Stranica 109 od 236 PrvaPrva ... 95999107108109110111119159209 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,081 do 1,090 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

@ Pafke

Ti si prvi počeo sa jadnom pričom da su NAV i NVC u savezu onda su dosli ova dva potrcka i jedva docekali da krenu srat o tome Sad je njihov P.F tako dobar savez da svi hoce sa njima bit dobri i u savezu, mos si mislit ...... u biti, zaboli me tuki sta vi mislite o svemu tome uzivajte u vasim izmisljotinama O&O

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    @ Pafke

Ti si prvi počeo sa jadnom pričom da su NAV i NVC u savezu onda su dosli ova dva potrcka i jedva docekali da krenu srat o tome Sad je njihov P.F tako dobar savez da svi hoce sa njima bit dobri i u savezu, mos si mislit ...... u biti, zaboli me tuki sta vi mislite o svemu tome uzivajte u vasim izmisljotinama
    cuj ja sam ti rekao vec, ali ponoviti cu, a ako bude srece za par dana onda stavim sve tu IGM itd. pa vidimo ko prica bajke, da si gledao od pocetka mi smo tu u prolazi dosli se zezati, rekao sam da je tu ekipa od 3 igraca iz P.F.-a . Ocemo docekati kraj, ja sigurno necu, ostali neznam, ali to neznaci da nemozemo nekome zakomplicirati igru....

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od erorr Vidi post
    cuj ja sam ti rekao vec, ali ponoviti cu, a ako bude srece za par dana onda stavim sve tu IGM itd. pa vidimo ko prica bajke, da si gledao od pocetka mi smo tu u prolazi dosli se zezati, rekao sam da je tu ekipa od 3 igraca iz P.F.-a . Ocemo docekati kraj, ja sigurno necu, ostali neznam, ali to neznaci da nemozemo nekome zakomplicirati igru....
    evo maknio da ne ispadnem fer prema drugima
    Uređeno od strane erorr (02.09.14 um 08:02 Uhr)

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

ovo je samo za King-a

http://prntscr.com/4ipmr6

P.S. ovo je za mod-a ako moras budi blag, nisam htio da se decko vise bruka, pa sam morao, eto dao samo dijelic nisam sve ali budi njezan
    Vodstvo NAVa u svome stilu. :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

king, odi spavat

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

ovo je samo za King-a

http://prntscr.com/4ipmr6

P.S. ovo je za mod-a ako moras budi blag, nisam htio da se decko vise bruka, pa sam morao, eto dao samo dijelic nisam sve ali budi njezan
    Nisam se uopće htjela uplitati u ove " čiji je veći" rasprave, ali...

Kao prvo, ja sam na ovom Forumu već napisala da mi JESMO probali s vama dogovoriti suradnju tako da uopće ne znam čemu ovo objavljivanje IGM poruka??
    Uostalom, zar to nije zabranjeno bez suglasnosti druge strane??

E sad, mogla bi i ja objaviti i neke vaše poruke, jer lako je iz konteksta izvlačiti ono što ti paše a i ja ih imam sve u arhivi uključujući i onu zadnju koju nisam više htjela ni otvoriti...

ali toliko ste prejadni da se uopće nemam namjeru spuštati na vaš nivo, priznajem, imate veći i uživajte...
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od doci Vidi post

Kao prvo, ja sam na ovom Forumu već napisala da mi JESMO probali s vama dogovoriti suradnju tako da uopće ne znam čemu ovo objavljivanje IGM poruka??

E sad, mogla bi i ja objaviti i neke vaše poruke, jer lako je iz konteksta izvlačiti ono što ti paše a i ja ih imam sve u arhivi uključujući i onu zadnju koju nisam više htjela ni otvoriti...

ali toliko ste prejadni da se uopće nemam namjeru spuštati na vaš nivo, priznajem, imate veći i uživajte...
    ok a zasto to niste rekli kingu onda, ja nisam nista htio procitaj malo koliko sam mu govorio i sve, jesam li nesta smuljao? nisam htio staviti sve vec samo dio di se vidi, nisam stavio vase prijedloge ni nista, ali morao sam ga malo spustiti sorry....

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

A zašto bi King morao znati nešto što je za nas prošlo svršeno vrijeme?
    On se prvo ljutio(s pravom) na raznorazne insinuacije u vezi navodnog savezništva nas i NVC, a onda se dotaknuo tvog ZOO vrta, Što je pokrenulo lavinu vašeg viška testosterona..:p
    Ma presmiješno, jer onda ste VI svim sredstvima krenuli dokazivati kako on pojma nema... E, jest da King stvarno zna pretjerati, ali glavni problem je zapravo Što VI pojma nemate koji račun on igra..
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Cekaj sada kazes zasto bi morao znati?a onda kazes ovo VI svim sredstvima krenuli dokazivati kako on pojma nema... kako se onda moze ljutiti na nesta sto nezna? Cekaj pogledaj post imas di sam ja stavio svoj "zoo" i onda vas, i onda sam ga pitao ako ja imam milijun koliko onda vi imate? Ja sam mu samo rekao za postove di stavlja reporte, neka stavi i drugu stranu, jer neznam jel sebi maze oci ili drugima? stavio je onaj log di je ovaj poslao vojsku iz prvog sela, onda je ostavio samo napadaca da sakrije zoo, da bi mogao vikati kako drugi imaju zoo, onda je procitaj post kada sam ga pitao di su logovi zabijanja rekao da su to prva sela i da im netreba taj off, pa sta onda stavlja log di je ovaj poslao iz prvog sela? Vidi ja kada sam zabio mislim 200gromova i neznam mozda 100 maceva, kada sam katao ja sam rekao lijepo zabio sam se i onda stavio log katanja, a on je stavio samo katanja i onda se hvali....

onda se dotaknuo tvog ZOO vrta, Što je pokrenulo lavinu vašeg viška testosterona..

a vidim da ni ti necitas....

opa, opet su u modi kavezi, cijene skocile u nebo, netko ostao bez zivotinja,..... hahahahahaha
    Citat Citat od The King Vidi post
    Nisi valjda ostao bez svoja 43 slona, 13 tigrova i 19 krokodila pa da moras ponovo u lov?
    jok ono su logovi tvog saveza, hahahahahhahaa panika bila pa se kupuju kavezi na veliko, hahahahahaa

koliko ima 600 zivotinja u selu, hahahahahaha dobro da nas je tamo 4-5 inace bi server ostao bez zivotinja, hahahahahaha
    ovo je pokrenilo lavinu... onda se je on poceo pravdati tako sto se jos vise ukopao, a tebe bi molio da procitas postove prije komentara

E da nemam ja nista protiv, stavljanja reporta, ali budimo onda objektivni.... stavite i drugu stranu, kako je King rekao kada je stavljao logove katanja
    Uređeno od strane erorr (02.09.14 um 09:55 Uhr) Razlog: nisam 150 vec 200 gromova :)

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

Citat Citat od doci Vidi post

Mačak, slažem se, tolko smo jadni, da ste nas punih 7 dana ubijali u pojam sa igm-ovima da sklopimo suradnju sa Vama, prvo tvoj dual, a na kraju ti... a mislim da sam bio sasvim jasan i nakon drugog trećeg vašeg IGM-a, da od suradnje nema ništa... A to kaj sam kulturan dečko, pa mi nije problem bilo odgovoriti na Vaš svaki igm, hebi ga, to nije čiji je veći, neg sam stvar kulture, vi meni IGM, ja Vama uredno odgovorim :andjeo: , sam kaj izgleda da niste naućeni da Vas netko otkanta, ali ak Vas to boli, vjeruj mi da to nije naš problem

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244
    Zadnji post: 20.06.15, 15:27
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913