Stranica 716 od 720 PrvaPrva ... 216616666706714715716717718 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,151 do 7,160 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Evo završio je još jedan s1 pa da ipak na kraju napravim kratki osvrt u ime NAV saveza.

Kada se NAV skupljao i krpao na početku servera, krenulo se malo klikati, malo ratovati bez ikakvih velikih ambicija, pa kako bude...
    Na kraju smo bili najmanji savez uopće koji je bio u utrci za WW, nas 32, od kojih pola nije ni igralo... Naših saveznika - PTSP je bilo nešto više - 52, ali po aktivnosti su isto bili tu negdje kao i mi, bar pola neaktivnih...zbog čega možemo biti iznimno ponosni kako smo se držali i što smo sve uspijeli.
    Rezultat: čak 2 puta smo i kliknuli lvl 100..

I da , jako smo zadovoljni što smo bili sudionici stvarno jednog od najzanimljivijih servera na hr. domeni do sada..Fajt je bio odličan i na sve strane, neizvjesnost do kraja, a na kraju i zaslužena pobjeda PD saveza jer su najmudrije i odigrali.

Moram ovdje spomenuti i najtužniji dio ovog servera
    kada smo ostali bez našeg dobrog duha NAVa - naše drage Ece
    i zapravo kraj servera posvetili njoj...
    I na kraju, za nas najdirljiviji trenutak servera:
    pobjednici s1 - savez PD s kojima je ECA više puta igrala s3 i s4,
    odradili su ono što mi nismo uspjeli
    - posvetili su ovaj s1 - njoj...
    Za to im svaka čast i kapa do poda..!

A sva sitna prepucavanja, šale i zezancije s kraja servera ja lijepo molim pojedince da ostave po strani jer je presmiješno iz čega se rade neke afere i aferice...

Do novog s1 servera

lijep pozdrav od NAVa..
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post

ovo kaj komentiramo grozd i ja nije lupanje po vođi,nego komentiranje odigranog servera...
    Ne, nego je to baš lupanje po vođi! Al od tebe je normalno da pišeš svašta i nitko te i onako ne uzima za mjerilo ičega.

Žao mi je što grozd sad piše tako, jer njega cijenim kao igrača i saveznika.
    SC - Barlog, Nights Watch, IBZ, Vikings
    EGO- Let's Rock
    EGO- Vikings

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

viš grozd je odličan čovjek i nikad nije nikome šutio,tako nije ni meni kad smo igrali zajedno u LZN...ako sam ja po tebi mjerilo ničega onda se nadam da ćete njegove riječi pročitati,dobro razmisliti o pogreškama,smanjiti ego doživljaje i uzeti slijedeći s1...

ako nastavite gurati glavu u pijesak opet vam se buju na kraju smijali na forumu...

sretno!

lp
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno Osvrt na server

Pridruzujem se cestitkama svima na odlicnom i zanimljivom serveru.
    Nize je moj osvrt na server.

S1 - GENERALNO
    Definitivno okupio respektibilan broj odlicnih igraca i promovirao se u trenutno najjaci server u hrvatskoj travian domeni. Tijek servera i sama zavrsnica su pruzile razlicite slike, no u ni jednom trenutku nije falilo zanimljivosti. Stoga cestitam svim akterima, posebno ekipi iz PSP kolacije koja se na kraju pokazala i kao najvjestija i uzela server.

S1 - PO KVADRANTIMA (u smjeru kazaljke na satu)
    +/+ ... NAV & PTSP ... Dosli u slicnom sastavu kao i prosli server, nesto oslabljeni. Imali vise manje cistu situaciju na kvadrantu. Prije arteva bilo je nesto akcija, no poslije se uspavali, sve dok nisu izgubili x5 Arhitekta i zaigrali za svaku pohvalu sa obzirom sa cim su raspolagali. Mali broj WW offova i manja kolicina deffa u odnosu na ostale kvadrante nije ih cinilo favoritima u WW fazi. Jedina sansa im je bilo da ih zaobidju veci offovi, sto se skoro i ostvarilo, no ne dovoljno za pobjedu.

+/- ... KRIK & SC ... Dosli na server organizirani, sa najjacom postavom na serveru. Slab otpor u kvadrantu, koji su vrlo brzo i bezbolno rijesili. Najaktivniji savez u akcijama tijekom cijelog servera. Najveci broj kvalitetnih offera. Prvi isli u medjukvadrantske akcije. Nakon prvog veceg zakucavanja na -/+ prestali sa napadima na njih, sto je mozda bila greska. Nakon -/+ kvadranta krenuli na +/+ i pokusali na snagu uzeti x5 Arhitektu, no nije islo. WW fazu odigrali na misice, sami protiv svih, blago receno lose. Dozvolili da izgube po oazama neke dobre ww offove. Podcijenili protivnike, te losom taktikom u zavrsnici bacili u drugi plan sve ono dobro sto su napravili tokom servera. Moraju shvatiti da se organiziranje akcija tijekom servera (veliki broj offera kojima das 10-15 meta i deri) uvelike razlikuje od ww faze. Sve drugo za osvajanje servera imaju.

-/- ... PD & PiP & ŠLAPICE ... Guzva u sesneastercu. Najveci broj dobrih saveza u jednom kvadrantu, te je kvadrant obecavao zanimljivost. Iz svega toga izasla jedna kolacija PSP, te dva saveza (NoN i RARE) koji su koalirali sa -/+. Vecim dijelom servera borbe izmedju PSP i Non/RARE. Protivnici su se pokazali kao tvrd orah, no prevagnuo je veci broj broj igraca, aktivnost i iskustvo PSP koalicije. Jedini ozbiljniji izlazak iz kvadranta je bila akcija na x5 Arhitektu, koja je bila pazljivo isplanirana i odlicno odradjena, sto je i rezultirao uspjehom. U WW fazi RARE radile probleme, hvatanjem offa u garazi i katanjem WW samostalno i u akciji sa +/-. Kako sam bio dio ove koalicije mogu reci da je iskustvo i relativno dobra aktivnost odnijele prevagu na serveru. Artevi su dobro iskoristavanji, te je sve vise manje bilo harmonicno. Tijekom ww faze se radio pritisak na ww offere protivnickih koalicija (konstantnim izvidjanjem, hvatanjem off-a u oazi i preuzimanjem off sela). Posebno bih izdvojio Sapicu kao motor koalicije. WW fazu odigrali najpametnije i odnijeli pobjedu.

-/+ ... TNT & SCORPION & NoN & RARE ... Najbrojnija koalicija. Cista situacija u kvadrantu, koalirali sa dijelom -/- kvadranta koji nisu bili dio PSP koalicije. Prije artova se sukobili sa +/+ kvadrantom. Pokupili prilican broj arteva (3 mala BO-a i posebnu potrosnju), sto im je dao dobar temelj za WW fazu. Nakon arteva pali. Vrlo lose iskoristavanje arteva, posebno BO, te olako gubljenje istih. Sa obzirom na brojnost u WW fazi izbacili premalo ww offova (par njih je bilo odlicno), te sto me posebno iznenadilo sa obzirom na brojnost premali deff u ww-u u odnosi na druge koalicije. Sa obzirom na mirovanje vecim dijelom servera od njih se ocekivali vise i u deffu i u offu. Meni osobno, razocarenje servera.

BIPSICI ... njih sam posebno izdvojio jer su do pred kraj sa svoje planine promatrali sto se desava na serveri i nisu se mijesali. Dosli sa samo jednim ciljem da izrade ww offove i kataju SC, sto se i potvrdilo na kraju. Izbacili par jako dobrih offova i uvelike otezali planove +/- za uzimanjem servera.

S1 - OSOBNO
    Natjeran da dodjem na server uz prijetnje busenja guma na autu, useljenja lepog kod mene i sl. Gljivario dobar dio servera. Cistio jedan art, sudjelovao u 2-3 akcije iz kojih sam izasao neokrznjen, te kad sam vidio da imamo posebni BO, uz duplu proizovodnju, te dva offa koja sam vec dobrano digao, odlucio se na dizanje dva ww offa. Za offove velike zasluge idu najboljem savezu u univerezu, Slapicama, koji mi je pomogao hraniti ih. Struji i Fedonu pravim sitterima. U trenutcima masovong umiranja, strujin off je podmetnuo ledja. Posebna zahvala PIP savezu, gdje je dobar dio igraca odvojio po jedno naselje za pljackanje kako bi mi olaksali borbu sa minusom. Sve to uz art malu potrosnju omogucili su dizanje dva ww offa. Osobno mi je server bio interesantan i neizvjestan do samog kraja, no ne ponovilo se. Ne ponovio se minus, ustajanje po noci i ostale "lijepe" stvari .

Jos jednom cestitam svima na zavrsenom serveru, posebno PSP ekipi na potpuno zasluzenoj pobjedi.

pozz
    Nibbler
    I ja sam bio kmet od lepog. :bic:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Da i ja jednom budem ozbiljan na forumu. O savezu se raspravlja na samo sa Antimonom, javni forum nije mjesto za to. Sto se tice smijanja na forumu, vjerujem da vecinu tak briga da li ih netko na forumu ismijava ili uvazava.

Jos jednom cestitke pobjednicima, zasluzeno.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od ssstipo Vidi post
    [SIZE=4]"sc" i pokusali na snagu uzeti x5 Arhitektu, no nije islo.

Jedini ozbiljniji izlazak iz kvadranta je bila akcija na x5 Arhitektu, koja je bila pazljivo isplanirana i odlicno odradjena, sto je i rezultirao uspjehom.
    Čekao sam tvoj post osvrta na server, i savršeno napisano...svaka čast

No imam samo jednu primjedbu oko naše i vaše akcije na x5.

Nakon prestanka akcija na tnt( a naši offeri znaju zašto, i vjeruj mi, to nije ni bila greška) ostalo je par jačih offova koji su gušili account igračima(Zgembo, boobimir, grozd, i par sekundaraca) Prva ideja je bila da se ide na posebnu potrošnju kod TNT, ali zaključili smo da je ipak bolje ići skucati offove na x5, pa ako se prođe, super, imamo x5, a ako ne, opet dobro, riješili su se problemi minusa kod par igrača.Tako da, nije to bila akcija otimanja arhitekte na snagu, silu i mišiće, nego spašavanje accounta pojedincima, jer u toj fazi, minus se već nagomilao...supporti i farme u cropu su patile

Tako smo i krenuli, bez silnog fejkanja, no u isto vrijeme, krenuli ste i vi sa fejkovima na x5 i NAV-ove cropove(tada su nas i optuzili za koaliranje i zajednicku akciju) Čim sam dobio uvid u prijavu napada na navovu arhitektu(a nasi offovi su krenuli) odmah se zaključilo da je i vama cilj arhitekta...tada smo bili svi u strahu da ćete čak mozda sjest prije naših offova i oteti nam je ispred nosa, no to se nije desilo, vi ste sjeli sa fejkovima, a naši offovi su sjeli na TNT-ov i NAV-ov deff..tada je krenula od vas druga runda fejkova, mozda cak i treća...i uspjesno ste je oteli, prije nego ste je i oteli, u razgovoru sa jednim prijateljem iz NAV-a rekao sam mu da idete na arhitektu i na ništa drugo.Definitivno čestitke na otimanju arhitekte(to vam je definitivno dalo veću šansu za pobjedu) no, po mom mišljenju, vaša akcija je bila dobro organizirana, no po meni jako providna...a zašto vas NAV nije zaustavio, to je na njima. Barem su imali šansu za zaustavit vas na način da premjeste art(pošto je bila razlika između vaših offera po 5-10 minuta, a vlasnik arhitekte je imao 4 supporta pokraj sela gdje se nalazila arhitekta...a zašto tamo nije postojala rezervna riznica na lvlu 20...unatoč sto su mogli znati da idete po art...opet je na njima

Ako budem imao volje, mozda i ja napišem nekakav osvrt na s1, mozda i ostavim sve silne dokaze o tnt-ovom uvidu u kretanje offova....a mozda ne, ako i ne....još jednom čestitke na zasluzenoj pobjedi
    Uređeno od strane sbk83 (22.06.14 um 13:41 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Nibbler svaka čast za osvrt servera,mislim da sad može lock na temu i ajmo na ljetne uživancije.

Ropee u pravu si,kaj se mene tiče s1 je i na forumu završen

Hvala svima na ipak uzbudljivom serveru,rekoh sam sebi više neću igrat,ali nikad ne reci nikad pa ko zna...

Također isprika svima koji su se našli uvrijeđeni,povrijeđeni itd sa mojim piskaranjem na forumu,oni koji me poznaju znaju da meni forum služi isključivo kao razbibriga i ne doživljavaju me ozbiljno....

SC&KRIK iskreno vam želim pobjedu na slijedećem s1 ako vas Antiša povede...

lp svima
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Da i ja jednom budem ozbiljan na forumu. O savezu se raspravlja na samo sa Antimonom, javni forum nije mjesto za to. Sto se tice smijanja na forumu, vjerujem da vecinu tak briga da li ih netko na forumu ismijava ili uvazava.

Jos jednom cestitke pobjednicima, zasluzeno.
    baš sam htio napisat,neki trolaju sc ovdje čisto da vam dignu živac a vi se palite na to.prljavi veš treba ostat u savezu ko što je ostao kod tnt,kod nava itd. oni priznaju da je bilo semafora u savezu,neaktivnosti ali nisu nikoga prozivali ovdje javno. nije bruka kako je sc odigrao server ali ovo što radite na forumu definitivno je. grozd što sam ga upoznao je definitivno saveznik i suigrač za poželjet i očito ga nešto jako smeta ali opet nisam očekivao da se to tu raspravlja. dado nemoj se ljutit ali ti si sc-u najgoru propagandu radio na forumu i prikazao ih ko velike egoiste a sad prozivaš tu za egoizam i pogreške,nije baš ok.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2014

Uobičajeno

Dragi ljudi!!
    Evo, nikad na Forumu nisam sudjelovala u raspravama, ali sad moram..odnosno već duže vrijeme se nećkam da li da pišem nešto ili ne, jer ponekad pročitam šta se piše, pa samo zamahnem i ne da mi se čitat nebuloze, ponekad lažne info, ili info koje se totalno krivo protumače.
    Šta se tiče ovog servera, spominje se sada sve više moje ime, odnosno acc Roži&Marko, spominje se sada zadnje, kako sam dala off sada SC-u kako sam tražila deff od Sc-a itd.itd.

Cijeli server sam bila kontra SC saveza i kontra Tramaxa i ZA njihovo rušenje.
    I NAV i PTSP i tnt su sudjelovali u akciji na SC, ZAJEDNO sa PD savezom, gdje sam se osobno JA prva javila proxu
    Jel se to spomenulo????? Spomenulo se, dal u pretpostavkama, dal se izlajalo, neću ulazit u to!
    Napravilo se šta se napravilo..mi jesmo tada uzeli arhitektu x3 od SC uz pomoć tnt,pd(pip,šlape)..nakon što su nam uzeli x5

Ali, da li se spomenulo koliko je NAV i PTSP dao ofova za rušenje SC-a???? (jedna mala koalicija), koja je eto na kraju parirala PD i SC savezu, a i TNT savezu!!!!
    Mi jesmo penzionerski savez, kako nas nazivaju..ali smo OČITO, papreni! :fajter:
    Sada mi je žao što sam previše pošteno odigrala ovaj server, za razliku od nekih!!! Odnosno nisam kalkulirala i ostavila ofove doma..dala sam sve kataše van za rušenje SC..
    Da sam malo mućkala glavom, igra bi se drugačije okrenula.
    Da nismo koalirali tada ispod pulta sa PD, oni bi sami morali rušit SC..a onda bi se sve okrenulo..i ko zna kako bi sve završilo.
    Svaka čast i proxu i tramaxu i svima. Ali eto, svaki potez je škola za dalje..Učimo od najboljih i praksa radi svoje!!

I evo radi čega sam se javila sada, je to što se spominje mene da sam dala off za SC.
    Pa jesam, naravno da jesam. Zato jer me dočekalo more poruka i sa strane PTSP i sa strane TNT i sa strane SC!!
    ******Zadnji čas je da se ruši SADA PD!!******
    Pa jel sam sad trebala reć tramaxu, ne ja neću dat off??
    Pa normalno da ću ga dat, kao što sam ga dala i proxu!!
    I normalno je da ćemo ih sad pokušat rušit, jer su naravno oni rušili nas prvi put i sada opet!
    ALI...ROŽI JE ČEKALA SAMO PRVI POTEZ PD-a na NAV..
    Tek tada su se poslali ofovi na PD sa strane NAVA i PTSP!!
    Ima li netko nešto reć kontra toga???

Ali..čemu sada priče sa strane SC i velike halabuke da je Roži dala off za SC??
    WOOOOOOOOOOOOOOOOOOW
    Haloooooo..
    Bože dragi koja fama i dokazivanje nečega ili hvaljenje..šta od svega toga!?!

Pa ovo je igra..sad si s ovim ..sad si s onim!!
    Šta nekome stvarno ova igra znači sve u životu???
    Meni ne!!!!!!
    Meni je samo drago što sam upoznala sa traviana u RL ljude, s kojima sam si super i s kojima ću se družit i dalje!
    A zakulisne igre i prenašanje ili krivih ili izvrnutih (krivo shvaćenih informacija) je totalna debilana..za neke koji to tako prezentiraju!!

Eto..svaka čast svima..ali ja uzdignute glave mogu hodat po svijetu.
    I čast i veliko zadovoljstvo mi je igrat u savezu NAV..dali su mi veliko povjerenje i ako i dalje budem igrala bilo koji server igrati ću samo i isključivo u NAV savezu!!!

Čestitke pobjednicima!!
    :101010::101010:

Član foruma
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Čekao sam tvoj post osvrta na server, i savršeno napisano...svaka čast

No imam samo jednu primjedbu oko naše i vaše akcije na x5.

Nakon prestanka akcija na tnt( a naši offeri znaju zašto, i vjeruj mi, to nije ni bila greška) ostalo je par jačih offova koji su gušili account igračima(Zgembo, boobimir, grozd, i par sekundaraca) Prva ideja je bila da se ide na posebnu potrošnju kod TNT, ali zaključili smo da je ipak bolje ići skucati offove na x5, pa ako se prođe, super, imamo x5, a ako ne, opet dobro, riješili su se problemi minusa kod par igrača.Tako da, nije to bila akcija otimanja arhitekte na snagu, silu i mišiće, nego spašavanje accounta pojedincima, jer u toj fazi, minus se već nagomilao...supporti i farme u cropu su patile

Tako smo i krenuli, bez silnog fejkanja, no u isto vrijeme, krenuli ste i vi sa fejkovima na x5 i NAV-ove cropove(tada su nas i optuzili za koaliranje i zajednicku akciju) Čim sam dobio uvid u prijavu napada na navovu arhitektu(a nasi offovi su krenuli) odmah se zaključilo da je i vama cilj arhitekta...tada smo bili svi u strahu da ćete čak mozda sjest prije naših offova i oteti nam je ispred nosa, no to se nije desilo, vi ste sjeli sa fejkovima, a naši offovi su sjeli na TNT-ov i NAV-ov deff..tada je krenula od vas druga runda fejkova, mozda cak i treća...i uspjesno ste je oteli, prije nego ste je i oteli, u razgovoru sa jednim prijateljem iz NAV-a rekao sam mu da idete na arhitektu i na ništa drugo.Definitivno čestitke na otimanju arhitekte(to vam je definitivno dalo veću šansu za pobjedu) no, po mom mišljenju, vaša akcija je bila dobro organizirana, no po meni jako providna...a zašto vas NAV nije zaustavio, to je na njima. Barem su imali šansu za zaustavit vas na način da premjeste art(pošto je bila razlika između vaših offera po 5-10 minuta, a vlasnik arhitekte je imao 4 supporta pokraj sela gdje se nalazila arhitekta...a zašto tamo nije postojala rezervna riznica na lvlu 20...unatoč sto su mogli znati da idete po art...opet je na njima

Ako budem imao volje, mozda i ja napišem nekakav osvrt na s1, mozda i ostavim sve silne dokaze o tnt-ovom uvidu u kretanje offova....a mozda ne, ako i ne....još jednom čestitke na zasluzenoj pobjedi

Ne mogu znati kako je stanje bilo u vasem savezu u tom trenutku, no opisao sam ono sto sam vidio izvana, a to je da se nama cinilo kako pokusaj uzimanja arta na misice.

Mi smo imali drugi pristup, fejkalo se oko tjedan dana, a akcije se napravila na nacin da se nastavilo "fejkati" na isti nacin kao i prije, samo to vise nisu bili fejkovi vec pravi offovi koji su odsjedali izmedju 2-5 sati ujutro, dok je isao mm i prava koncentracija fejkova u 12h istog dana.

Znaci prije 12h je sve izgledalo kao fejkovi zadnjih 7 dana, dok je "prava akcija" trebala odsjesti u 12h.
    Kasnije smo doznali da je NAV imao mm kojim je javio svima da se deffa art i da mole sugirace da deff odsjeda nesto prije 12h, prije "akcije", kako bi bilo lakse hraniti.

Cestitke neron-nu iz PIP na brilijantno smisljenoj akciji.
    I ja sam bio kmet od lepog. :bic:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4