Stranica 104 od 236 PrvaPrva ... 45494102103104105106114154204 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,031 do 1,040 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma Megan Fox's Avatar
    Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od tunto Vidi post
    a na siciliji se primjenjuje tvoja borg terminologija
    polako se asimilira tvoje igrače koji nekaj vrede ili ih se jednostavno ugasi oliti prisili na bjeg :cvjetic:
    Poslat ćemo Katicu Janeway u vaš Delta Quadrant. Resistance is futile.
    Novo Veliko Carstvo Megan Fox

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    ili dotad misliš sve igrače na serveru primiti u koaliciju :cerek:
    :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma Megan Fox's Avatar
    Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    :cerek:
    ne sve.
    Novo Veliko Carstvo Megan Fox

Član foruma straki's Avatar
    Registriran
    Mar 2014

Uobičajeno

Citat Citat od pampers Vidi post
    Lipi ste plan napravili :cerek:
    Samo ce bit problem čistit DG ako su ti ostali glavni oferi kao Ray Ban

pih, Ray Ban šalje fejkove, čuva pravi off za DG, nisi valjda mislio da će slat off na bube ko što si ti, ccc,

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Megan Fox Vidi post
    ne sve.
    kaj su ovo offovi kaj stavljaš u HoF temu?
    mene bi bilo sram to stavljati...u ovom tijeku igre pravi offer bi već morao imati 3000/1000/300...ostalo sve je luk i voda..
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

zar se niste dosta izblamirali, pa vam još treba blamiranje sa postovima na forumu i sa reportima...

Samo polakoooo,bez nervozeeeeeeeeee

sve u svoje vrijeme...a kad to vrijeme i dođe, svi vasi planovi ce pasti u vodu, u to budite sigurni

Član foruma FlashNews's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Najonovije vijesti iz svijeta Traviana:

Strasti se polako rasplamsavaju na ovom serveru ljubavi i sreće, počela su se oglašavati rukovodstva većih saveza:
    Citat Citat od doci Vidi post
    E moj šogore, ti si neke lončiće pobrkao...Jedno je jesmo li pričali i probavali dogovoriti, a drugo je jesmo li to i realizirali..
    Pa nismo mi mutavi i malo smo predugo na hr serverima da se ne bi čuli s nikim,pa bar su hr serveri selo moje malo ROTFL
    Da li zbog sramote i stida, ili nekih drugih (taktičkih) razloga, niko ne priznaje suradnju sa NVC, čak ni njihove najbliže komšije:
    Citat Citat od doci Vidi post
    A jedino što u svemu tome sigurno nismo zainteresirani za suradnju s NVC jer su nam oni direktni protivnici na području koje smo naselili.
    Ovaj dio možda zaslužuje određeno pojašnjenje, koje je redakcija dobila iz pouzdanih izvora: već drugog dana servera na zajedničkom forumu alijanse koja se u ovom postu ne spominje javno je osvanuo plan zauzimanja DG sa velikim i posebnim artefaktima u Africi i na Bliskom istoku, nakon čega su NVC i NAV pohitali u tom pravcu. Jedino što rukovodstvo NAV-a može zameriti svojim (ne)suradnicima je to što ih nisu obavijestili na vrijeme o tome da postoji i dopuna ovog plana, do koje su iz NVC-a verojatno došli preko jednog od svojih multića u tuđim savezima, te se sada grupišu i na drugim mjestima na mapi.
    i konačno smo odredili koji DG su naši
    pobjeđujemo 17.12 sa cca 11.000+ VP
    @astreix
    VP nije veleposlanstvo, neznalico, već Victory Points
    Kao što se WW nikad nije zvao SČ, već oduvijek WW.
    Samoprozvani reporteru, ima li što novo na Siciliji?
    Citat Citat od The King Vidi post
    Server traje 200 dana, i mi planiramo da imamo najvise VP nakon tih 200 dana ti ako planiras vec 17.12 pobjedit sa 11.000+ VP, onda se vrati u osnovnu skolu da malo bolje naucis racunske operacije zbrajanja i oduzimanja :cerek:
    S obzirom da samoprozvana kraljica matica ima problema sa čitanjem postova, stranim jezicima, matematikom i zemljopisom (uz suvišak samopouzdanja), ne treba se šaliti na račun toga jer je vjerojatno završila bar osnovnu školu, ali je vrlo moguće da je u pitanju bolest nalik ovoj:
    Disleksija je poremećaj u učenju. Prvenstveno se očituje kod pisanoga jezika, odnosno čitanja i sricanja. Iako je disleksija navodno rezultat različitosti u neurološkom smislu, ona (ni)je poremećaj inteligencije.
    U svakom slučaju, situacija polako postaje zanimljiva i nesvakidašnja, tako da ćemo vas redovno izvještavati u slučaju da dođe do nekih krupnijih promjena na terenu.

Toliko do slijedećeg izvješća, vaš vjerni reporter.
    Uređeno od strane FlashNews (30.08.14 um 20:31 Uhr)
    Calamus gladio fortior

silver.surfer (HRX), silver_surfer (HRX,S5), asterix.ns (S1,S4,S5), fallen.one (S3,TX2,PTR,Finals)...

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

Netko se nabio sa sečekušu meni namjenjenu?

Član foruma
    Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

Ludilo

Član foruma FlashNews's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Najnovije vijesti iz svijeta Travian-a:

Redakcija nema običaj da se sa ovog server ljubavi i sreće javlja toliko učestalo, ali su događaji počeli sami da se nižu - prvo je ova izjava podigla dosta prašine, pa se dosta pogođenih strana oglasilo na forumu:
    Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    pa sudeci po napadima na mene koji su se preklapali da...... jer sumnjam da bi se dogodilo da napad cistaca iz NVC koji traje 15h se poklopi sa napadom kata iz NAVA koji putuje 28 min i to ne samo jednom
    Zatim je slijedeća izjava izazvala učestale posete najslabijem selu ovog igrača od jedne prozvane strane, te šogor vjerojatno nije mislio na sačekuše u koje su uletali pojedini igrača NAV-a, ovaj put izostavljajući (ne)suradnike:
    Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    pa prazno je uvijek,i ne neznam kojeg igraca,ja ne poznajem nikoga sa tog acca,a cuj iznenadili,pa naravno spavala sam,nisam fanatik da pazim 24h na acc imam i rl:cerek:a ti si ostao bez kata cim sam se probudila
    Citat Citat od sogor Vidi post
    Netko se nabio sa sečekušu meni namjenjenu?
    Redakcija iskreno sumnja da će netko uspjeti za jedan dan da prestigne ovaj "uspjeh" NAV-a:
    31.08.gif

Toliko do slijedećeg izvješća, vaš vjerni reporter.
    Uređeno od strane FlashNews (31.08.14 um 02:12 Uhr)
    Calamus gladio fortior

silver.surfer (HRX), silver_surfer (HRX,S5), asterix.ns (S1,S4,S5), fallen.one (S3,TX2,PTR,Finals)...

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244
    Zadnji post: 20.06.15, 16:27
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913