Prikaz rezultata 1 do 2 od 2

Tema: Bonus napad od heroja

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno Bonus napad od heroja

Pozdrav !

Primijetio sam da kad mišem prođete na dio koji predstavlja "Napadački bonus" kod herojevih atributa dobijete tekst "Povećava OBRAMBENU snagu svih napadačkih jedinica s kojima heroj putuje.

Dali to znači da NAPADAČKI bonus ubiti djeluje kao OBRAMBENI bonus jer po tome imamo dva obrambena bonusa od heroja ...jedan koji se nalazi pod obrambeni i drugi koji se nalazi pod napadački bonus.

Evo jednog primjera iz prakse koji dokazuje da se pod napadačkim bonusom krije obrambeni .....

Moj jučerašnji napad (normalni server) ...

http://travian-reports.net/hr/report/47668610d6d

Po svim simulacijama koje sam radio nisam smio izgubiti toliko vojske (imao sam 10% napadački bonus + 4700 herojeva snaga u borbi + lvl 10 na impe i lvl 10 na cesare)

Postavite svu vojsku u koji god hoćete simulator sa 10% napadačkog bonusa i rezultata sigurno neće izgledati ovako.....maknite tih 10% bonusa i rezultat će biti ovakav.
    Pokušao sam i sa najgorim mogučim scenarijima (zid lvl 20 i sve obrambene jedinice lvl 20) i opet ne bi smio izgubiti toliko vojske sa napadačkim bonusom 10%.

Mene sad zanima jer NAPADAČKI bonus ustvari OBRAMBENI ili je to BUG u igri ili je sam bonus uredu ali je teks krivo napisam na samom bonusu?

lp
    Uređeno od strane Histerija (31.10.13 um 16:18 Uhr)

Član foruma CM Marko's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Hvala Vam na prijavi, upravo smo ispravili grešku u prevodu, bonus se odnosi na sve jedinice koje putuju sa herojem bez obzira da li su napadačke ili ne.

PS. izmene u igri biće vidljive nakon sledećeg osveženja rpevoda u igri.

Slične teme

1. Bonus deff od heroja
    By Histerija in forum Stara pitanja
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 16.08.10, 10:57
  2. Na koju vojsku se odnosi bonus obrana heroja?
    By presretac in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 11.04.09, 14:32
  3. Odgovori: 4
    Zadnji post: 11.04.09, 14:18
  4. moralni bonus
    By luka1988 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 7
    Zadnji post: 11.01.09, 15:57

Pravila postanja