Prikaz rezultata 1 do 3 od 3

Tema: Oaza

Član foruma zaglavac's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno Oaza

Za početak, vratia sam se malo igrati travian nakon par godina odsustva pa mi je manje-više sve novo, ali nešto me posebno muči.
    Kako je moguće da mi prije napada na slobodnu oazu piše da u oazi nema životinja, a onda kad napadnem (napad traje cca pola sata) mi pola vojske najebe jer u oazi, naravno, ima životinja?!!
    I tako već 2 puta u 2 dana, a složit će te se sa mnom da je na početku servera svaki vojnik bitan. Jednom su se 'pojavili' samo štakori pa računam da su nastali tokom napada, ali drugi put sam očistia oazu herojem i onda me malo kasnije dočekaju i svinje i pauci.
    Jeli to normalno ili me server zajebava?
    ...ZADAR JE U SRCE MOME,ZADAR JE U MOME TILU,RADOST SI MI GRADE DAO,A JA TEBI MLADOST CILU...

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od zaglavac Vidi post
    Za početak, vratia sam se malo igrati travian nakon par godina odsustva pa mi je manje-više sve novo, ali nešto me posebno muči.
    Kako je moguće da mi prije napada na slobodnu oazu piše da u oazi nema životinja, a onda kad napadnem (napad traje cca pola sata) mi pola vojske najebe jer u oazi, naravno, ima životinja?!!
    I tako već 2 puta u 2 dana, a složit će te se sa mnom da je na početku servera svaki vojnik bitan. Jednom su se 'pojavili' samo štakori pa računam da su nastali tokom napada, ali drugi put sam očistia oazu herojem i onda me malo kasnije dočekaju i svinje i pauci.
    Jeli to normalno ili me server zajebava?
    To su prošle godine uveli neki algoritam jer su svi zarađivali masu resa na oazama ... Sad šta se više neka oaza napada u njoj se brže kote živine

Član foruma zaglavac's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Ahaa, tako znači. Pa nije uopće loše, samo da mi je to bilo prije znati
    Hvala!
    ...ZADAR JE U SRCE MOME,ZADAR JE U MOME TILU,RADOST SI MI GRADE DAO,A JA TEBI MLADOST CILU...

Slične teme

1. oaza
    By rizibizi in forum Stara pitanja
    Odgovori: 5
    Zadnji post: 18.02.09, 18:18
  2. oaza
    By Konzerva in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 07.12.08, 12:13
  3. Oaza :d
    By nigga_13 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 7