Stranica 53 od 59 PrvaPrva ... 3435152535455 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 521 do 530 od 587

Tema: Potreban vam je savez? Pokušajte ga pronaci u ovoj temi

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Repka u top 20,svake godine 2-3 super talenta izadju na vidjelo,nama purgerima dinamo prvak 10 godina,gledamo klasne igrace tipa Soudani,Junior,Angelo....svake godine igramo Europu..
    Da,bas nam je nogomet u klincu...
    Nismo mi i Mamic krivi kaj su svi ostali na celu sa hajdukom nesposobni...Rijeka dobila neku sansu da se upusti u borbu za prvaka i proda Kramu koji joj je bio 50% momcadi...
    Pametnom dosta
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma The Thor's Avatar
    Registriran
    Jul 2014

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Repka u top 20,svake godine 2-3 super talenta izadju na vidjelo,nama purgerima dinamo prvak 10 godina,gledamo klasne igrace tipa Soudani,Junior,Angelo....svake godine igramo Europu..
    Nismo mi i Mamic krivi kaj su svi ostali na celu sa hajdukom nesposobni...Rijeka dobila neku sansu da se upusti u borbu za prvaka i proda Kramu koji joj je bio 50% momcadi...
    Pametnom dosta
    Sve je tako,ALI mlade talente prodamo prije nego što napunu 18 gotove sve,i oni kad odu u inozemstvo boli ih k za repkon i zato nam je repka u top 20 a imamo kvalitetu za top 5..pa ima više crnčuga u HNL nego u africi ,to je žalosno..a da nema mamića dinamo nebi vidio europe,jer mamić sigurno ima lokomotivu,zagreb i te okolo vas koji će dinamu pustit pobjedu da bude 1. i da se može sramotit u europi,jer kad igraju u europi to je sramote najveća..igrači fale praznu branku..dok hajduk i rijeka toga nemaju,nesposobno vodstvo i zato mamić gazi sve jer ima u glavi nesto,al on s time što radi,vama 5000 paše..a nama ostalim 4 milijuna? to je hrvatska
    new

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Pametnom dosta
    mogao je krama bit i 50 posto dinama...al nije tio platiti famoznih 20-25%(eduardo,se pobunio ostali nisu)..pa nije igrao..pa kad analiziramo tko je bio isped njega (bečiraj,rukavina,duvanjski as)..kad se za callela(nakon dinama neigra više nigdje) radilo mjesto pa se leko gurnuo na bok a tomečak izvisio.....naravno da se u takvom kemijanju izgubi kemija u momčadi pa se slavi 1 osvojeni bod u dvije sezone lige prvaka...pa dalje kad analiziramo da dinamo u 10 godina nije prodao nijednog stranog igrača......sve mi liči na transver novaca sa dinamovog računa(kad se proda koji domaći klinac) na privatni...lažnim transferima i plačama(sad se malo situacija promjenila uzima malo bolje igrače..valjda da od brata napravi trenera )...pametnom dost,nastavak za večerom

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Pametnom dosta
    1. Repka u top 20?! bili smo mi dugoo u top 10 i zasluge za te topove imaju svi samo nema Mamić.. niti je bio trener, niti je igrao
    2. 2,3 talenta pa dobro dado ja stvarno ne znam pa kakve veze on ima stim talentima?? jel im on tata?? večini je, ali tat je postao na način da su pred stvarne roditelje postavljeni uvjeti ili potpiši ili će mali igrat u Bistri, ako i tamo...nećemo na široko opisivat da Jozak okolo po Hr skuplja talente koji onda dolaze Vrbanoviću n astol, pa se biraju djeca.. pa imamo pod normalno da u repkama U-14 U-16... igra 11 igrača Dinama. Dado pa ne misliš valjda da su djeca u ostatku Hr retardirana i neznaju dva na nogi napravit??
    3. 10 godina bit prvak na način da držiš u šaci 80% lige novcem, a ostatak hebeš preko sudačke organizacije i nije za neku pohvalu, bar meni nije, i uopće nisam ponosan na takve uspjehe svog kluba, ak ti jesi, ok, mora bit i takvih
    4. Od ta tri klasna priznam ti zadnjeg Ja bih bio puno sretniji da gledam Halilović,Brodić,Murić nekoliko godina, nego da tvoj tata kupuje talibane, ovakve, onakve koji ovdje dolaze okrenut dobru lovu i pobječ prvim avionom.. Nevjerovatno mi je da ti ne primječuješ kako za klub igraju domaći igrači, a koliko se bore stranci.. čast iznimkama, ali bilo ih je malo.. i nemoj mi navodit tu klase da ja ne počnem, s Munoz( sin vjetra), Rassmunsen, Tebeiro, Anderson Costa, Mikulenas stari moj, Mikulenasssssssssss!! pa jesi ti poludio skroz?? ili trebam dalje??

5. svake godine igramo Europu?? e evo me dotuklo hbt led... ja se iskreno nadam da si želio napisat IGRAJU se s nama svake godine u Europi...

liga prvaka 12/13 1 bod gol razlika 1:14
    liga prvaka 11/12 0 bodova g r 3:22

ove svjetske uspjehe iz eurolige neću niti pisat... tolko o nekakvoj pameti i viziji u vođenju kluba

l p

p.s. kupi SN tata opet ima viziju idem pročitat valjat ću se od smijeha, a za sitne pare...
    Uređeno od strane cokolinozder (17.03.15 um 11:00 Uhr)
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Mamic je kuga hrvatskog nogometa.

Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Mamic je kuga hrvatskog nogometa.
    ma nijee vidimo iz kola u kolo da simpatizeri, i obožavatelji ovakve politike doslovno padaju s tribina po Hr stadionima, a na Poljudu koji to ne podržavaju nigdje nikoga...
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

ajmo najjača strana pojačanja dinama..po meni 1. mjesto carlos..jedini brazilac koji nezna igrati nogomet..nakom što nas je mučio 5 godina kao prvotimac dinama..odlazi u varteks...gdje nije standardan ..poslje ništa 2.callelo...igrao sve tekme lige prvaka dinama..trasfer u italiji u 4 godine 3 utakmice....poslje ništa...3 suarez...niko ga nikad nije vidio odštata milja,po sezoni 500k eura...nezna se jel taj opće postoji il se samo lova prebacila

Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    ajmo najjača strana pojačanja dinama..po meni 1. mjesto carlos..jedini brazilac koji nezna igrati nogomet..nakom što nas je mučio 5 godina kao prvotimac dinama..odlazi u varteks...gdje nije standardan ..poslje ništa 2.callelo...igrao sve tekme lige prvaka dinama..trasfer u italiji u 4 godine 3 utakmice....poslje ništa...3 suarez...niko ga nikad nije vidio odštata milja,po sezoni 500k eura...nezna se jel taj opće postoji il se samo lova prebacila

Osmar, Dodo, Sare, Carrasco, Walid Atta, Spann, Peter Vig, Emiljano Vila, Alieu Darbo

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    Osmar, Dodo, Sare, Carrasco, Walid Atta, Spann, Peter Vig, Emiljano Vila, Alieu Darbo
    aaaaa..pa ko su ti ljudi..jesu naši travijanci

Član foruma emir123's Avatar
    Registriran
    Aug 2012

Uobičajeno

Za dinamo bez mamica !

Slične teme

1. Odgovori: 1
    Zadnji post: 15.07.16, 02:16
  2. Odgovori: 3
    Zadnji post: 15.10.14, 23:08
  3. Odgovori: 1