Stranica 88 od 88 PrvaPrva ... 3878868788
Prikaz rezultata 871 do 876 od 876

Tema: Trenutno stanje na serveru x3

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Cestitke Legendema za WW i osvojen server :pivo::cowboy:
    Iako ni u jednom momentu nisam bio ni blizu ikakve prevare ili muljanja , server mi se ogadio zbog istih . Evo jedan citat pa se pronadjite:
    "Nijedan cilj nije toliko uzvisen da bi opravdao necasna sredstva" - Albert Einstein

Opet za lepe stvari na serveru pozdravljam Wolfpack i ekipu sa kojom smo se lepo i druzili i ratovali. Da nije bilo njih bilo bi uzasno dosadno . Wolf,nadam se da cemo se jos negde sresti na nekom drugom serveru koji ne spada pod balkan , mozda i na istim stranama a mozda opet preko ograde i zidova .
    OSV , tu nemam sta da pricam , sve je odavno jasno :spam2:

Pozdrav svima sa ekipe Django :wanted:

LP promoe .

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

http://prntscr.com/2x0030 kruger , ništa cijeli server nije napravio, osim što sam mu veliki art brzu vojsku ja uzeo.
    http://prntscr.com/2wzys3 tour, o njemu neću ništa reći jer ne znam ali i ovo što vidim je žalosno
    cijeli server klikati off, u mraku , budem stavio još offova jer znam da ih ima i kod koga ih ima kad budem dobio.:lock:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Opa pa to moj stari drug Mlinka i ekipica dobiše, e pa svaka cast svi sto osporavaju kako je tuzna pobjeda i slicno, pobjeda je pobjeda, i nema tu više šta da se nadoda
    a sto se tice raptora i malih zelenih, mislim da je i sa jedne i sa druge strane bilo muljaže i slicnog, tako da te dvije strane treba da iskuliraju i mane se foruma, naravno ja sam na Raptorovoj strani ali ne branim ni njih, govorim o pojedincima koji to moraju da rade, da bi se bolje osjecali, njima na dušu cujem offovi su se fino udomacili u selima, toliko da ce tamo da istrunu, neka neka a uvijek sam govorio ne cekajte zadnji trenutak, samo da bi sto bolje izgledao taj log sad mi zao sto sam bio sprijecen da klikam, bar da se malo zivciram ako nista, no nema veze, Pozdrav mojim Pivopijama do slijedeci puta

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od INNA Vidi post
    Opa pa to moj stari drug Mlinka i ekipica dobiše, e pa svaka cast svi sto osporavaju kako je tuzna pobjeda i slicno, pobjeda je pobjeda, i nema tu više šta da se nadoda
    a sto se tice raptora i malih zelenih, mislim da je i sa jedne i sa druge strane bilo muljaže i slicnog, tako da te dvije strane treba da iskuliraju i mane se foruma, naravno ja sam na Raptorovoj strani ali ne branim ni njih, govorim o pojedincima koji to moraju da rade, da bi se bolje osjecali, njima na dušu cujem offovi su se fino udomacili u selima, toliko da ce tamo da istrunu, neka neka a uvijek sam govorio ne cekajte zadnji trenutak, samo da bi sto bolje izgledao taj log sad mi zao sto sam bio sprijecen da klikam, bar da se malo zivciram ako nista, no nema veze, Pozdrav mojim Pivopijama do slijedeci puta

Bio sprečen da klikaš,što ti ono bi,igrao 5 dana,vidio da nemozes uraditi nista,psovao sve redom ljudima,izvlacios e da to nisi pisao ti vec tvoji duali,onda pisao ovdje da ides na dex organizirano,a 2 sata kasnije na forumu pises u temi trazim duala sljedeće,trazim aktivnog duala za dex,po mogućnosti golder.
    Stari moj,strava
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

e moj majstore, ja sam i dokazao da poruke nisu slane od moje ruke
    to sto ti pricas okaci macku o rep, jeste bio sam sprijecen, ako te bas zanima zasto antonionoob skajp pa se javi, da se ne prepucavamo preko foruma a tamo je pisano da se trazi golder, jer nisam mogao do svoga da dodjem, no ajde vidjet cemo kako ce biti slijedeci puta polako samo

Uobičajeno

problem ovih nasih servera je sto su nam forumi puni postenih igraca... a serveri puni spletki i podvaljivanja... da ima malo ljubavi mogao bi ih usporediti sa spanjolskim sapunicama.., jer tamo je pravilo da pazis kako se ponasas prema sluskinji mozda ti je majka.. a ovdje je pazi kome sta govoris i tko te sitta jer ti je mozda neprijatelj...
    Usuditi se: to je cijena napretka.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4