Stranica 706 od 720 PrvaPrva ... 206606656696704705706707708716 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,051 do 7,060 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Hexenkönig's Avatar
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

Ovo me sve podsjeca na Nogomet. Svi su pametni kad utakmica zavrsi i onda se djeli znanje tko je trebao sta i gdje. Dok tekma traje svi sute i gledaju jel nemaju pojma kud ce lopta. Jos treba samo analizer za travian napraviti da se linije povlace di je trebalo sta i kada.

Sc&Krik su izgubili jer je velika vecina imala strah od njih i znalo se da nitko snjma nemoze 1:1 utakmicu odigrati. PD nije kuhao lonac sa drugim savezima jer je bila dobra diplomacija nego jer im je bilo jasno da sami nemogu. Ovo je samo moje misljenje gledajuci iz coska.
    Hexenkönig, D1 (2010 - 2011): Farm AG / Kralj Vjestica, S3 (2011 - 2012): VIP / mamina maza, S1 (2012 - 2013): Patuljci
    Hexenkönig, S1 (2013 - 2014): Bipsici

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Cestitke -/- koaliciji na vrlo vjerovatnoj pobjedi,da li ce mozda bit greska kaj nisu nav katali danas pa im nav uzme pobjedu nekim cudom u zadnjoj sekundi vrijeme ce pokazati.

mi smo ww fazu odigrali katastrofalno i to se mora priznat,a ne sad bacat nekakva opravdavanja...

I Tramax nije se sve odlucivalo zajedno...

budi faca i priznaj poraz...razvaljeni smo danas ko panta pitu...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

i ja ti ante kažem ... NISMO zajedno odlučivali .... i bolje da nisam jer bi se po tko zna koji put zakačio sa pojedincima ... nemoj ovdje pisati nešto što ne stoji ... imaš semafor u savezu a kažeš kak je sve milina ... nije ante odavno nije sve kako treba ..... a o razlozima bolje da ne zamaramo drage nam travianere

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Ma nije bitno grozd,velike vodje moraju biti veliki i u porazu te izvuc pouke iz svojih pogresaka...

ja i dalje stojim skroz uz Tramaxa kao vodju mog saveza i zelim srecu u slijedecem serveru da napokon osvoji ovaj s1najjaci server u hrvata...

ponavljam cestitke -/- koaliciji ocitali ste nam svima lekciju kak se igra ww faza....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

meni je bitno čim dajem pare

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

ko francuzi ste, odem na WC vratim se dva gola pala.. tako i tu odem na pol sata i eto brdo postova..

slažem se sa anom i istog sam mišljenja, da evo drugi server za redom SC gubi server u WW fazi.. oni se naravno neće složiti sa time.. imaju vremena napravit analizu i sami vidjet dali su uopće zeznuli i gdje ili je protivnik jednostavno bio bolji..

PŠP je pokazao stvarno lijepe offove, ali se ne slažem da je nibbler offer servera, s obzirom u koliko je akcija sudjelovo tu ga dosta igrača koalcije prešišalo naveliko, a i dosta igrača drugih koalicija.. a da je pokazao najjači off, mislim da je.. i ukume i nibbler (sa dva offa) dečki respect, treba za to imati volje..
    nepošteno je izdvajat bilo koga, jer jedan igrač sam nije u stanju napravit išta značajno, tako da svaka čast cijeloj PŠP koaliciji na trudu kroz cijeli server, a pogotovo tokom proteklih tjedan dana, jer evo i mene su uspili iznenadit sa količinom defa i prehranom istog od zabijanja tnt-ovih offova pa do danas, a traje to još uvijek..(valjda ću napokon dobiti dozvolu da stavim kompletne reporte na forum)..

mislim da se malo požuruje sa čestitkama jer još offova sjeda na WW, mislim da par njih bi moglo napraviti neku štetu iako ne vjerujem neku značajnu, vjerojatno 1-2lvl-a WW-a, no NAV nam i dalje "puše za vratom" i u slučaju našeg pada za 1-2-5 lvl-a NAV je prvi, tako da se treba strpit do jutra i do konačnog kraja ili pak produžetka servera..
    nadam se da ćemo izdržati još ovih 10ak sati dok se ne sagradi WW na 100 i uzet server, ako treba izdržat ću još jednu besanu noć..
    bez obzira na sve nitko nije došao na sever sa namjerom da izgubi ili da se samo zabavi, svi su došli sa nadom da bi se na kraju njihovo ime moglo naći na popisu pobjednika, pa tako i ja.. svi koji tvrde da su tu samo i jedino radi zabave, lažu.. barem je to moje mišljenje..

definitivno najbolji server koji sam igrala, sa uzbudljivom završnicom koja još uvijek traje i drago mi je da sam dio PŠP koalicije, pa kako god se server raspleo..

lp

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Pošto je server gotov zahvalio bi se anti na vođenju koje je tijekom servera bilo na vrlo visokom nivou , u WW fazi smo zakali ali definitvno nije antina krivnja i kao clan SC zadnjih 4 godine ima moju podrsku Hvala svima na jednom odlicnom serveru svako je dao kolko je mogao i definitivno mogu reci najzanimljivi server u zadnjih 2, 3 godine
    za sad je travian gotov sta se mene tice , ali se nadam da ce esperanza naci snage i povest nas jos jednom u boj Idemeeeeeeeeee

Svima svako dobro kako u travianu tako i u rl

Lp SC dijana
    Ps i zahvalio bi se nasoj nuteli koja je imala zivaca me trpit i koja me tjerala kad sam gubio volju
    I da znas festa je kod tebe
    Uređeno od strane SC KILLER (20.06.14 um 22:57 Uhr)
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Citat Citat od sapica Vidi post
    bez obzira na sve nitko nije došao na sever sa namjerom da izgubi ili da se samo zabavi, svi su došli sa nadom da bi se na kraju njihovo ime moglo naći na popisu pobjednika, pa tako i ja.. svi koji tvrde da su tu samo i jedino radi zabave, lažu.. barem je to moje mišljenje..
    lp
    Da slažem se sa ovim, i nisu mi sada jasne sve ove rasprave, PŠP najs je sve nadmašio i to je to.
    Čestitajte im na pobjedi i prestanite tražiti opravdanja i dežurne krivce jel to jednostavno zvuci jadno.

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od sapica Vidi post
    ko francuzi ste, odem na WC vratim se dva gola pala.. tako i tu odem na pol sata i eto brdo postova..
    slažem se sa anom i istog sam mišljenja, da evo drugi server za redom SC gubi server u WW fazi.. oni se naravno neće složiti sa time.. imaju vremena napravit analizu i sami vidjet dali su uopće zeznuli i gdje ili je protivnik jednostavno bio bolji..
    mene Švicarci iznenadili drugim golom, a trebali su samo jedan dati..pih..

i ja se slažem s Anom :pivo:
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Cestitke tko god digne 100, i jos uvijek me boli kiki sto nisam pobjednik.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913