Stranica 171 od 189 PrvaPrva ... 71121161169170171172173181 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,701 do 1,710 od 1888

Tema: Trenutno stanje na serveru 2

Član foruma
    Registriran
    Dec 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Mr Einstein4 Vidi post
    oštroumni,kaže se o svojoj oštruomnosti i elokventnosti a ne mojoj :cerek:
    pametni di ti je vojska i još smiješnije nisi htio napisat u potpisu koji ti je nick na hr2 dok metla nije na forumu obzananio ccc koga si se bojo lako je na forumu pametovat

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od amon ra Vidi post
    pametni di ti je vojska i još smiješnije nisi htio napisat u potpisu koji ti je nick na hr2 dok metla nije na forumu obzananio ccc koga si se bojo lako je na forumu pametovat
    pa ja sam deffer za tvoju informaciju,isto bih ja tebe pitao,ti se kriješ pod amon ra,a meni je bar na travian profilu pisalo mr i to što tebe muči što ja nisam napisao svoj nick to nek te i dalje muči
    hr1- 2011/2012/2013- Mr Einstein4
    hr2- 2012/2013/2014- Mr Einstein4 Jr/ DX Dr. Falanga
    hr5- 2014/2015- Poskok&Einstein
    hrx- 2016- Mr Einstein4

Član foruma
    Registriran
    Dec 2013

Uobičajeno

ne muci me to nego si se bojao javno na forumu napisat ime a svi znali, čak smo se u skjap sobi sprdali na temu toga i onda kad je metla na forumu napiso tek onda si stavio u potpis i to je istina

ccc pitam ga di ti vojska on kaže ja sam deffer, pa ako si i deffer smiješ pravit vojsku (ako su ti rekli suprotno lagali su)
    Uređeno od strane amon ra (30.08.14 um 03:07 Uhr)

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

tebe nitko nije vrijeđo od nas nego je metla nesta tebe zezo u našoj skajp sobi i ti si se naljutila i otišla i poslije toga je bio katan naš ww a ostalo sto pricate nema veze s vezom. To što je iz tvoje ljutne katan naš ww i to što mislis da ste kraljevi svijeta s 200k offa ccc hahaah i pravi te se važni. Pravili ste off i roknili 2-3 ozbiljnija napada i onda kraljevi svijeta pa šiljo roka cijeli server i opet ima više offa od vas pa se ne kurci a u večini slučajeva je išo prvi. Ili je glavno tko zna više na forumu napisat on ima veči off
    osnove traviana, iliti popularno travian for dummies: roknuli smo kako kazes 40ak napada, ali, niti jedan od njih nije bio ozbiljniji
    razloge zasto, morat ces traziti u ranijim postovima gdje je objasnjeno

a vas ww je katan iskljucivo po mojoj zelji, dok se na forumu nije spomenulo, nisam ni znao da je ana bila uopce u nekoj vasoj saveznoj sobi

nego, daj ti nama kraljevima svijeta, a i svekolikom puku reci, koliki je tvoj off bio, kad vec prozivas druge

Član foruma Kalimero's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    uz napomenu da je to ne zato ssto se toliko dobri, vec najmanje losi
    Znaš ono čaša može biti za nekoga do pola puna a za drugoga do pola prazna kako god ima je pola
    Tako i ovo drugi mogu biti loši zato što smo mi bolji ili ti mi možemo biti bolji zato što su drugi loši.

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

ne muci me to nego si se bojao javno na forumu napisat ime a svi znali, čak smo se u skjap sobi sprdali na temu toga i onda kad je metla na forumu napiso tek onda si stavio u potpis i to je istina

ccc pitam ga di ti vojska on kaže ja sam deffer, pa ako si i deffer smiješ pravit vojsku (ako su ti rekli suprotno lagali su)
    Pa ako se druzio sa tobom sumnjam da ima i jednog vojnika,ti bar znas kako se NE pravi vojska :cerek:
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

tebe nitko nije vrijeđo od nas nego je metla nesta tebe zezo u našoj skajp sobi i ti si se naljutila i otišla i poslije toga je bio katan naš ww a ostalo sto pricate nema veze s vezom. To što je iz tvoje ljutne katan naš ww i to što mislis da ste kraljevi svijeta s 200k offa ccc hahaah i pravi te se važni. Pravili ste off i roknili 2-3 ozbiljnija napada i onda kraljevi svijeta pa šiljo roka cijeli server i opet ima više offa od vas pa se ne kurci a u večini slučajeva je išo prvi. Ili je glavno tko zna više na forumu napisat on ima veči off
    srećo, već dugo nisam, ali sad moram, nemoj koristiti dijakritičke znakove..bole oči
    nego, nije mene Metla zezao niti sam se ja zbog njega naljutila..otišla sam zbog Emirovog komentara, koji je tada bio neugodan prema svima..
    a na ovo da je iz moje ljutnje katan vaš ww, mogu se samo nasmijati...da je išta iz moje ljutnje katano, onda bih katala ponovo i ponovo Vukove dok smo još bili kod njih (ovako je to dual riješio kasnije)..a ja sam nekoliko puta rekla zašto je bilo dobiveno zeleno svjetlo s moje strane da se kata vaš ww iako sam prvotno bila protiv toga..

2-3 ozbiljnija napada? zbilja? iako kraljevi svijeta nemaju niti savez iza sebe niti miroljubive farme, opet su uspjeli napraviti kakve takve offiće, rušiti oba ww-a, katati gg-ove i super se nasmijati

ahahahahahaha, pa po količini postova i igrača koji ovdje pišu reklo bi se da JRK i BoP ekipa znaju napraviti jako dobre offove, ali ipak mislim da je bitna kvaliteta pisanja..
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Kalimero Vidi post
    Znaš ono čaša može biti za nekoga do pola puna a za drugoga do pola prazna kako god ima je pola
    Tako i ovo drugi mogu biti loši zato što smo mi bolji ili ti mi možemo biti bolji zato što su drugi loši.
    nisam ja rekao da vi niste bolji, nadjacali ste dicktat i vukove
    ali, znaci li to da ste dobri?

ajd, recimo to ovako, dovoljno dobri, za u danasnje vrijeme osvojiti s2

Član foruma Kalimero's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    nisam ja rekao da vi niste bolji, nadjacali ste dicktat i vukove
    ali, znaci li to da ste dobri?

ajd, recimo to ovako, dovoljno dobri, za u danasnje vrijeme osvojiti s2
    Eto sad se možemo složit oko toga uz dodatak da smo u međuvremenu uništili Mambe, Swingere , ratovali s GODS ima , srušili offove od NU , MNZ i FUN NO. Skatali oko 40 kropova nulirali WW od vukova 4 x skinili WW od FUN itd.

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Kalimero Vidi post
    Eto sad se možemo složit oko toga uz dodatak da smo u međuvremenu uništili Mambe, Swingere , ratovali s GODS ima , srušili offove od NU , MNZ i FUN NO. Skatali oko 40 kropova nulirali WW od vukova 4 x skinili WW od FUN itd.
    izuzmi iz tog popisa -NU-, to je prejak savez i kraljevsko nesto,..zaboravih ssto

i onda, koliko ste od ovih drugih off, tj deff bodova dobili? 100-200k?

moram priznati, nulirati ww zvuci dobro, posebno jos kad kazes 4x
    koliko je u svemu tome bilo ww offova
    ali, pravih ww offova, ono cca 100k pjesadije 10k masinerije?
    znaaam, znaaam, nije bilo potrebno raditi
    ipak, ne mogu se oteti dojmu, da je kojim slucajem bilo potrebno....da offovi koji su setali, ne bi bili puno veci
    ali, kao ssto rekoh, pobjede se broje, vi ste svoju dobili
    samo rijetki ce pamtiti da to ipak nije bilo na razini koja je za ocekivati

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4