Stranica 46 od 189 PrvaPrva ... 3644454647485696146 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 451 do 460 od 1888

Tema: Trenutno stanje na serveru 2

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Daj odi dotu ucit igrat.
    hebala te dota gaby bilo bi lijepo protiv vas opet ratovat niste ko svoji bivsi saveznici sam vide bijele miseve oko sebe vi ste pak bili u redu i cestitali normalo na svakoj akciji . Jest bilo podbadanja ali to je onak bilo iz ljubavi
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma Eliminator's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

A vidi čak tu ima stare ekipe. jaooo koliko me nije bilo
    http://www.dumoulin.eu/images/Products/Caprin/Dumoulin-banner-500x100-site-Aout-2011-Chevre.jpg

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

konacno jedan malo zanimljiviji dan na ovom serveru

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

uh al ih je ostalo na zidu,cestitke vukovima na def-akciji,a koliko sam vidio i na of akciji.

ps-vidim dicktat spominje mh nesto na imenima svojih sela.Pa s obzirom koliko vas ima malo je licemjerno vec sad prozivat na tako nesto,mada pojma nemam cemu se radi
    2- hrx-Aliens
    2-hr4 ~TL~/PC
    3-hr4-Bop
    4-hr4-Bop

Član foruma Kalimero's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Kako kome zanimljiv, nekima je dobar dan a nekima bolje da nisu ni ustali iz kreveta. Informativno malo i o poštenju. Šta reći o savezu kojem u danu pola igraća dobije ban i gle sad čuda za to im kriv MH a oni pošteni :brukica:

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

mah, na svakom serveru ista prica
    ili su duplani offovi, ili su duplani heroji, ili je pad servera napravljen bas s razlogom u odredjenom trenutku....to su sve vec prozvakane price

kao ssto je prozvakano i prebojavanje ljudi, ali moram priznati da me to uvijek iznenadi
    evo, nakon ssto je dicktat osnovao 3 saveza, nakon ssto su sklopili savez s godsima, pa savez sa swingerima, sad se odjednom cude kako ih to vukovi i jrk/bop napadaju
    iako se nece povjerovati, ne, vukovi i bop i jrk nemaju nikakvo saveznistvo, nemaju cak ni nap
    ono ssto ocito imamo zajednicko, je to da nam nije ni na kraj pameti pustiti dicktat da proseta kroz server
    dosli ste tu u poprilicnom broju i kao organizirano, s namjerom da osvojite server
    dokazite to i preko okupljalista i ne ocekujte da ce netko drugi odraditi vas posao

ok,ok,...ovo s okupljalistem ce morati malo pricekati, barem dok nastampate nove offove

Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Mislim da akcija konačno kreće SWINGERI već par dana ne mjenjaju ime izgleda su taj generalni problem rješili.

Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Dobro je kad ljudi dođu igrati Travian i onda si isplaniraju da to ovako ide. Odma nađe savez kao bi se zaštitio ono ima nas 50 nesmije nas niko. Zatim lagano popa i pravi plan kako će gradit WW i pobjedit server. Usput će njegov savez naći brdo saveznika kako bi taj plan ostvarili. I na kraju reći mi smo osvojili server. E sad taj plan ima samo jednu manu a to je da ima onih koji vole igrat Travian samo kako bi drugima uništili planove :tough:

Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

A ima i ovakvih. Uđe u savez i svima da bi ispao igračina kaže kako ima multiće prilog slika multića http://prntscr.com/34r50b ali balavac je toliko bezobrazan i nekulturan da ga ostali koji su se došli zabavljat više ne mogu trpit i izbace ga zbog toga pa pogledajmo njegovu reakciju na bananje takvih igraća i divan text koji ima na svom profilu http://prntscr.com/34r5dj a ispod toga sljede imena sela fino posložena.

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Kalimero Vidi post
    A ima i ovakvih. Uđe u savez i svima da bi ispao igračina kaže kako ima multiće prilog slika multića http://prntscr.com/34r50b ali balavac je toliko bezobrazan i nekulturan da ga ostali koji su se došli zabavljat više ne mogu trpit i izbace ga zbog toga pa pogledajmo njegovu reakciju na bananje takvih igraća i divan text koji ima na svom profilu http://prntscr.com/34r5dj a ispod toga sljede imena sela fino posložena.
    ja ne znam cemu sam se nadala tocno i zasto sam otvarala linkove..huh, nes ti igracine..
    samo nije mi jasna svrha multi accea ako ga se ne zna koristiti..multi acc bi u ovom periodu trebao imati 5-6 sela, a ne da tek glavni acc ima toliko..
    i los los MH, bana jadne nevine ljude :(
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17