Stranica 41 od 92 PrvaPrva ... 3139404142435191 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 401 do 410 od 914

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jun 2014

Uobičajeno

Some players can't accept defeat,
    like Krizanich
    Blaž

ehehhe kad naucite sta je to timska igra mozemo igrat zajedno, a ne da tim igra za vas, a vi da perete samo medalje i rank

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od krizanich Vidi post
    Some players can't accept defeat,
    like Krizanich
    Blaž

ehehhe kad naucite sta je to timska igra mozemo igrat zajedno, a ne da tim igra za vas, a vi da perete samo medalje i rank
    slažem se,da su bili timski igrači od mene bi dobili 30 000 falangi i vjerovatno se obranili....
    Uređeno od strane DADOOZG (11.09.14 um 22:51 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jun 2014

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    slažem se,da su bili timski igrači od mene bi dobili 30 000 falangi i vjerovatno se obranili....
    mislim da su imali jos 5 medalja vjerovatno bi se obranili..

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od krizanich Vidi post
    mislim da su imali jos 5 medalja vjerovatno bi se obranili..
    ma gle ajmo za ozbiljno,ovih sa druge strane ima naspram nas ko rusa,lijepo su koalirali :cerek: također mislili smo da idu fejkovi na ove naše popere jer bi samo bedaci išli sa herojima u ovom tijeku igre na art izviđača,ali eto....protivnici su odigrali protiv svih pravila traviana i nulirali GG te im se treba čestitati na akciji,koliko god ona bila u mojim očima suluda i glupa.....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jun 2014

Uobičajeno

ma gle ajmo za ozbiljno,ovih sa druge strane ima naspram nas ko rusa,lijepo su koalirali :cerek: također mislili smo da idu fejkovi na ove naše popere jer bi samo bedaci išli sa herojima u ovom tijeku igre na art izviđača,ali eto....protivnici su odigrali protiv svih pravila traviana i nulirali GG te im se treba čestitati na akciji,koliko god ona bila u mojim očima suluda i glupa.....
    hhmmm,
    ne slazem se, ali cjenim tvoje misljenje, sada kada govorimo o kompletnom savezu, ja licno mislim da je u isti uneseno dosta nepovjerenja, zabune i nesigurnosti. o nekim strateskim i taktickim greskama nebi sad uopce da pricam, jer je toliko kasno da se vise to i ne pominje, ruzno je sada spominjati nekoga, pojedince, i traziti krivce. ali, mislim da se slazemo oko par stvari, a mi znamo koje su to
    nuliranje ovog sela od jutros je trebalo biti zaustavljeno prije 2 dana, samim tim sam ja bio pobjesnio i napisao to sto sam napisao, iako u krivom trenutku, odgovorno tvrdim da je ona svaka rjec na mjestu i da to sve stoji. jedini je problem sto je isti "uzalud" napisan te da niko iz njega nece izvuci nikakvu pouku, i sto je nejgore od svega i dalje ce da misle da sam JA kriv, ali to sad vjerovatno vise nema veze .. ocigledno sam ja kriv sto sam zelio nesto da ispravim, tacnije, mislio sam da ispravljam gresku koja je prethodno napravljena, ali kao sto rekoh, uzalud ja o tome pricam,

lp i dovidjenja

emir

ps.

dado, drago mi je da se ti slazes sa "djetetom" koji je ani i iglicu, najblaze receno "spamao" svaki post

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

ROTFLpo cemu je akcija molim te bila suluda i glupa?mi smo nulirali off grad od peca,to znaci da je izgubio 50kila offa i da je server prakticki gotov,jel neznam ko jos ima off kod vas u savezu,krizanicu je takoder nestao off a vidio sam da je dio i skuco,duo bot vas je napustio,i sto se tice vaseg saveznog defa,mislim da ste i tu u losem stanju:cerek:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2014

Uobičajeno

Citat Citat od maka12345 Vidi post
    ROTFLpo cemu je akcija molim te bila suluda i glupa?mi smo nulirali off grad od peca,to znaci da je izgubio 50kila offa i da je server prakticki gotov,jel neznam ko jos ima off kod vas u savezu,krizanicu je takoder nestao off a vidio sam da je dio i skuco,duo bot vas je napustio,i sto se tice vaseg saveznog defa,mislim da ste i tu u losem stanju:cerek:
    previse si se prijatelju ufurao, spusti loptu, iskreno znam da ti je pola ovog posta prenapuhano, al neka lagano
    da su neki drugi ljudi vodili ovaj savez od pocetka, tacnije da se nisu ukoordinirali sa drugim kvadrantom i da nisu sve radili za neki rank i medalje, vjerovatno bi se otpor jos duze pruzao, ovako je uzaludno bilo, jer je pojedinim defferima deff putovao duze nego vase kate, to dovoljno govori o strateskim sposobnostima pec peca i svih njegovih duala na tom accu..

Član foruma
    Registriran
    Dec 2013

Uobičajeno

kriza organizirani ste nikako
    1. na fejkanje sav deff ili je kod peca ili kod pik dama (kod ostalih nije ni bitno sta bude)
    2. odma povezana na 1. stvar radite radi dobrobita pojedinca a ne saveza
    3. muda niste imali da ikog napadnete na našm kordima + -
    4. fejkate sve artove i čovijek s najvecim offom napadne naseg jednog od najslabijih (sta smo trebali da napravimo nego odma kazna)
    5. .......
    6. .......
    7. .....

ove točke znače da mi se neda nabrajat

Član foruma
    Registriran
    May 2014

Uobičajeno

PicsArt_1410475320077[1].jpg Klikni za povečanje
    Uređeno od strane jabuka (12.09.14 um 01:50 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Aug 2014
    B!tch please :plesem na kisi:

hrx : Nyx
    Hr5 : Nargila

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5