Stranica 22 od 59 PrvaPrva ... 12202122232432 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 211 do 220 od 587

Tema: Potreban vam je savez? Pokušajte ga pronaci u ovoj temi

Član foruma
    Registriran
    May 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Tebe cu uvijek provocirat bez brige jel ovaj server priznajes poraz na pola ili ides do kraja:cerek:
    pa ja sam do kraja bio ovaj acc ili onaj. i još nikad nisam izgubio server. kolko god me mrziš, ali mogla bi neke stvari naučit o vođenju od mene.
    Prije svega dok imaš u savezu igrača (peć peć) kojem nisi u stanju reć da će bit kako ti kažeš a ne kako on kaže, do tad i nisi nikakav vođa nego marioneta.

dal ja odigram do kraja ili ne manje je bitno, bitnije je da vi svi odahnete kad mene nema, jel tako, tako je

Član foruma klampalampa's Avatar
    Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od jabuka Vidi post
    pa ja sam do kraja bio ovaj acc ili onaj. i još nikad nisam izgubio server. kolko god me mrziš, ali mogla bi neke stvari naučit o vođenju od mene.
    Prije svega dok imaš u savezu igrača (peć peć) kojem nisi u stanju reć da će bit kako ti kažeš a ne kako on kaže, do tad i nisi nikakav vođa nego marioneta.

dal ja odigram do kraja ili ne manje je bitno, bitnije je da vi svi odahnete kad mene nema, jel tako, tako je
    dobro je da ne uzdahnu

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

A kako si zakljucio da te mrzim?
    i nije tako,ja bas volim da si ti na serveru,jer kad tebe nema sve je pusto i prazno,nema tko ubacivat spije u savez,nnema tko slat lazirane poruke,ma bas mi fora igrat protiv tebe
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    May 2014

Uobičajeno

ček koji si ti, pa oću znam haha
    tripko
    savez jrk
    a koji si ti ocu da znam
    : Lock:

Član foruma
    Registriran
    May 2014

Uobičajeno

Citat Citat od tripko Vidi post
    tripko
    savez jrk
    a koji si ti ocu da znam
    pa crvena jabuka, al tebe nemrem nać
    Uređeno od strane jabuka (24.02.15 um 00:22 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    May 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    A kako si zakljucio da te mrzim?
    i nije tako,ja bas volim da si ti na serveru,jer kad tebe nema sve je pusto i prazno,nema tko ubacivat spije u savez,nnema tko slat lazirane poruke,ma bas mi fora igrat protiv tebe
    meni je ovo kompliment, ja sam ponosan na takve stvari

Član foruma
    Registriran
    May 2014

Uobičajeno

Dobar igrač je svaki onaj igrač koji Dadu priznaje dobrim igračem i tek ukoliko Dado prihvati priznanje kao valjano. Sve ostale definicje dobrog igrača su manjkave jer ne odgovaraju prije spomenutoj definiciji. (citat iz: Dadina travian enciklopedija, str. 1.)

Loš igrač je svaki onaj igrač koji dadu ne priznaje dobrim igračem i koji se istome ne ulizuje do 12. kralješka u svrhu samopromocije u smislu definicije dobrog igrača. (citat iz: Dadina travian enciklopedija, str. 2.)clown
    pa ti si spradacina na serveru moj dado
    pa ljudi o tebi knjige pisu hahahaha
    ti si zvjezda
    Clown Traviana :to victory:
    hvala ti DadoZG fakat ti hvala
    Uređeno od strane tripko (24.02.15 um 00:38 Uhr)
    : Lock:

Član foruma klampalampa's Avatar
    Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od tripko Vidi post
    Dobar igrač je svaki onaj igrač koji Dadu priznaje dobrim igračem i tek ukoliko Dado prihvati priznanje kao valjano. Sve ostale definicje dobrog igrača su manjkave jer ne odgovaraju prije spomenutoj definiciji. (citat iz: Dadina travian enciklopedija, str. 1.)

Loš igrač je svaki onaj igrač koji dadu ne priznaje dobrim igračem i koji se istome ne ulizuje do 12. kralješka u svrhu samopromocije u smislu definicije dobrog igrača. (citat iz: Dadina travian enciklopedija, str. 2.)clown
    pa ti si spradacina na serveru moj dado
    pa ljudi o tebi knjige pisu hahahaha
    ti si zvjezda
    Clown Traviana :to victory:

ma meni se citava enciklopedija ofucala koliko sam je vise puta prelistao, ali morat cu opet izgleda

Član foruma
    Registriran
    Dec 2013

Uobičajeno

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sta je ovo

dado nije odgovorio na tri posta

trkeljane javi se disi nesto

mozda ŽENA neda na komp

budi musko pa reci ljubavi ici cu na forum kad ja hocu a ne kad mi ti kazes TRKELJANE

TRKELJANE

TRKELJANE

TRKELJANE

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Kaj si se pocel druziti sa rudikom u njegovom vinskom podrumu pa si i ti mulja potegnul?
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Slične teme

1. Odgovori: 1
    Zadnji post: 15.07.16, 02:16
  2. Odgovori: 3
    Zadnji post: 15.10.14, 23:08
  3. Odgovori: 1
    Zadnji post: 10.08.12, 22:58
  4. Odgovori: 5
    Zadnji post: 02.04.12, 14:17
  5. Odgovori: 0