Stranica 55 od 88 PrvaPrva ... 545535455565765 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 541 do 550 od 876

Tema: Trenutno stanje na serveru x3

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od boom-boom Vidi post
    stalno ponavljaš ozbiljno...ti za razliku od mene svaki igraš ozbiljno ! Ovo je prvi server da ja imam sitere....i i dalje spavam po noći i ne možete mi ništa...ama baš ništa...a ja još nisam počeo igrat..a hoću..o da, hoću ! sam da planovi prođu !..aj sad idemo igrat, pa šta bude :patkica:
    Ajde neka sam i ovo čuo,počinje igra tek nakon planova :cowboy: :goodpost:

E hoćeš opet pisati u njemačku adminima? pala:
    Uređeno od strane zimzeleni (10.02.14 um 21:08 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

stalno ponavljaš ozbiljno...ti za razliku od mene svaki igraš ozbiljno ! Ovo je prvi server da ja imam sitere....i i dalje spavam po noći i ne možete mi ništa...ama baš ništa...a ja još nisam počeo igrat..a hoću..o da, hoću ! sam da planovi prođu !..aj sad idemo igrat, pa šta bude :patkica:
    Eto kakva si ti igracina, obicni pacer, tacnije miš koji je malo sada provirio glavu iz rupe. Čuj kada prodju planovi poceti cemo se igrati, ostavi se ovoga, install SimCity i pravi vile i kucice, jer to ti jedino od ruke ide.

A cuj imas sittere :O Za mene to nije cudno, jer toliko si nesposoban da ni kada je WW u fazi da stagnira(cekaju se planovi) ,ne mozes sam da ga cuvas.pala:pala: Pa bolan Raspucine ti bi i dvije ovce na papiru izgubio, a znas kako? Okrenuo bi papir naopako i cudio se gdje su nestale. :bic:

Ali neka, dobro je imati ljude kao ti, mi ih inace zovemo pijunima, od njih je gold, njihov je acc, a na acc se dovede ekipa od 5-6 graditelja da gradi ww. Jer bitno je nahraniti tvoj velicanstveni ego, da se kaze gradio Raspucin WW.

I malo sada random pisanja Ja kako sam upucen Ksena je tvoja ucenica zar ne? Ako je, toliko o tvojoj igri, kada je na doskolovavanje dosla kod nas, na bax da vidi kako klika ekipa :cerek::cerek: Iskreno se nadam da u vasem slucaju vazi ona "Ucenik postao bolji od ucitelja." a to ne bi trebao da bude nikakav problem.

Vidim i da si sada izabrao onu, klikaj off u GG, da ga ne moram kriti po dolinama Nisi ni svjestan na koji si se stadij igre vratio

Cmok

Lp Omar
    Pričati će se jednom svašta boljima se teško prašta

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Ime_je_nebitno Vidi post
    Eto kakva si ti igracina, obicni pacer, tacnije miš koji je malo sada provirio glavu iz rupe. Čuj kada prodju planovi poceti cemo se igrati, ostavi se ovoga, install SimCity i pravi vile i kucice, jer to ti jedino od ruke ide.

A cuj imas sittere :O Za mene to nije cudno, jer toliko si nesposoban da ni kada je WW u fazi da stagnira(cekaju se planovi) ,ne mozes sam da ga cuvas.pala:pala: Pa bolan Raspucine ti bi i dvije ovce na papiru izgubio, a znas kako? Okrenuo bi papir naopako i cudio se gdje su nestale. :bic:

Ali neka, dobro je imati ljude kao ti, mi ih inace zovemo pijunima, od njih je gold, njihov je acc, a na acc se dovede ekipa od 5-6 graditelja da gradi ww. Jer bitno je nahraniti tvoj velicanstveni ego, da se kaze gradio Raspucin WW.

I malo sada random pisanja Ja kako sam upucen Ksena je tvoja ucenica zar ne? Ako je, toliko o tvojoj igri, kada je na doskolovavanje dosla kod nas, na bax da vidi kako klika ekipa :cerek::cerek: Iskreno se nadam da u vasem slucaju vazi ona "Ucenik postao bolji od ucitelja." a to ne bi trebao da bude nikakav problem.

Vidim i da si sada izabrao onu, klikaj off u GG, da ga ne moram kriti po dolinama Nisi ni svjestan na koji si se stadij igre vratio

Cmok

Lp Omar

Možda bi valjalo uvesti njega u ekipu da nam radi gold naloge,ionako kaže da spava preko večeri,stvoren je za raditi gold naloge onda :cowboy: Al kakav je,skatali bi mu i gold nalog :na karte:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

Ovo je prvi server da ja imam sitere....:
    Čuo sam da imaš sittere... a čuo sam i njihovo mišljenje o nekim stvarima...
    strašno te hvale, od vođenja saveza, pa nadalje

Član foruma boom-boom's Avatar
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Citat Citat od sogor Vidi post
    Čuo sam da imaš sittere... a čuo sam i njihovo mišljenje o nekim stvarima...
    strašno te hvale, od vođenja saveza, pa nadalje

od tebe i tvog PF-a imam više trgovaca nego vi off-a..ali opet kažem, igramo...na kraju ću se oglasit..za sad toliko :patkica:
    Rasputin

Član foruma MAGIJA's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Ovo je prvi server da ja imam sitere...
    nemoj lagat sebe i oko sebe
    ja sam ti sitirao nalog
    ROTFL

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

moze pitanje jedno na kojim kord igraju aliensi?i dali igra ac heroes?
    2- hrx-Aliens
    2-hr4 ~TL~/PC
    3-hr4-Bop
    4-hr4-Bop

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    moze pitanje jedno na kojim kord igraju aliensi?i dali igra ac heroes?
    Aliensi su na -- druže,a takvog naloga nema

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Aliensi su na -- druže,a takvog naloga nema
    hvala mnogo
    2- hrx-Aliens
    2-hr4 ~TL~/PC
    3-hr4-Bop
    4-hr4-Bop