Stranica 81 od 88 PrvaPrva ... 31717980818283 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 801 do 810 od 876

Tema: Trenutno stanje na serveru x3

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

ajmo wolfici svaka vam cast bilo je nas 5 s tim da jedan dual je zavrsio u bolnici,dualka nije mogla klikat,branko je zadnji period samo ulazio na skype nije imo vremena da klika, ostajemo mario i ja da smo klikali sami u zadnje vrijeme tako da dok nas je bilo 4-5 na accu koji su klikali niste nista napravili
    cjeli serever smo imali svega 30k deffa vi ni to niste bili u stanju probit pala:pala:

Citat Citat od juki Vidi post
    ne bi nista ni imali da vas wolf nije pushao ali vas je na svakom nalogu bilo 5 a isto sam uspijela 10milja opljackati samo acc purple i gedora,da bas veliki offeri,svi veliki igraci takozvani a kad su spusili pobjegli glavom bez obrzira
    sta vam vrijede srusena sela...meni su dva gg nulirala ali ni jedno od vas jer ni sa 30 napada na moj gg niste uspjeli hvala ekipi koja je ostala skupa,unatoc svemu sta ste nam napravili, pomutnju, sve mi smo skupa...klikamo i druzimo se
    vidi se iz svega ko jos klika ,volja i ekipa,srcanost MI SMO JOS UVIJEK TU A GDJE STE VI U MISIJIM RUPAMA
    a onaj ko je poslao vrijedajucu poruku sa acc purple 5 min prije brisanja je velika faca samo me zanima jel uspio pelene skinuti ili mu mama jos to radi toliko od zrelosti pojedinaca
    juki ne se pravit pametna previse za tvoju informaciju PH acc nije primio nikakav push od saveza kolko se sjecam i kad nam je luda dala bo niste htjeli nam dat push ... znaci mozda je jedan push bio da se nesjecam al da ste vi nama nes pomogli da naklikamo off - to niste ...
    a vama svaka cast ... niste uspjeli znaci 2 saveza je bilo nijedno selo nulirat ...ti si gedori cjeli dan pokusavala skatat bezvezno selo 12 popa ak nista drugo dobro ste me nasmijali ovaj server

Lp Šaner

Član foruma
    Registriran
    Feb 2012

Uobičajeno

Čestitke Legendama i njihovim saveznicima na osvojem serveru,klikajući u tišini bez muljanja,spački itd...u svakom slučaju zasluženo.Slavite,veselite se,pjevajte,pijte, još jednom čestitke od ekipe...

EL PaJaRaO
    Stize Bozic, srce kuca...ko ce skime da se tuca? :Božić:

Član foruma
    Registriran
    May 2013

Uobičajeno

cestitke legendama na osvojenom serveru , kao i zadnji zim hrx opet ostalo offova za slikati
    Lp

Član foruma xennonn's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

pošto smo mi stara bagra koja je tu iskljućivo da spama ne da igra traviana
    al nekako nemožemo odolit klikanju,stoga same statistike govore o moći saveza
    zero više od pola saveza nas ima.:sjekiraš:
    Oznaka: OSV
    Naziv: Osvetnici
    Poredak: 2
    Bodovi: 387631
    Članovi: 37
    ovo je ponos i dika i mada nismo radili WW
    pošto nevolimo da klikamo :smart:
    ja mislim da bi mnogi savezi mogli ućit od nas 8)
    što je naravno nemoguće jer ko u OSV- Severnu Koreju uđe nema izlaska :bic:

ĆESTITKE LEGENDAMA NA POBJEDI
    a vi alienćići i ostali njihovi saveznici ćuvajte offove za sljedići server:gun::cerek:

P.S
    evo sad se vaš niger pokazao kao veliki vođa:cerek:
    Uređeno od strane xennonn (01.03.14 um 11:01 Uhr) Razlog: ćestitke

Član foruma light101101's Avatar
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Cestitke LEGENDAMA :cerek::cerek::cerek::palčina::palčina::palčina:
    hrx- VOK :to victory:

Član foruma mraza14's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od juki Vidi post
    ne bi nista ni imali da vas wolf nije pushao ali vas je na svakom nalogu bilo 5 a isto sam uspijela 10milja opljackati samo acc purple i gedora,da bas veliki offeri,svi veliki igraci takozvani a kad su spusili pobjegli glavom bez obrzira
    sta vam vrijede srusena sela...meni su dva gg nulirala ali ni jedno od vas jer ni sa 30 napada na moj gg niste uspjeli hvala ekipi koja je ostala skupa,unatoc svemu sta ste nam napravili, pomutnju, sve mi smo skupa...klikamo i druzimo se
    vidi se iz svega ko jos klika ,volja i ekipa,srcanost MI SMO JOS UVIJEK TU A GDJE STE VI U MISIJIM RUPAMA
    a onaj ko je poslao vrijedajucu poruku sa acc purple 5 min prije brisanja je velika faca samo me zanima jel uspio pelene skinuti ili mu mama jos to radi toliko od zrelosti pojedinaca
    ahahahah...juki molim te ne budi toliko uobražena ahahahah...to su tvoje priče tu..nemaš pojma šta pričaš...ja od vas sam dobio jednu veliku 0..sve što sam napravio to je bilo od farmanja...ne od tvojih rese...izgubim off mima neda push ni da vratim dio, a redovno je svatko na početku servera dobivao najmanje 150k push od mene...vratili ste ga nikako..toliko ste dobar savez..u ničemu se ne slažete nego samo kad treba pljuvati po nekome kao npr. ti i onaj tatica...svi ste obični nacionalisti a za to imam i dokaze...slika za slikom iz vaše off sobe...ni špiju mjesecima niste mogli skužit...a ono vaše prozivanje da je netko peder četnik i ono...za takve odrasle ljude kao što ste vi to je samo velika sramota..na tvome mjestu bi se pokrio ušima i sakrio u tu mišiju rupu za koju mene prozivaš...cijeli server ništa niste napravili i pred kraj kad sam ostao sam klikati i bez ikakve volje jer off se nije pravio tjednima..samo sam na hranu pazio e onda se usudite napasti hahaha..Velika juki

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Citat Citat od mraza14 Vidi post
    ahahahah...juki molim te ne budi toliko uobražena ahahahah...to su tvoje priče tu..nemaš pojma šta pričaš...ja od vas sam dobio jednu veliku 0..sve što sam napravio to je bilo od farmanja...ne od tvojih rese...izgubim off mima neda push ni da vratim dio, a redovno je svatko na početku servera dobivao najmanje 150k push od mene...vratili ste ga nikako..toliko ste dobar savez..u ničemu se ne slažete nego samo kad treba pljuvati po nekome kao npr. ti i onaj tatica...svi ste obični nacionalisti a za to imam i dokaze...slika za slikom iz vaše off sobe...ni špiju mjesecima niste mogli skužit...a ono vaše prozivanje da je netko peder četnik i ono...za takve odrasle ljude kao što ste vi to je samo velika sramota..na tvome mjestu bi se pokrio ušima i sakrio u tu mišiju rupu za koju mene prozivaš...cijeli server ništa niste napravili i pred kraj kad sam ostao sam klikati i bez ikakve volje jer off se nije pravio tjednima..samo sam na hranu pazio e onda se usudite napasti hahaha..Velika juki
    Jesi li se pohvalio svojim WW offom ? Izdao si savez da bi ga napravio, pa ako nije problem de nam ga pokazi

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Hvala vam svima na oodlicnoj igri,vidimo se na nekom sljedecem serveru.Uzivajte svi i ohladite kompove,a ja se idem naspavat :to victory:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

CESTITAM LEGENDAMA,samo neka nije prevara niger i ako se za tog lika cuvali ofovi.
    joj peti sam branitelj PF se hudi kuco vjecito
    jedan od mojih offova

http://prntscr.com/2wtt3w

jos jedan preko 100k koji je katao SOGORA HAHAHHA

http://travian-reports.net/hr/report...3d,5034064be4b

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od mraza14 Vidi post
    ironija je ta da ste vi velikani, nas napustili zbog jednog igrača, koji se na kraju s vama malo pokatao i onda ugasio, generalno, da ste ostali s nama, bili bi mi još i veći, ali nažalost ste od početka servera 'šurovali' sa OSVom, koji je po meni najbolji savez koji sam vidio i osjetio na ovome serveru.

Ovo oko nacionalizma, nije ga nigdje bilo u toj mjeri da bi recimo ja, koji sam na toj osnovi jako osjetljiv, išao se svađati i na kraju izaći vanka iz saveza...

Po meni je više bila u pitanju nesuglasica u tome kako i čemu da vodimo savez, a mi iako smo ispali i krhki i labavi i neznam kakvi, dogurali smo do kraja i još smo u pobjedničkoj ekipi

uglavnom da se ne fajtamo ovdje na forumu, čestitke svim igračicama i igračima :pivo:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913