Stranica 22 od 23 PrvaPrva ... 1220212223 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 211 do 220 od 229

Tema: Trenutno stanje na serveru x3

Član foruma tunto's Avatar
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Citat Citat od ZmijugaLoma Vidi post
    Ne bi rekao tunto.....

Oops!
    nikola obriši si nos šmrkli ti cure u usta

i ne sramoti Vladu ovde po forumu ima ovde ljudi koji ga i cjene
    život ipak nije pošten pala::andjeo:

Član foruma
    Registriran
    May 2014

Uobičajeno

Citat Citat od tunto Vidi post
    nikola obriši si nos šmrkli ti cure u usta

i ne sramoti Vladu ovde po forumu ima ovde ljudi koji ga i cjene
    Prije svega nije Nikola.

Ne znam po cemu bilo ko Vladu sramoti, i kakve to ima veze sa tvojim nalozima koji su bili banovani
    Uređeno od strane ZmijugaLoma (27.06.14 um 00:36 Uhr)

Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Prije svega nije Nikola.

Ne znam po cemu bilo ko Vladu sramoti, i kave to ima veze sa tvojim nalozima koji su bili banovani
    a koji su to moji nalozi bili banovani?
    ajde sveznalice
    ajde ispljuni to ovde
    ja znam na kojim sam nalozima igral
    a znaš li ti na kojima si ti igral?

Član foruma
    Registriran
    May 2014

Uobičajeno

El greco i oni koji su sa njim bili povezani, davno si bio banovan, nije mi toliko bilo interesantno da pratim te ostale.

Sto se konkretno tice naseg naloga, prijavljen je bio par puta al nikad banovan, kako ovaj server tako i prosli, mislim da to nesto govori.
    Ono sto je nas nalog uradio dalo je znacajne rezultate, priznali to ili ne, ali znaju oni koji su ostali bez GG i bez offova.
    Druga stvar koju sam primjetio da se hvalis sto nismo uzeli kameni, taj kameni uzeli ili ne nije nam znacio nista jer nemate cim da nas rusite, glavni cilj je bio da nebude aktivan kad napadi na WW budu sjedali. Realno gledajuci ovaj server ste sami sebe pobjedili i ako ste igrali protiv nas koji smo imali unutar koalicije probleme.

Ne znam samo sto ne prihvatis poraz, nego kreces na pljuvanje po protivnicima.
    Uređeno od strane ZmijugaLoma (27.06.14 um 00:56 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

i ako ste igrali protiv nas koji smo imali unutar koalicije probleme.
    Ne znam za vas ali mene su učili da se problemi rješavaju razgovorom i dogovorom, a ne izdajom i urotom.
    Ali eto, naučili ste nas nećemu vrijednom što će nam poslužiti dobro za ubuduće i znat ćemo bolje odabrati suradnike i saveznike.
    Zato jedno veliko hvala osobama iz raptora. :*

Član foruma pampers's Avatar
    Registriran
    Jun 2014

Uobičajeno

Ti bi trebao da se sakrijes u misiju rupu.

Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

El greco i oni koji su sa njim bili povezani, davno si bio banovan, nije mi toliko bilo interesantno da pratim te ostale.

Sto se konkretno tice naseg naloga, prijavljen je bio par puta al nikad banovan, kako ovaj server tako i prosli, mislim da to nesto govori.
    Ono sto je nas nalog uradio dalo je znacajne rezultate, priznali to ili ne, ali znaju oni koji su ostali bez GG i bez offova.
    Druga stvar koju sam primjetio da se hvalis sto nismo uzeli kameni, taj kameni uzeli ili ne nije nam znacio nista jer nemate cim da nas rusite, glavni cilj je bio da nebude aktivan kad napadi na WW budu sjedali. Realno gledajuci ovaj server ste sami sebe pobjedili i ako ste igrali protiv nas koji smo imali unutar koalicije probleme.

prvo el greco nije moj nalog ja sam na njemu bio samo preko sita i preko njega vodio savez kaj ti mogu svi potvrditi
    el greco je bio banovan zato kaj je el greco i grande otvoril sparta ili ti aco jednoga za sebe drugoga za adrianu
    aco je igrao na grande adriana na el greco dakle potpuno si neinformiran ili pogrešno informiran
    aco iliti sparta je na ćudan način nestal sa servera i nije se više pojavil i prije nego je banan
    za igrača njegovog kalibra to mi je malo ćudno jer maznul je dvije male bo u 6 dana skoro bez gubitaka no zaklela se zemlja raju da se sve tajne saznaju tako da se bude i to jednog dana saznalo

a kaj se tiče tvojeg naloga
    a koji je to tvoj nalog?
    ja nisam prijavljival nikog niti sam dao bilo kome iz BP saveza da to radi
    da sam ja išel prijavljivati četvrtinu poćetne ubs koalicije bi banalo kaj meni nije interesantno
    dakle kaj se tiće multiča imaš pravo šutiti
    hm da još jedan detalj sa prijavom el greca winneru se ništa nije desilo dakle to je bil pucanj u prazno

e sad ne hvalim se ja kako vi niste uzeli kamen vidim da vi svi imate problema za čitati sa razumjevanjem
    ja sam stavil report i reko da cilj nije u potpunosti odrađen kaj i nije
    jer prvenstveni cilj je bil da art nebude aktivan drugi cilj je bio oteti art i na kraju oteti i selo
    pa taj report razumiju i poćetnici traviana
    čak sam i pohvalil da je jako dobro zamišljeno
    da je to prošlo krenulo bi ismijavanje i sprdanje po forumu jel tako
    ajde ne ponašaj se kao balavac sprdate se i iz ovog foruma koji bi trebal biti mjesto za brušenje za bitke a ne mjesto za ismijavanje protivnika

dakle sjedi jedan jer se neznaš ni potpisati tko si

Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

evo priznajem da sam porazil samoga sebe i to je kompletna istina

no znam kaj misliš nisam ćestital pobjedniku
    nisam ni nebudem
    da je padrino izašo van bez raptorovog deffa bio bi prvi koji mu je čestital kao i sve dosadašnje servere što sam napravil
    prvi sam čestital pobjedniku
    no padrinu mogu čestitati samo na izdaji (nije mu prvi puta pa njemu nije za zamjeriti)
    kak ono vi velite uzgojil sam guju u vlastitim njedrima
    padrino je unutar koalicije dobil svu podršku koju je mogao dobiti
    dobio je i brzu obuku s kojom je klikal off koji je poslao na moj WW
    pod navodnike "dobio" dakle kaj bi ja sad trebal tu glumiti
    imal bi ja toga još za napisati no činjenica je da ste to sve dogovorili još prije pa odustajem

ja se jedino mogu zahvaliti svojoj koaliciji koja je nesebično slal deff i resurse da sam ww mogel zidati i bez tržnice i kaj je najzanimljivije ni jedan vojnik nije umro od gladi takvu ekipu treba imati
    doslovce su najbolji tim
    a to kaj je padrino nazidal ww nije zaslužan ni on a bogme ni vi nego ja snosim odgovornost za to
    no da ne širim temu padrino je pobjednik
    nije mi ni prvi ni zadnji server da sam izgubil
    naravno viđali se budemo još na ovome serveru

Član foruma
    Registriran
    May 2014

Idee

Citat Citat od tunto Vidi post

dakle sjedi jedan jer se neznaš ni potpisati tko si
    Kao prvo ako je winner tvoj nalog, onda treba da se stidis, mene bi iskreno bilo sramota to izjaviti.
    Samo ne znam sto se pravdas za multice.

Sto se tice mene to pitaj Vladu ko sam, a ako nije Nikola i nije Vlado pogledas profil naloga pa zakljucis ko sam.

Konkretno akciju na kamenog sam ja organizovao, inace kekec je trebao da uzme art ali je imao vec jedan veli akrt sto nam nije prijavio, a sama organizacija akcije je krenula kad su off na WW bili poslati. Da ces prebaciti to sam i predpostavio, jer si u drugom rusenju takodje pokusao da prebacis art jer si mislio da se ide na kemnog i zabio si heroja Po meni akcija je 101% uspjesna, da je art uzet nebi nam bio na WW, jer imamo vec dva kamena, a vi nemate off-a, smao bi nam pravio problem sa deffom.

Takodje bi te zamolio da se drzis malo pravopisa, jer tvoje postove citati pravi je uzas, tacka i zarez ne postoje kao ni velika slova.

Član foruma
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Kao prvo ako je winner tvoj nalog, onda treba da se stidis, mene bi iskreno bilo sramota to izjaviti.
    Ajde vrati se u vrtić i svađaj se čiji je autić brži i veći. :kid:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3