Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 15 od 15

Tema: Moje travian uspomene - Tražim stare rivale.

Član foruma
    Registriran
    May 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Haris Vidi post
    http://img186.imageshack.us/img186/4470/skriptepd5.jpg imam MM jos pre 7 godina :hzg je rekao:

p.s. neko je prijavio mhu synovce za skripte i taj mh se vlajda znao sa shadowfaxomi rekao mu to xd tkao je nes bilo xd shadowfax bio mh na ba domen
    A Mafiji je MH dodjelio kazne zbog čudnih razloga, sjećam se Zagora a ostalih malo teže. nakon toga smo se svi dogovorili i napustili server uzdignute glave:-) kolko se ja sjećam pričalo se da je i sam MH bio u SYN savezu i jednostavno ih se nije moglo pobjediti. mislim da je nas u mafiji bilo jedno tri puta manje, ali nismo se dali.

lp

Član foruma
    Registriran
    Jun 2014

Uobičajeno

Zanima me ima li tko iz RF saveza (2007 godina) )))

Član foruma
    Registriran
    Jun 2014

Uobičajeno

fine uspomene, svaka ti cast kad se sjecas toga svega ja jedva servere unazad godinu pamtim

Član foruma mach1's Avatar
    Registriran
    Jul 2014

Uobičajeno

Možda bolje da me ne nađeš ;-)

Citat Citat od MariJuaNaSSSU Vidi post
    Evo,jedan od noob-amatera koji je povremeno gledao velike bitke,eto i par mojih uspomena.

Prvi hr.1 - Krenuo sam s dosta zaostatka,i gledao sam veliki SYN i Mafiu u ratu. Uživao sam u tom sukobu. To mi je bio prvi server. Tek sam ušao u igru.

Prvi hr.2 - Tu sam več skužio kako igra funkcionira. Igrao sam -/- kvadrant. Hvala Kirbyu koji mi je dopustio da s njim budem u Bushidu,fala ti frende.

Prvi hr.3 - Tu sam definitivno ispao u krivi kvadrant. Opet -/-,postao sam farma.

Drugi hr.3 - Ako se ne varam. Pravi pošteni account. Super ljudi. Top 5 po populaciji,prva 4 tjedna top 10 pljačkaš uvijek. Fali mi to.

Prije sam bio užasno slab s vremenom,1 sat igranja dnevno. Ostalo bi pokrivali duali. I onda me svi pitaju zašto bih odustajao. :(

Drugi hr.3 je bio moj najveći uspijeh. Accout "MariJuaNa". Opet debelo krivi kvadrant. Farmao sam polovicu -/+ kvadranta. Polovica kvadranta moje farme. Zvali su me u onaj savez -DARK-. Ako se ne varam,tako se je zvao. Bili su na sjeverozapadu.

Gdje su nestale sve hr face? Breza,Red D.,Salahad,Mach1,Kifle.. moj najveći rival Dr. Evil - bivši mod. Koji je izvlačio toliko tog dobrog iz mene. Onda ona simpa cura iz Splita,kako joj je ime. Pandora. Ako se ne varam. Gdje su svi?

Dr. Evil - ako ovo čitaš. Hvala ti na svemu. Ja sam tvoja budala. Oduvijek sam to bio.

Lost.

Član foruma mach1's Avatar
    Registriran
    Jul 2014

Uobičajeno

Citat Citat od MariJuaNaSSSU Vidi post
    Evo,jedan od noob-amatera koji je povremeno gledao velike bitke,eto i par mojih uspomena.

Prvi hr.1 - Krenuo sam s dosta zaostatka,i gledao sam veliki SYN i Mafiu u ratu. Uživao sam u tom sukobu. To mi je bio prvi server. Tek sam ušao u igru.

Prvi hr.2 - Tu sam več skužio kako igra funkcionira. Igrao sam -/- kvadrant. Hvala Kirbyu koji mi je dopustio da s njim budem u Bushidu,fala ti frende.

Prvi hr.3 - Tu sam definitivno ispao u krivi kvadrant. Opet -/-,postao sam farma.

Drugi hr.3 - Ako se ne varam. Pravi pošteni account. Super ljudi. Top 5 po populaciji,prva 4 tjedna top 10 pljačkaš uvijek. Fali mi to.

Prije sam bio užasno slab s vremenom,1 sat igranja dnevno. Ostalo bi pokrivali duali. I onda me svi pitaju zašto bih odustajao. :(

Drugi hr.3 je bio moj najveći uspijeh. Accout "MariJuaNa". Opet debelo krivi kvadrant. Farmao sam polovicu -/+ kvadranta. Polovica kvadranta moje farme. Zvali su me u onaj savez -DARK-. Ako se ne varam,tako se je zvao. Bili su na sjeverozapadu.

Gdje su nestale sve hr face? Breza,Red D.,Salahad,Mach1,Kifle.. moj najveći rival Dr. Evil - bivši mod. Koji je izvlačio toliko tog dobrog iz mene. Onda ona simpa cura iz Splita,kako joj je ime. Pandora. Ako se ne varam. Gdje su svi?

Dr. Evil - ako ovo čitaš. Hvala ti na svemu. Ja sam tvoja budala. Oduvijek sam to bio.

Lost.

Možda bolje da se ne sretnemo ;-)

Slične teme

1. Tražim stare prijatelje
    By Wrong in forum Općenito
    Odgovori: 2
    Zadnji post: 01.07.13, 12:33
  2. Odgovori: 2
    Zadnji post: 21.03.09, 17:12
  3. Odgovori: 4
    Zadnji post: 31.01.08, 17:29

Pravila postanja