Stranica 124 od 236 PrvaPrva ... 2474114122123124125126134174224 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,231 do 1,240 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    19.9.2014.
    [17:09:10] 3per: imam neke lapane na lageru koji bi sa nama
    [17:09:12] 3per: iz EO
    [17:09:15] fed-tnt-juris: moram dić prvo veleposranstvo
    [17:09:21] 3per: dpa da malo pustimo zle krvi tamo u savez
    [17:09:27] fed-tnt-juris: kod nekog
    [17:09:33] 3per: u EO
    [17:09:42] fed-tnt-juris: (rofl)
    [17:09:50] 3per: glavni deff igrač bi prešo kod nas
    [17:10:02] 3per: nisu povoljne koorde za neku suradnju
    [17:10:09] 3per: al malo da se zapitaju neke stvari
    [17:10:10] fed-tnt-juris: diću danas veleposlanostvo
    [17:10:13] fed-tnt-juris: pa se javim
    [17:10:14] 3per: (devil)
    [17:10:24] 3per: reć ću ja obim a da ti se jave
    [17:10:31] 3per: pc paranoid
    [17:10:33] fed-tnt-juris: (ninja)
    [17:10:34] 3per: evil
    [17:10:37] 3per: Alana
    [17:10:43] 3per: to je dream team

i ti nakon ovoga ili netko od vas piše u Eo da smo mi ovakvi ili onakvi..

onaj vaš off Ronaldo koji kate ne zna poslat Caru piskara da smo mi vas zahebali, a pod svoje čišćenje ne kopira i ovo.. http://travian-reports.net/hr/report/52594894cb4

samo nastavite nasmijavate nas iz dana u dan, i na tome smo vam zahvalni

i naravno da zaboravi spomenut da smo mi offove i pushali
    1. lapane, neki igrači su rekli da bi prešli kod nas a što se tiče ovog copy pastea šta si sa time htio pokazat da ću pozvat te lapane u savez prije nego pozivnice budu poslane??????

2. ja kad sam god nešto reko nisam slago tako da ako si se našo uvređen to nije zato jer ja lažem....

3. Ronaldo kakav je takav je ali naš je i hvala mu na ovom reportu a sad mi reci gdje je tvoj jedan jedini report za naš bivši savez????

4. jedini koji se smiju smo trenutno mi, poklikali smo offove, počistili arteve i dali vam povjerenje za holdanje arteva nakon toga jedno veče misterijozno se savez raspada i vi nosite arteve sa sobom, pa nek vam je sa srećom sa tim artevima, nećemo mi propast radi tih par nimalo nevažnih arteva a vi da se osjećate dužni mogli ste ponudit svoje offove (mi bi rado ispushali te offove kao što ste i vi naše :cerek

5. tamo u CMC ima stvarno korektnih i ok ljudi i igrača, šteta što su povodljivi za pojedincima koji konstantno mješaju gov*na

6. i dalje mi se nisi ispričao...
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od 3per Vidi post
    1. lapane, neki igrači su rekli da bi prešli kod nas a što se tiče ovog copy pastea šta si sa time htio pokazat da ću pozvat te lapane u savez prije nego pozivnice budu poslane??????

2. ja kad sam god nešto reko nisam slago tako da ako si se našo uvređen to nije zato jer ja lažem....

3. Ronaldo kakav je takav je ali naš je i hvala mu na ovom reportu a sad mi reci gdje je tvoj jedan jedini report za naš bivši savez????

4. jedini koji se smiju smo trenutno mi, poklikali smo offove, počistili arteve i dali vam povjerenje za holdanje arteva nakon toga jedno veče misterijozno se savez raspada i vi nosite arteve sa sobom, pa nek vam je sa srećom sa tim artevima, nećemo mi propast radi tih par nimalo nevažnih arteva a vi da se osjećate dužni mogli ste ponudit svoje offove (mi bi rado ispushali te offove kao što ste i vi naše :cerek

5. tamo u CMC ima stvarno korektnih i ok ljudi i igrača, šteta što su povodljivi za pojedincima koji konstantno mješaju gov*na

6. i dalje mi se nisi ispričao...
    1. lapan te napravio balavac nepodojeni
    2.ne znam ja šta s ti reko, i jes l slago, ja samo vidim štas piso, a ima toga još, pomalo, ima dana...
    3. samo si ga vi i ostavite, i da vam ga netko uzme brzo bi ga vratio
    4. ne znam šta bi mi vama trebali bit dužni, savez ste uspijeli rastavit sa svojim mudrim postupcima, zanemari mene, ali naživcirali ste malo veće flegmatike pa šta je tu je.. možeš ti sad tu pisat šta god hoćeš.. zaboravio si spomenut da ste nam ipak Vi dozvolili da se naselimo gdje jedmo, imali ste prvo plan farmat naša gornja sela, jel da? šta ćete vi ispushat jadnojadni kad vam policajac šalje Mmove s listama koji igrači nisu push ni poslali, pogledaj MM pa si prebroji koliko je kojih. to kak nećete propast sam čitao maloprije, zahtjev da Grozd uđe kod vas i odmah upali vs vž.. pa uzeli ste si samoinicijativno vs vž pa ga sad i koristite
    5. naravno da ima, ima i u ptsp, samo ti nisi jedan od njih
    6. spusti se malo na zemlju momak... još puno moraš papat da bi ti se stariji ispričavali...
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Hahahah triper je u frci :-)
    ovaj PTSP je vrh vrhova hr servera kad jr u pitanju sprdnja
    A MM poruke su im zakon,prave djecje
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma Megan Fox's Avatar
    Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

@cokolino,
    neka kavica ili čašica razgovora?
    :cvijece i proljece::cvijece i proljece:
    Novo Veliko Carstvo Megan Fox

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Megan Fox Vidi post
    @cokolino,

ja bi na tvojem mjestu pazio
    jer ako te cokolino obrlati
    i mi se pravilno raposredimo po tvojoj koaliciji
    nemas vise ni dg ni saveza a ni saveznika
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Sep 2014

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    1. lapan te napravio balavac nepodojeni
    2.ne znam ja šta s ti reko, i jes l slago, ja samo vidim štas piso, a ima toga još, pomalo, ima dana...
    3. samo si ga vi i ostavite, i da vam ga netko uzme brzo bi ga vratio
    4. ne znam šta bi mi vama trebali bit dužni, savez ste uspijeli rastavit sa svojim mudrim postupcima, zanemari mene, ali naživcirali ste malo veće flegmatike pa šta je tu je.. možeš ti sad tu pisat šta god hoćeš.. zaboravio si spomenut da ste nam ipak Vi dozvolili da se naselimo gdje jedmo, imali ste prvo plan farmat naša gornja sela, jel da? šta ćete vi ispushat jadnojadni kad vam policajac šalje Mmove s listama koji igrači nisu push ni poslali, pogledaj MM pa si prebroji koliko je kojih. to kak nećete propast sam čitao maloprije, zahtjev da Grozd uđe kod vas i odmah upali vs vž.. pa uzeli ste si samoinicijativno vs vž pa ga sad i koristite
    5. naravno da ima, ima i u ptsp, samo ti nisi jedan od njih
    6. spusti se malo na zemlju momak... još puno moraš papat da bi ti se stariji ispričavali...
    Cinjenica je prijatelju moj da smo mi ocistili sve artove i prepustili vama da holdate u najboljoj vjeri, u suprotnom nebi cistili za vase igrace zar ne? I jedina dobra stvar sta smo napravili je samoiniciativno osvajanje arta, jer ocito vi bi bez problema uzeli i taj i otisli, jednostavno ste takvi ljudi. Ja i KajGod smo pogrijesili, osvojili smo taj veliki art za savez, ne za sebe, ocito ne za sebe jer smo imali mali VSVZ vec i veliki ide u bodove, al smo se ispricali zbog manjka komunikacije, i to je bila ta velika kap koja vas je natjerala da uzmete sve artove i odete..... da, i meni bi trebalo nesto da kazem sam sebi zasto sam upravo zabio noz u leda svim ovim ljudima sto smo skupa igrali..... al opet, ja bi bio prije izbrisao nego to napravio, tako da nebi treba neka imaginarna opravdanja.

Nemoj stavljat Smokeove reporte, kakvi bili da bili, slupani su za savez za razliku od tebe koji si cuvao svoj off i svoje farme za sebe.
    Ukratko, ok, nismo se slozili, nemozemo skupa, potkopavalo se to od pocetka, i da vi niste otisli i uzeli bo, bv i skladista (najbolje i najbitnije artove u kvadrantu) i da ste rekli ajmo posteno podjelit, sve bi bilo ok.....

Ovako...a sta rec..... prevarili ste nas, svaka cast, mi smo cistog obraza izasli iz tog saveza.

I ne, nemoj mi govorit da ste pushali offove, jer neke od tih artova sta imas sam ja sam ocistia, a push nisam i necu trazit.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

@cokolino,
    čuj nju,ko lešinar hahahahha
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Uobičajeno

Najbolja inovacija u travianu do sada.
    Konacno su iz korena promenili ono sto je postajalo dosadno.
    Svim saborcima i protivnicima cestitam na prikazanom do sada i na ulozenom trudu
    Good luck!
    +Nucleus-
    2007.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

ako je na server dosadano nadam se da forumu neće biti ,,

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

@cokolino,
    Ko puti ove tetkice nekad ,kakva greška,ove u ko megan,pa pomalo vuču na dadeta.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244
    Zadnji post: 20.06.15, 16:27
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913