Stranica 101 od 236 PrvaPrva ... 519199100101102103111151201 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,001 do 1,010 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    pa sudeci po napadima na mene koji su se preklapali da...... jer sumnjam da bi se dogodilo da napad cistaca iz NVC koji traje 15h se poklopi sa napadom kata iz NAVA koji putuje 28 min i to ne samo jednom

Evo od početka servera se nisam javljala, ali ovaj vrhunac gluposti od velike ratnice Bloom jednostavno ne mogu prešutjeti...

NAV se s prvim selima nalazi unutar 15tak kockica oko centra i onda je jadni Propuh trebao čekati nekakvog čistača sa 15 sati da mu očisti da bi mogao katati tvoja sela koja danima zjape prazna????ROTFL

Veću smijuriju nisam čula, i sad, da je stalo na Bloom i još nekim drugim pojedincima,ajd,
    ali sbk i asterix.ns, od vas sam ipak očekivala više a ne da popasete ovoliku količinu gluposti.

Činjenica je da NAV nije na veliku žalost mnogih - s nikim i zato naši igrači napadaju koga hoće:cowboy:

a to što se ne uklapamo u vaše velike teorije zavjere, nego igramo svoju igru, nije naš problem... :gamer:
    Uređeno od strane doci (27.08.14 um 22:29 Uhr) Razlog: lektura
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od doci Vidi post
    .

Činjenica je da NAV nije na veliku žalost mnogih - s nikim i zato naši igrači napadaju koga hoće:cowboy:

a to što se ne uklapamo u vaše velike teorije zavjere, nego igramo svoju igru, nije naš problem... :gamer:
    Ovo mi zvuci ko SF :blink:
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

ali sbk , od vas sam ipak očekivala više a ne da popasete ovoliku količinu gluposti.
    ma znaš mene, ja samo pišem gluposti i zajebavam ostale po forumu

ne mislim ja nista ozbiljno, a i nije me briga

ali upravo sjela jedna akcija od nvc-a u krajnju ruku katastrofalno, sramotno smijesno
    SC je zakon 8)

Član foruma
    Registriran
    Dec 2013

Uobičajeno

Doci znas i sama da se nitko ne može boriti protiv velike čak i prevelike ratnice Bloom koja izaziva strahopoštovanje i uteruje strah u kosti svojih protivnika samom pomisli na njeno ime.

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od amon ra Vidi post
    Doci znas i sama da se nitko ne može boriti protiv velike čak i prevelike ratnice Bloom koja izaziva strahopoštovanje i uteruje strah u kosti svojih protivnika samom pomisli na njeno ime.
    Potrazi pomoc moj iskren savjet
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma FlashNews's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Najnovije vijesti iz svijeta Travian-a:

Situacija na serveru ljubavi i sreće je interesantnija iz dana u dan, pogotovo što su se oglasili deo rukovodstva Nucleusa i vrh rukovodstva NAV-a, dok vrh rukovodstva NVC-a mudro šuti o iskazima (ne)suparničkog tabora:

Evo od početka servera se nisam javljala, ali ovaj vrhunac gluposti od velike ratnice Bloom jednostavno ne mogu prešutjeti...
    NAV se s prvim selima nalazi unutar 15tak kockica oko centra i onda je jadni Propuh trebao čekati nekakvog čistača sa 15 sati da mu očisti da bi mogao katati tvoja sela koja danima zjape prazna????ROTFL
    Veću smijuriju nisam čula, i sad, da je stalo na Bloom i još nekim drugim pojedincima,ajd,
    ali sbk i asterix.ns, od vas sam ipak očekivala više a ne da popasete ovoliku količinu gluposti.
    28.08a.jpg

Redakcija napominje samo redosled radnji, odnosno da su zaključci izneti u prethodnom postu prethodili "veličanstvenoj (ne)suradnji" igrača dva (ne)suprotstavljena tabora, čija su glavna sela veoma udaljena od centra, pri čemu je loša kalkulacija vremena od par sekundi koštala jednog od učesnika gomilu kata, a stradali su i druidi poslati kao pratnja katama (u šta se naš reporter uvjerio vidjevši izvorne borbene izvještaje). To može (a ne mora) biti dio onoga o čemu je redakcija pisala, ali kao što smo naglasili na kraju posta:

No, to su neka buduća vremena kada ćemo saznati kada je ko s kim i koliko puta surađivao.
    Reakcija nekih od pomenutih strana je krajnje interesantna i indikativna, svatko je pisao o onome što ga boli (ili što bi volio da sakrije). Hvala im svima što su malo razbistrili trenutačnu situaciju, i sa onim što su napisali i sa onim što su prešutjeli, a redakcija će i dalje pratiti razvoj situacije i izvještavati direktno sa terena.

Toliko do slijedećeg izvješća, vaš vjerni reporter.
    Uređeno od strane FlashNews (28.08.14 um 05:42 Uhr) Razlog: Dodata slika
    Calamus gladio fortior

silver.surfer (HRX), silver_surfer (HRX,S5), asterix.ns (S1,S4,S5), fallen.one (S3,TX2,PTR,Finals)...

Član foruma straki's Avatar
    Registriran
    Mar 2014

Uobičajeno

zasada još nitko nije naskupljao dovoljno offa da krene na DG, il čiste pomalo, uglavnom...još nijedan DG nije osvojen, uhh, teška igra

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

Citat Citat od propuh Vidi post
    moram reci obicne gluposti bloom NAV do dana danasnjega nije potpisao s nikim nista ni sluzbeno ni ispod stola
    kao prvo nije ni trebao cistac jer ti je crop selo prazno vec danima ako ne i tjednima
    i nije nikakva suradnja nego dogovor izmedu mene i drugog igraca da te probamo iznenaditi
    a ti jako dobro znas kojeg drugog igraca tako da sad nepisem
    bolje se uhvati klikanja nego trazenja u drugima razloga slabe reakcije jutros

Hm, vidim da nisi upoznat sa diplomacijom svog saveza, pitaj si malo vodstvo, kaj su nudili nama, a ako su nudili nema, nudili su vjerojatno i drugima, tako da... clown

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

.

Mačak, sigurna si u ovo kaj pišeš, mažeš oći sebi, ili su ih zamazali tebi... mislim da nije pristojno objavljivati ig poruke, ali kod mene su joiš uvijek, ako želiš, pošaljem ti ih na igm, pa onda možeš tvrditi to kaj tvrdiš, do onda...:sleepy moon:

Član foruma tunto's Avatar
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Citat Citat od sogor Vidi post
    Mačak, sigurna si u ovo kaj pišeš, mažeš oći sebi, ili su ih zamazali tebi... mislim da nije pristojno objavljivati ig poruke, ali kod mene su joiš uvijek, ako želiš, pošaljem ti ih na igm, pa onda možeš tvrditi to kaj tvrdiš, do onda...:sleepy moon:
    šogi daj uspori malo počel mi je hrx nemrem stiči bežati pred tobom :pivo:
    život ipak nije pošten pala::andjeo:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244
    Zadnji post: 20.06.15, 16:27
  3. Trenutno stanje na serveru 4