Stranica 692 od 720 PrvaPrva ... 192592642682690691692693694702 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,911 do 6,920 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Ssstipo,,vezano za bipsice mislim da se nema smisla vracat na tu temu jer se o tom sve zna..kako smo i rekli hexu da se ne triba ovdi opravdavat radi akcije jer je to s njihove strane ok da izaberu na koga ce ici (oni su offove naklikali i prehranili),,al da smo cim su se pojavili na serveru znali zasto su tu i na koga ce ici na kraju tako da se ostavite prica da su oni neki dan glasali i tada izabrali da idu na nas kad se sve vec odavno zna...duga prica koja vuce korijene sa jednog drugog servera(ne s1)...
    Kako god,,meni je server ok,,zavrsnica je zanimljiva i ja sam osobno zadovoljan kako god zavrsilo..:pivo:

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Jbt Arch ne kužim kak se mene proziva za ovaj kiks od akcije a ja jedini oduvijek lajem protiv takvog načina igranja na svim serverima na kojima sam bio

Akcija je bila bespotrebna, beskorisna i napravila više štete i ubila volju za igrom nego dobroga. Tramaxu sam već čestitao na skypu iako igra još nije gotova i vidjeti ćemo što donosi kraj
    Citat Citat od Superhik Vidi post
    Micek ne tresemo se nego smijemo. Nakon 30tak stranica prozivanja i pljuvanja i svakavih podsmijeha na skypu šta se dogodi? Ista priča. Nebitno je jedan off ili sto i jedan. Stvar principa je a i materijala za zafrkanciju i smijeh
    Sad se ja upitam jel ova 2 posta pisala ista osoba?
    Vidim koliko ti je ubila volju za igrom i vidim koliko si dosljedan sam sebi.Moralista teze klase.

NAV neka uzme ovaj server vjeruj mi trenutno kad ne moze SC i vrlo vjerovatno i nece.Kad ste mi "drazi" od NAV-a onda to puno govori(bez uvrede ikakve NAV-ovcima).O spletkama i zavrzlamama koje ste izveli tokom ovog end game-a da i ne govorim.
    Smijesno.
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    tako je..bio si prosli s1..i sjebo si sa onom akcijom na tnt...

prosli s1 je netko drugi odigrao ispod stola, i od nekog drugog je bila odluka da se "preda" arhitekta...nije moja

Ovo je presmjesno da bi uopce komentirao.
    Ante, puno ljudi ovdje je bilo na proslom s1, nemoj se blamirati ovakvim izjavama.
    I ja sam bio kmet od lepog. :bic:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

zašto nitko ne komentira proximino nagovaranje tnt-ovaca da salju offova zajedno sa bipsićima sa obećanjem da će i on poslat svoju eksadrilu offera? O tome šutite??
    svi skupa ste smiješni muljatori

Član foruma
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

ma meni je najbitnije da su mi rudiku odbanali a za server šta bude bit će ,,, ekipa je bila dobra i to je najbitnije..ps kad je pijaka?????????????????''

Član foruma
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Ssstipo,,vezano za bipsice mislim da se nema smisla vracat na tu temu jer se o tom sve zna..kako smo i rekli hexu da se ne triba ovdi opravdavat radi akcije jer je to s njihove strane ok da izaberu na koga ce ici (oni su offove naklikali i prehranili),,al da smo cim su se pojavili na serveru znali zasto su tu i na koga ce ici na kraju tako da se ostavite prica da su oni neki dan glasali i tada izabrali da idu na nas kad se sve vec odavno zna...duga prica koja vuce korijene sa jednog drugog servera(ne s1)...
    Kako god,,meni je server ok,,zavrsnica je zanimljiva i ja sam osobno zadovoljan kako god zavrsilo..:pivo:
    Tu se slaze sa tobom.
    Ni ja ne vjerujem da se glasalo i u zadnji tren odlucilo gdje ce ici, vec da su te offove od pocetka servera radili da bi skucali tamo gdje i jesu. No to je njihovo potpuno pravo.
    Mali su savez i pokazali su odlicne offove, vidi se da znaju.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Ponovit cu jos jednom, bitno je da se lova okrece. Svaka cast 3per, ovo mi je uljepsalo dan.

Član foruma
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    zašto nitko ne komentira proximino nagovaranje tnt-ovaca da salju offova zajedno sa bipsićima sa obećanjem da će i on poslat svoju eksadrilu offera? O tome šutite??
    svi skupa ste smiješni muljatori
    Ante, skuliraj se.

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od ssstipo Vidi post
    Tu se slaze sa tobom.
    Ni ja ne vjerujem da se glasalo i u zadnji tren odlucilo gdje ce ici, vec da su te offove od pocetka servera radili da bi skucali tamo gdje i jesu. No to je njihovo potpuno pravo.
    Mali su savez i pokazali su odlicne offove, vidi se da znaju.
    Pa mi smo ponosni na to sto imamo fun club kojemu je jedini smisao igre da nama probaju zakomplicirat server..te se zato i sele sa servera u server za nama

A ove neke skype prepiske di prox obecava tnt-ovcima da i vi budete poslali jos koji off skupa s bipsicima te da i tnt uradi isto sam i ja vidio (kao i jos mnogi),,tako da ti ne stoji usporedba iz posta ranije izmedju bipsica i rara (oba sa -,-) posebno jer rare savezu niste davali posebni bo dok ovima drugima jeste..

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

jel se saznalo ciji je najveci il prepucavanje jos nije gotovo!?

ono sto trenutno vidim je da nam napadi sjedaju na planove, x5 te WW..
    koji su pravi koji su fejk, koliki su i kakvi su im famozni omjeri saznat cemo vrlo brzo..

misljenja sam da ukume nije jedini offer sa offcinom te da bi sutra/danas se mogao nac jos kakav off slicnih brojki, a mozda i dva.. pa mislim da se sutra/danas mogu ocekivat "potresi" ili barem "podrhtavanja" koliko po "ukume ljestvici 0-10" vidjet cemo..
    WW ce vjerojatno past, pitanje je koliko, a onda ocekujemo nastavak ove uzbudljive utrke..
    trenutno smo vodeci WW, ali nekako nisam uvjerena u nasu pobjedu kao neki ovdje koji su vec x puta i cestitali pobjedu, a zeko jos u sumi..

sretno ekipa..
    odoh malo oko ubit, nemojte stagod skatat dok spavam..
    Uređeno od strane sapica (20.06.14 um 04:38 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913