Prikaz rezultata 1 do 9 od 9

Tema: Brisanje banovanih naloga

Član foruma umbacano's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno Brisanje banovanih naloga

brišu li se ikad ovi banovani nalozi ili će ovako stajati do kraja servera, primjer hrx. u 14x14 ima bar 10 banovanih naloga i još par multića koje je valjda mh previdio. neki od njih su osnovali druga sela koja su cropovi i koje ne možeš ni uzeti ni naseliti ni ikoji đavo. cijel ova no shit ally su nečiji multići koji su banovani, ne možeš ih farmat ni išta drugo. daj ih bar maknite sa servera, ovo je prevršilo svaku mjeru.
    :narf:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

koliko sam ja upoznat,ako ima uplačenog zlata na acc te ako vlasnik nije pristao na brisanje acc MH ne smije brisat acc i ostaju banani do kraja servera..barem je tako nekada bilo možda se nekaj promjenilo
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma umbacano's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

sumnjam da ima uplaćenog golda. a ionako su bili neaktivni akaunti.

Super Moderator MOD_Superhik's Avatar
    Registriran
    Oct 2013

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    koliko sam ja upoznat,ako ima uplačenog zlata na acc te ako vlasnik nije pristao na brisanje acc MH ne smije brisat acc i ostaju banani do kraja servera..barem je tako nekada bilo možda se nekaj promjenilo
    Netočno. Nakon nekog vremena neaktivnosti računi su automatski obrisani. Zlato koje je uplačeno vlasnik će moći prebaciti preko linka koji dobije na mail kao što je do sada bila praksa kada bi server završio.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od MOD_Superhik Vidi post
    Netočno. Nakon nekog vremena neaktivnosti računi su automatski obrisani. Zlato koje je uplačeno vlasnik će moći prebaciti preko linka koji dobije na mail kao što je do sada bila praksa kada bi server završio.
    thanx na info,ja imam pitanje oko natarskih sela,koliko mora proteči od neaktivnosti nekih računa da im natari preuzmu selo? imam na s1 takva dva lijepa sela u velikoj karti,a ne mogu ih uzeti jer su GG...

thanx
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Super Moderator MOD_Superhik's Avatar
    Registriran
    Oct 2013

Uobičajeno

thanx na info,ja imam pitanje oko natarskih sela,koliko mora proteči od neaktivnosti nekih računa da im natari preuzmu selo? imam na s1 takva dva lijepa sela u velikoj karti,a ne mogu ih uzeti jer su GG...

thanx
    Nema pravila tj. ne može se predvidjeti koje selo će "preuzeti" natari a koje će jednostavno nestati s računom kada se obriše. Prema tome kada se račun obriše zbog neaktivnosti postoji mogućnost da selo (ili više njih) postanu natarska a postoji mogućnost da sva nestanu.

Član foruma Hamco's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od MOD_Superhik Vidi post
    ...Prema tome kada se račun obriše zbog neaktivnosti postoji mogućnost da selo (ili više njih) postanu natarska a postoji mogućnost da sva nestanu.
    Cek,zar Natari ne preuzimaju samo glavni grad ? Mislim da ne mogu preuzeti sporedna sela nakon brisanja racuna,a cini mi se da su sanse da Natari preuzmu selo 10%.
    War Machine®

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od HAMCO Vidi post
    Cek,zar Natari ne preuzimaju samo glavni grad ? Mislim da ne mogu preuzeti sporedna sela nakon brisanja racuna,a cini mi se da su sanse da Natari preuzmu selo 10%.
    pa ako farma ima samo jedan grad znači da preuzimaju taj grad

Član foruma Hamco's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

pa ako farma ima samo jedan grad znači da preuzimaju taj grad
    Da,ali mislim da su sanse da Natari preuzmu selo samo 10%.Dakle 90% je da ga nece preuzeti i da ce nestati sa mape.
    War Machine®

Slične teme

1. Brisanje acc-a
    By Area in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 04.10.10, 21:51
  2. brisanje acca
    By Charger in forum Stara pitanja
    Odgovori: 4
    Zadnji post: 30.11.08, 19:53
  3. brisanje sela
    By brkoslavgrad in forum Stara pitanja