Stranica 23 od 25 PrvaPrva ... 132122232425 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 221 do 230 od 245

Tema: Trenutno stanje na serveru 3

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od tunto Vidi post
    ma neću sramotiti ljude zato sam i izvukel nekaj kaj je bilo barem vrjedno spomena
    no možda neki iduči server opet otvorim malo academiu da neke ljude nakaj i naučim :pece palacinke:
    Mislim da nekima nemre nista pomoci!

Evo znam tipa kaj iz servera u server klika velike brojeve, ali iz nekog razloga nemre se zahebat i opalit po ovcama...
    Neznam da'l je ikad imao vise od kilu ovci!
    A uredno izbacuje 50 + 20 offove...

Kad sam vidio da ste stavili teutonca za holdera, bilo mi je jasno da netko kod vas zna zbrajat i da ce vas se tesko rusiti.
    Mislio sam se na buf zaletiti dok ste bili na 80lvlu, al' zbog stare kurbe (nade) sam ipak cekao zeleno svjetlo od vodstva.
    Ipak je bilo tesko za vjerovat da u koaliciji od n igraca nema niti jedan ovnas...
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Hamco Vidi post
    Equites Legati iskovan na lvl 20 ima napadacku snagu od 12.7 poena tako da nisu beskorisni.S obzirom da je kraj servera i da se zakucava sva vojska napadac je napravio logican potez.
    uh koja snaga, koliko znam da ima veću snagu u obrani na lvl 20, pa su korisniji mogli biti u ww, da su se za fejkanje potrošili bilo bi ekonomičnije od slanja impera ili legića.
    Da nisam skrenuo pozornost na taj detalj nitko ne bi išao u kriloid provjeriti koliko napadačkih bodova imaju legatisi na lvl 20.

To je tak i tak manje nebitno, mnogo je bitnije da se jedan igrač, teutonac sredinom servera zabija na veliki art izvidjače bez ovci, bez rušenja riznice na ciljniku, sa poslanim herojem na metu, kao dodatna težina toj činjenici ide u prilog da je isti jedan od vodja saveza i šef napada.
    I vidi čuda nakon što je obnovio off, ide opet, identična akcija, bez ovci, s herojem i ne gadja riznicu.

Očito fali akademija tunto, i nekoliko dobrih tutova na forumu da se malo popravi igračko umijeće pojedinaca, jer ako se ovako nastavi, neće se imati više protiv koga igrati.
    Ali neki nikad ne nauče, kao što starog konja nemreš naučiti vuči kola, tako i travianera koji je odigrao 5 servera, a zadnja dva igra ulogu velikog vodje na čelu svog saveza.

Moram pregristi vlastitu taštinu, i priznati da Dado u 90 posto svoje zafrkancije kaže istinu.
    Uređeno od strane zoran fest (01.10.14 um 07:57 Uhr)
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Zato danas imamo velike offere koji osim slanja pljački i farmanja i osvajanja natarskih sela nemaju pojma kako poslati vezane napade, ne znaju fejkati, ne kuže planere, ne štancaju ovce i ne znaju odabrati mete na nišanu i odrediti koliko im kata treba da sruše žitnicu ili farmu na 0 lvl ...... a o timskom nuliranju cropova i čišćenju karte to je već lagano vještina koja odumire.

Problem je kad dobiš takve igrače u savez pa moraš s njima igrati........:patkica:
    A kak im objasniti da se trebaju vratiti napočetak i klikat deff dok ne nauče osnove?
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od zoran fest Vidi post
    Zato danas imamo velike offere koji osim slanja pljački i farmanja i osvajanja natarskih sela nemaju pojma kako poslati vezane napade, ne znaju fejkati, ne kuže planere, ne štancaju ovce i ne znaju odabrati mete na nišanu i odrediti koliko im kata treba da sruše žitnicu ili farmu na 0 lvl ...... a o timskom nuliranju cropova i čišćenju karte to je već lagano vještina koja odumire.

Problem je kad dobiš takve igrače u savez pa moraš s njima igrati........:patkica:
    A kak im objasniti da se trebaju vratiti napočetak i klikat deff dok ne nauče osnove?
    struktura igraca se promjenila.

stariji (iskusniji) su zasiceni i/ili vise ne stignu, a mladji koji dolaze jednostavno nemogu i/ili ne zele poloviti osnove igrice.

ako malo pogledas klince oko sebe, vidjet ces kako se zabavljaju, kako razmisljaju - zajednicki naziv svemu je instant.
    kako u tom svjetlu istima objasniti da moraju usporiti, procitati i ono kaj je najgore shvatiti kako igra funkcionira.
    da ova igrica iziskuje planiranje, strpljenje i bazicno znanje matematike (zbrajanje, oduzimanje, mnozenje).

ali iskreno manje me muce ti klinci. veci su mi problem iskusnjare (kaj imaju i godina i staza u igrici) kaj nisu polovili osnove.
    prije nisu mogli konkurirati nicemu i nikome, a sad odjednom postaju osnivaci saveza, baze znanja, moralne vertikale.
    jasno je ko dan da takvima nemres promjeniti misljenje ili im usaditi novo znanje.

i tu dolazimo do problema:
    Citat Citat od zoran fest Vidi post
    Ali neki nikad ne nauče, kao što starog konja nemreš naučiti vuči kola, tako i travianera koji je odigrao 5 servera, a zadnja dva igra ulogu velikog vodje na čelu svog saveza.
    ovim nezainteresiranim klincima tutori postaju ljudi kojima nebi dao ovce cuvati...
    Uređeno od strane Paul Muaddib (01.10.14 um 08:51 Uhr)
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

A zato je sve dosadnije i dosadnije na hr serverima.

Instant igrači odigraju svoju igricu sa herojima do restarta slijedećeg servera pa ugase acc na polovici igre i reggaju se na novi u nadi da će ga osvojiti ohrabreni postignućima na prošlom.

Tu se često vode priče da je ovo novi Travian u kojem stari principi ne vrijede. Pitam se samo zašto savez starih panjeva na kraju svakog servera odnese pobjedu.

Odgovor znam, ali ne vrijedi razglabati.
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma tunto's Avatar
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Paul Muaddib Vidi post
    Mislim da nekima nemre nista pomoci!
    Kad sam vidio da ste stavili teutonca za holdera, bilo mi je jasno da netko kod vas zna zbrajat i da ce vas se tesko rusiti.
    Mislio sam se na buf zaletiti dok ste bili na 80lvlu, al' zbog stare kurbe (nade) sam ipak cekao zeleno svjetlo od vodstva.
    Ipak je bilo tesko za vjerovat da u koaliciji od n igraca nema niti jedan ovnas...
    e sad ko zna zbrajati i oduzimati ja to neznam no graditi ww na galu je više nego glupost i to sam reko več stotinama puta
    neki novi klinci i mogu tak nekaj napraviti no kad to rade stari i navodno iskusni igrači onda je to glupost povrh gluposti
    e sad da si trebal prije krenuti
    možda no to bi bil samo koji lv više
    za lupanje preko zida ipak treba dobar rimski kataš
    no za pričati priče kako se hrani 50 miljona deffa u ww to več treba doživjeti
    opčenito govoreči na večini servera su vođe saveza samodopadne veličine koje se ne trude neke nove klince naučiti kako se igra
    a aaaa več sem imal sličnu raspravu na nakom topiku
    postajem dosadan samome sebi :brukica:
    život ipak nije pošten pala::andjeo:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2014

Uobičajeno

Sve cestitke BoP ally na uzimanju servera:palčina:

Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Bakljada Vidi post
    Sve cestitke BoP ally na uzimanju servera:palčina:
    Definitivno im svaka cast!

Jest da je server bio opako los, no za pobjedu je trebalo ipak stogod zamisliti/planirati/odraditi, sto su decki i cure iz o2/BoPa ocigledno napravili puno bolje od konkurencije.
    Na kraju ispada da se cijeli server udruzio protiv njih, no svi pokusaji zavrsili su neslavno na teutonskom zidu.
    Jos se ceka samo par offova i to je to!

http://prntscr.com/4snbmg

1. BoP + o2 98
    2. SWINGERI 84
    3. D.G.R. 79
    4. MAS&ČBB 72
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Server je takav kakvi su igrači na njemu.
    Nekima je bilo interesantno, meni osobno je bilo zabavno dok se nije počistila okolina, nakon toga dosada.

A pobjeda O2 i BoP je još jedan dokaz da stari principi traviana funkcioniraju.
    Igralo se laganini, pomalo penzionerski, bez pretjeranih ambicija, dovoljno da se bude korak ispred suparnika.
    Uređeno od strane zoran fest (03.10.14 um 18:49 Uhr)
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Čestitke BoP i O2 na pobjedi :101010: a za ostale,bit će bolje
    hr1- 2011/2012/2013- Mr Einstein4
    hr2- 2012/2013/2014- Mr Einstein4 Jr/ DX Dr. Falanga
    hr5- 2014/2015- Poskok&Einstein
    hrx- 2016- Mr Einstein4