Stranica 55 od 59 PrvaPrva ... 5455354555657 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 541 do 550 od 587

Tema: Potreban vam je savez? Pokušajte ga pronaci u ovoj temi

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

naš i engleski nogomet ne možemo usporediti jasno....alis am htio samo reči da ima jako puno klubova sličnih Dinamu koji imaju 80% stranaca u momčadi,naveo sam City koji je za mene umjetni klub,došao arap i utukao lovu,isto kak bi neko mogao utući lovu u dinamo....da nama dođe arap i utuće 100 milja eura i da dovede 20 stranaca te da igra 1/4 LP stadion bi bio pun,a on heroj.....zato za mene ta priča oko stranaca u momčadi ne pije vodu....

i slažem se,jednog dana kad Mamić ode Dinamo će završiti u rangu hajduka :(
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od kovac91 Vidi post
    Kad god vidim usporedbu naseg nogometa sa engleskom ligom nemogu ne reagirat,zar nije smjesno vuc paralele i usporedjivat se sa njima.Zdravko Mamić je kriminalac,nista on dobroga Dinamo nije donio,osim ako izbacivanje iz europe nakon Auxerra nije uspjeh evo sad se hvali sa privatizacijom vidjet cete kako ce dinamo zavrsit negdje isto kao i hajduk,klub je opljackan a on nekim cudom spominje privatizaciju bas kad dolazi novi zakon o sportu kojim ce se njemu i slicnima zabranit rad u sportu.
    pa znaš da nas nije izbacio Zdravko Mamić, nego Daban Majić privatizacija ide jer ih stišće financijski fair play, i slučajno je baš pred privatizaciju klub pun ko brod, u minusu zadnju godinu nekih 100 M kuna
    i uzimaju se nekakvi kratkoročni krediti da bi imali nekakvo normalno tekuće poslovanje, a puni ko brod
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    naš i engleski nogomet ne možemo usporediti jasno....alis am htio samo reči da ima jako puno klubova sličnih Dinamu koji imaju 80% stranaca u momčadi,naveo sam City koji je za mene umjetni klub,došao arap i utukao lovu,isto kak bi neko mogao utući lovu u dinamo....da nama dođe arap i utuće 100 milja eura i da dovede 20 stranaca te da igra 1/4 LP stadion bi bio pun,a on heroj.....zato za mene ta priča oko stranaca u momčadi ne pije vodu....

ma normalno... kluba je bilo prije dotičnog glavonje, bit će ga i poslije... priča o strancima ne pije vodu, a ok, puna vam usta naše omladinske škole, a u prvih 16 niti jedan domaći igrač.. nemoj ni krenut pisat, Čorić, Ademi, Pjaca, ovaj, onaj... jer to nisu igrači iz Dinamove škole...

i ne znam samo kak ti pada napamet usporedit City i Dinamo
    Dinamo financiraju svi samo ne Mamić, a City sigurno ubire iz proračuna Manchestera milijune... svašta...
    Uređeno od strane cokolinozder (18.03.15 um 18:36 Uhr)
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma kovac91's Avatar
    Registriran
    Jul 2014

Uobičajeno

Jedina bitnu razliku si propustio,ako dodje arap on ce bit vlasnik kluba i na njemu je da radi sto ga je volja,Mamic nije vlasnik Dinama,vlasnici Dinama su clanovi kluba ujedno i gradjani zagreba,on nema pravo radit sto ga je volja,isto tako price oko legalno izabranog predsjednika ne piju vodu(skupstina bira odbor,odbor skupstinu).Dinamo ce zavrsit kao hajduk zato jel je opljackan a ne zato sto nitko nemoze zamjenit velikog vodju.Nevjerojatno je da se necastivi prije pola godine hvalio sa plusom od 250 miljona eura,a 3 mjeseca nakon toga je klub u minusu 100 miljuna,pametnome dosta.
    s1/Troublemaker

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Velikoj većini je bitniji pun sjever, pun stadion zapravo, a ne pehari 10 godina zaredom u kriminalnoj i namještenoj ligi. I sa ovime je sve rečeno.Stadion je prazan zbog mamića, ne zbog nas, ili zbog infrastrukture ili hladne zime i vrućeg ljeta i šta ti ja znam

Član foruma kovac91's Avatar
    Registriran
    Jul 2014

Uobičajeno

i to je istina kaj velis,jebo sve pehare kad je prvenstvo neregularno od trena kad je lokomotiva usla u 1 hnl,a mozda i otprije,kad svi oni odu i kad dodju posteni ljudi velika vecina tih pehara ce dinamu bit oduzeta,kao sto se desilo juveu u italiji sa Moggiem
    s1/Troublemaker

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Kme kme kme :-)

Minus od 100 milja nije realan jer su Dinamova potrazivanja za igrace koje je prodao daleko veca,a to niko ne spominje jer mu ne odgovara...a Gospodin Mamic vam je to lijepo rekao :-)

Stadion nije prazan iskljucivo radi Mamica,mi vise nemamo navijaca,od nekada hebene sile BBB( u kojoj sam bio i ja )ostalo je samo 500-600 huligana koji teroriziraju sve ostale :-)

Mi purgeri smo lijeni i razmazeni i tu je razlika od torcide koja zivo za svoj klub ma ko mu bio na ćelu i koliko god bili kanye za napucavanje...

Da Maminjo kupi 3-4 klasna igraca,udje u LP stadion bi bio pun..iskreno se nadam da ce to napraviti ovo ljeto,da ce Dinamo napokon prezimiti i onda da ce otici kao pobjednik jer mu se divim kako moze sve ovo gutati...

Pusa
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma The Thor's Avatar
    Registriran
    Jul 2014

Uobičajeno

Stadion nije prazan iskljucivo radi Mamica,mi vise nemamo navijaca,od nekada hebene sile BBB( u kojoj sam bio i ja )ostalo je samo 500-600 huligana koji teroriziraju sve ostale :-)

Mi purgeri smo lijeni i razmazeni i tu je razlika od torcide koja zivo za svoj klub ma ko mu bio na ćelu i koliko god bili kanye za napucavanje...

ROTFL stadion je zbog mene prazan ROTFL
    new

Član foruma The Thor's Avatar
    Registriran
    Jul 2014

Uobičajeno

Pusa
    https://www.youtube.com/watch?v=2bNJpvHlYNs ovolko vas nema protiv reala :cerek:
    new

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Kme kme kme :-)

Minus od 100 milja nije realan jer su Dinamova potrazivanja za igrace koje je prodao daleko veca,a to niko ne spominje jer mu ne odgovara...a Gospodin Mamic vam je to lijepo rekao :-)

Da Maminjo kupi 3-4 klasna igraca,udje u LP stadion bi bio pun..iskreno se nadam da ce to napraviti ovo ljeto,da ce Dinamo napokon prezimiti i onda da ce otici kao pobjednik jer mu se divim kako moze sve ovo gutati...

Pusa
    kakve je dinamo imao koristi od tih prodaja??? kupili bi se vrlo upitni kvalitetom stranci u argentini,vratili bi se pojedini njegovi igrači i treneri njima bi se napisala visoka plača....i ta sva lova od transfera bi se isisala van.....ponavljam to jer su se prodavali isključivo domači igrači koji bi svakako igrali u dinamo...niti 1 stranac nije prodan u 15godina njegove vladavine...dakle ili nezna kupiti igrača ili namjerno kupuje loshe kojima može pisati velike plače i transfere...pa hajduk je sad sa djecom odigrao ravnopravnu utakmicu sa dinamom..ti opet očekuješ da nas neće osramotiti kad odu van????

Slične teme

1. Odgovori: 1
    Zadnji post: 15.07.16, 02:16
  2. Odgovori: 3
    Zadnji post: 15.10.14, 23:08
  3. Odgovori: 1
    Zadnji post: 10.08.12, 22:58
  4. Odgovori: 5
    Zadnji post: 02.04.12, 14:17
  5. Odgovori: 0
    Zadnji post: 01.04.12, 23:19

Pravila postanja