija, svi mi znamo da imate ne samo dobre već odlične igrače na serveru, a tu ne mislim samo po potrošnji golda :cerek:

oko međukvadrantskih borbi, neka bude zapisano da je tnt prvi počeo s njima, još davno prije arteva su nas sa +/+ pošteno rokali, igrači kao pastir i tristan su samostalno sijali strah i trepet...

vi kada ste išli na +/+, išli ste u 'sigurnom' broju, ne samostalno, već dobro organizirano i iskreno niste neku štetu polučili, jest par ljudi se ugasilo, ali realno oni bi se ionako ugasili...

po meni je borba PDa i tnt koalicije bila puno žešća, samo kaj se nisu ljudi o tome toliko hvalili niti od toga radili bogznaštajebznam...

i za kraj, jer sam rekao da ću se blizu kraja javiti opet , uz sav taj off i deff i gold i znanje, meni se i dalje čini da ćete popušiti ovaj server, tako da sva ta vaša hvalisanja padaju u vodu...

Član foruma
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    Čemu ta prepotencija, svi mi znamo da imate ne samo dobre već odlične igrače na serveru, a tu ne mislim samo po potrošnji golda :cerek:

oko međukvadrantskih borbi, neka bude zapisano da je tnt prvi počeo s njima, još davno prije arteva su nas sa +/+ pošteno rokali, igrači kao pastir i tristan su samostalno sijali strah i trepet...

vi kada ste išli na +/+, išli ste u 'sigurnom' broju, ne samostalno, već dobro organizirano i iskreno niste neku štetu polučili, jest par ljudi se ugasilo, ali realno oni bi se ionako ugasili...

po meni je borba PDa i tnt koalicije bila puno žešća, samo kaj se nisu ljudi o tome toliko hvalili niti od toga radili bogznaštajebznam...

i za kraj, jer sam rekao da ću se blizu kraja javiti opet , uz sav taj off i deff i gold i znanje, meni se i dalje čini da ćete popušiti ovaj server, tako da sva ta vaša hvalisanja padaju u vodu...
    :goodpost:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2012

Uobičajeno

Ajmoooooooooooooooo natariiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

E kaj ja pod stare dane neču čut.Hick me oče banat jer sad igra za sc,ovaj šeff iz sc-a na prvate me hoče tuč,makar nije ti to antiša vjeruj mi pametno.I sad ovaj.Ovo je jednostavno umjetnik,ko mozart.Iako smo bolji u offu i deffu kraj nije bitan.Sad da pitam starog kolegu shreka,pod kojom kruškom da se obesim:pivo:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Sad da pitam starog kolegu shreka,pod kojom kruškom da se obesim:pivo:[/QUOTE]

rudi stari kolega nije bitno samo da je čvrsta grana,,,,,,

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    E kaj ja pod stare dane neču čut.Hick me oče banat jer sad igra za sc,ovaj šeff iz sc-a na prvate me hoče tuč,makar nije ti to antiša vjeruj mi pametno.I sad ovaj.Ovo je jednostavno umjetnik,ko mozart.Iako smo bolji u offu i deffu kraj nije bitan.Sad da pitam starog kolegu shreka,pod kojom kruškom da se obesim:pivo:
    I opet ko je kome prijetio specijalcima i htio se naci ti ili on ajde rudi prestani glumit nevinasce

Hik dobrosao u SC savez nisam znao da si nas
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post

Hik dobrosao u SC savez nisam znao da si nas
    Evo rudi ga otkrio,hik je nasa spija

@rade bolje da se nisi ni javio

i kaj se svi sad hvatate foresta ko pijan plota... kao da ste jedva docekali da se jedan prpadnik SCa dodje hvalisat na forum
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4