Stranica 3 od 92 PrvaPrva 123451353 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 914

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    :cerek: dicktat=bjezte noge pokakat cete se
    Eeeeeee dado,di je moje mlijeko iz lidla? Obeco sam ti da cu te uspavat
    hr1- 2011/2012/2013- Mr Einstein4
    hr2- 2012/2013/2014- Mr Einstein4 Jr/ DX Dr. Falanga
    hr5- 2014/2015- Poskok&Einstein
    hrx- 2016- Mr Einstein4

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

On bu ti se prvo skrival i tukel oaze,tek kad malo razvije acc onda bu se pocel bahatit :cerek:
    btw.zimzeljeni ako mislis na sainta u ovom svom trkeljanju da pljuje po meni zahebo si se
    a ak i pljuje samnom je odigrao vec drugi server,a s tobom nije izdrzal ni mesec dana buahahahah
    hahahahahha,kakav lik,prvo velis ak mislis na njega zahebo si se
    kasnije kazes a i ak pluje
    nesiguran si ko krim
    s tobom brijem nikad nije ni klikal
    kak se kaze ti si samo marioneta

kad odigras jedan server kak spada,a da na to nitko nema sta reci onda dojdi i cestitati cu ti
    do tada si samo troler
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Farmice moras ti jos puno papati zganaca ...da bi dostigao moje rezultate u travianu....
    i btw.takodjer i opcu kulturu malo poraditi na njoj jer jos nismo zaboravili da si jednom forumasu rekao da pocini samoubojstvo ... divim se saintu kak je uopce mogao i pocet igrat s tobom,mora da ima dobar zeludac

P.s. za one koji nisu igrali samnom boli me briga kakvo imaju misljenje o meni...

Over and out na tu tvoju temu trollanja...

OT koji su savezi dosli na ovaj server duhova?
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Farmice moras ti jos puno papati zganaca ...da bi dostigao moje rezultate u travianu....
    i btw.takodjer i opcu kulturu malo poraditi na njoj jer jos nismo zaboravili da si jednom forumasu rekao da pocini samoubojstvo ... divim se saintu kak je uopce mogao i pocet igrat s tobom,mora da ima dobar zeludac

P.s. za one koji nisu igrali samnom boli me briga kakvo imaju misljenje o meni...

Over and out na tu tvoju temu trollanja...

OT koji su savezi dosli na ovaj server duhova?
    To samo ti i takvi poput tebe mogu govoriti
    Pa cim je poceo samnom bez tebe ocito neki vrag ne valja
    No nisi vrijedan niti ovih par riječi,kak sam rekao,troler si i nebitan,a sad haj ziveo

Bas me zanimaju tvoji rezultati na travianu...
    Imas samo rezultate na forumu,daleko najvise postova...
    Gtalife...
    Hr1-Proleteri

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Procitaj potpis,potrazi stare HoF teme...kao sto rekoh moras jos puno zganaca papati ...farmo...pa-pa
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Procitaj potpis,potrazi stare HoF teme...kao sto rekoh moras jos puno zganaca papati ...farmo...pa-pa
    Kod nas ličana se isključivo janjetina jede,a svoje potpise mozes pricati svojim intelektualcima,masi nisi nista dokazao,sem da si troler...
    pa-pa farmice do kojeg servera di se vidimo
    Hr1-Proleteri

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post

Imas samo rezultate na forumu,daleko najvise postova...
    bok tebi pobožna listopadna biljko

s1...prvi server na kojem sam imao priliku igrati sa dadom zajedno u savezu, inače, odigrao sam i 2 servera gdje mi je bio i protivnik.
    Dado je na s1, zajedno sa svojim dualcima, izbacio respektabilan off na artevima(koji je za tebe vjerovatno nemoguća misija)
    sudjelovalo se sa tim offom u svakoj akciji na tnt, dok se off nije skucao...

sa accounta je izbačen, na kraju jako dobar ww off...pogotovo kad se uzme u obzir da je to off iz cropa, te da uopće nije korišten art male obuke za taj off

uz ww off koji se radio, usputno se i radio off u off selu, koji je bio solidan, taj off je sudjelovao u svakoj akciji na NAV, te i savezu donio art veliki BO

sa accounta,trenutno u ww fazi je izbačeno, cca 150k deffa sa accounta, a vjerujem da je to količina deffa za koju je potrebno 10 tvojih suigrača da je naprave, plus redovno slanje hrane.

to je što se tiče s1...o ostalim serverima,ja nebi davao misljenje(a vjeruj mi, nije loše, dapače, pozitivno je), a to što ti ne znaš njegove neke rezultate prije, to znači da si samo jedan obični početnik, zbog kojeg se i srozala travian hr domena, i takvi ko ti, uništavaju i ono malo dobrog što je ostalo na HR travianu

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    bok tebi pobožna listopadna biljko

s1...prvi server na kojem sam imao priliku igrati sa dadom zajedno u savezu, inače, odigrao sam i 2 servera gdje mi je bio i protivnik.
    Dado je na s1, zajedno sa svojim dualcima, izbacio respektabilan off na artevima(koji je za tebe vjerovatno nemoguća misija)
    sudjelovalo se sa tim offom u svakoj akciji na tnt, dok se off nije skucao...
    sa accounta je izbačen, na kraju jako dobar ww off...pogotovo kad se uzme u obzir da je to off iz cropa, te da uopće nije korišten art male obuke za taj off
    sa accounta,trenutno u ww fazi je izbačeno, cca 150k deffa sa accounta, a vjerujem da je to količina deffa za koju je potrebno 10 tvojih suigrača da je naprave, plus redovno slanje hrane.

to je što se tiče s1...o ostalim serverima,ja nebi davao misljenje(a vjeruj mi, nije loše, dapače, pozitivno je), a to što ti ne znaš njegove neke rezultate prije, to znači da si samo jedan obični početnik, zbog kojeg se i srozala travian hr domena, i takvi ko ti, uništavaju i ono malo dobrog što je ostalo na HR travianu
    Bok tebi advokatu...
    jasno,naravno da neces reci za njega losu rijec jer nesmijes,uvlacite se jedan drugome toliko da vire peraje...
    ajde daj onda sliku toga ofa,da vidimo,kolio vremena se treba da se izbci taj offf...
    imam priliku viditi off bodove toga acc i uopce nisu neka sila-sjedi pani kako govoris...
    cuj radjen u cropu,tko si ti da uopce kazes da se off nesmije raditi u cropu,ili da se radi u off selu,tj da sumiram,da ga je radio u off selu ti bi rekao cuj,morala se prebacivati hrana,neznas kako je to hraniti toliki minus i te seme,da je koristio male/velike obuke,artove i neznam sta ne ti bi rekao nije dobio push,takod a nisi objektiva da kazes ista...
    i da,ako je sa njihovog acc izislo ofa,to nije od dade off,a ako zelis dati cu ti i prepisku od jedne meni jako drage osobe,nezelim ovdje,koja je silom morala igrati jedan server sa dadom,i onda ti meni reci da je to liker,ne to nije kliker,on je jedan obicni forumas,tj ne forumas,on nema cinjenice,on je troler...
    cuj,neznas dadu pa si pocetnik...
    inace je dado neka velesila hr domene da ga se treba znati?
    kakvih sve bisera ima danas..
    katastrofa...
    sjedi dolje i zapitaj se...
    P.S respekt za 150 k defa,stvarno respekt,imas pravo,citav savez nebi mogao toliko izbaciti...
    kakvi likovi...
    Hr1-Proleteri

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Bok tebi advokatu...
    jasno,naravno da neces reci za njega losu rijec jer nesmijes,uvlacite se jedan drugome toliko da vire peraje...
    ajde daj onda sliku toga ofa,da vidimo,kolio vremena se treba da se izbci taj offf...
    imam priliku viditi off bodove toga acc i uopce nisu neka sila-sjedi pani kako govoris...
    cuj radjen u cropu,tko si ti da uopce kazes da se off nesmije raditi u cropu,ili da se radi u off selu,tj da sumiram,da ga je radio u off selu ti bi rekao cuj,morala se prebacivati hrana,neznas kako je to hraniti toliki minus i te seme,da je koristio male/velike obuke,artove i neznam sta ne ti bi rekao nije dobio push,takod a nisi objektiva da kazes ista...
    i da,ako je sa njihovog acc izislo ofa,to nije od dade off,a ako zelis dati cu ti i prepisku od jedne meni jako drage osobe,nezelim ovdje,koja je silom morala igrati jedan server sa dadom,i onda ti meni reci da je to liker,ne to nije kliker,on je jedan obicni forumas,tj ne forumas,on nema cinjenice,on je troler...
    cuj,neznas dadu pa si pocetnik...
    inace je dado neka velesila hr domene da ga se treba znati?
    kakvih sve bisera ima danas..
    katastrofa...
    sjedi dolje i zapitaj se...
    P.S respekt za 150 k defa,stvarno respekt,imas pravo,citav savez nebi mogao toliko izbaciti...
    kakvi likovi...
    bok i tebi jos jednom

Advokat i uvlačenje? Zbog čega? Tko je meni dado, il tko sam ja dadi, osim sto smo suigrači

a ovo, da tko sam ja da kazem da se off ne smije radit u cropu? pa gdje sam ja to rekao...pa 95 % ww offova od SC je napravljeno u cropu, moj je iz cropa...o čem ti pričaš?

Rekao sam da je njegov čak iz cropa, jer je taj isti off skucan prije...a znaš da off selo ima prednost da se puno brže vojska
    vrati...
    sto se tiče slika...ako te zanima...

s1 tema...borbeni izvještaj, pa gledaj i divi se

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    bok i tebi jos jednom

Advokat i uvlačenje? Zbog čega? Tko je meni dado, il tko sam ja dadi, osim sto smo suigrači

a ovo, da tko sam ja da kazem da se off ne smije radit u cropu? pa gdje sam ja to rekao...pa 95 % ww offova od SC je napravljeno u cropu, moj je iz cropa...o čem ti pričaš?

Rekao sam da je njegov čak iz cropa, jer je taj isti off skucan prije...a znaš da off selo ima prednost da se puno brže vojska
    vrati...
    sto se tiče slika...ako te zanima...

s1 tema...borbeni izvještaj, pa gledaj i divi se
    Volis uredjivati postove?
    Ne hvataj se za slamke,i niceg tu specijalnog vrijednog divljenja nema...
    Bar ne od strane dade...
    oces prepisku?
    da se prestanes i ti uvlaciti nebitnim ljudima...
    Hr1-Proleteri

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 3