Stranica 133 od 236 PrvaPrva ... 3383123131132133134135143183233 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,321 do 1,330 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od grozd Vidi post
    kaj je sprinterima polako ponestalo zraka pa traže spas u africi ...... samo tam nisu klimatski uvjeti povoljni za utrku ... budemo vidli kako će sada carica reagirat na ova preslagivanja

spas u africi..???.u kojem ti svijetu zivis???? klima nam pase ovdje savrseno.....

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od budha Vidi post
    sc i nucleusi....da niste zagrizli malo prevelik zalogaj.....ovo je zadnji puta da vidim napade sa vase strane na A-EBOLU...a da cu ih mirno gledati.....vama izgleda netrebaju vasi artovi...ili ???? ja sam odigrao samo 1 potez...a imam ih u rukavu jos podosta...be careful

Buduće prijetnje bi zamolio da idu na adresu:
    SC Hr1 server
    Hvala

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

sc i nucleusi....da niste zagrizli malo prevelik zalogaj.....ovo je zadnji puta da vidim napade sa vase strane na A-EBOLU...a da cu ih mirno gledati.....vama izgleda netrebaju vasi artovi...ili ???? ja sam odigrao samo 1 potez...a imam ih u rukavu jos podosta...be careful
    Gle,,odlucili smo malo promijenit nacin igre(bar ja)..nema smisla da se cili server natovari na ledja meg i carstvu a da vi u medjuvremenu u miru skupljate bodove..tako da..cemu nervoza,,samo se igramo

samo steta sto smo si malo daleko..al dobro,,koga briga za to...
    Uređeno od strane bole77 (08.10.14 um 17:53 Uhr) Razlog: bzvze

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Buduće prijetnje bi zamolio da idu na adresu:
    SC Hr1 server
    Hvala
    a daj se prestani kur.... sa hr1 nego mi pokazi nesto ovdje....koja je poanta tvoga posta....da si ti na hr1 neka licnost ili pojava... sta mene boli k... za tvoj hr1... koji ti server igras trenutno.???? hr1 ili hr5

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Gle,,odlucili smo malo promijenit nacin igre(bar ja)..nema smisla da se cili server natovari na ledja meg i carstvu a da vi u medjuvremenu u miru skupljate bodove..tako da..cemu nervoza,,samo se igramo

samo steta sto smo si malo daleko..al dobro,,koga briga za to...

znaci vi ste tako odlucili....oke... good luck...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

koji ti server igras trenutno.???? hr1 ili hr5
    trenutno igram com3, savez C.D.

btw..ako si ti sa acca ja sam ja...e ovaj da te podsjetim..nisi pocistio sve u krugu 20x20, sa obzirom da si to napisao na pocetku servera, a sad je već...koji 75. dan, moram ti reći da ti to čišćenje ide jako, jako, JAKKOOOO loše

btw..opusti seeeee, ovo je igra...SC-ovcima zezancija i nista vise, kataj brate do mile volje....nećemo plakat

kako bi moj dual bole rekao...bez nervozeeeeeeeee

nego mi pokazi nesto ovdje....
    a što ne reče prije...taman danas i jučer počistio jedan mali, i jedan veliki artefakt...pa sad off nije u punoj snazi :(
    Uređeno od strane sbk83 (08.10.14 um 18:24 Uhr)
    SC je zakon 8)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    trenutno igram com3, savez C.D.

btw..ako si ti sa acca ja sam ja...e ovaj da te podsjetim..nisi pocistio sve u krugu 20x20, sa obzirom da si to napisao na pocetku servera, a sad je već...koji 75. dan, moram ti reći da ti to čišćenje ide jako, jako, JAKKOOOO loše

btw..opusti seeeee, ovo je igra...SC-ovcima zezancija i nista vise, kataj brate do mile volje....nećemo plakat

kako bi moj dual bole rekao...bez nervozeeeeeeeee
    jbt...pa ja ko da igram sa djecom iz vrtica....oces li naocale..???.od 60 igraca iz bod saveza ostala su 3 igraca sa pocetnim selima.. ostatka nema ...pobrisan je.... sta si molim te ti do sada napravio osim sto spamas po forumu...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

jbt...pa ja ko da igram sa djecom iz vrtica....oces li naocale..???.od 60 igraca iz bod saveza ostala su 3 igraca sa pocetnim selima.. ostatka nema ...pobrisan je.... sta si molim te ti do sada napravio osim sto spamas po forumu...
    pa eto, ostala su 3 igrača...opet nisi sve počistio..preloše

Uz šta smo dual i ja dosli sasvim neobavezno na server, igrat iz zezancije i čekati famozni s1..napravili smo nesto
    http://travian-reports.net/hr/report/528003d5a4d čišćenje malog
    http://travian-reports.net/hr/report/528182cf186 čišćenje velikog

a i imaš temu borbenih izvještaja sa dosta reporta katanja sa našeg acc-a

pozz

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

ja evo gledam uokolo acc-a,,miljama uokolo nikog nema..dio reporta ti je stavljen na forumu..i povrh svega se jos stiglo pocistit par arta..tako da..
    I ne vidim nikakav razlog za nervozu.. :cerek: Sta ste se odma digli na zadnje noge ako vam ovo kvari planove...pa se morate trosit i na onu stranu na koju se niste mislili trosit..lipo ste vi to zamislili..odma u startu preko foruma i razno raznih chatova natovarili server na ledja carstvu da se oni zabavljaju dok vi u miru skupljate pobjednicke bodove...nece to bas tako ici nit ce vam se pobjeda bas tako pokloniti..izborite se za nju....isto ka i svi ostali..

i da,,da nebi bilo zabune..ovim smo svjesni da davamo vjetar u ledja meg i carstvu,,al koga briga..bitno da se na serveru nes desava...

i da,,pusti price,,nego nam objasni brda ovih sela jako cudnih,a ipak tako slicnih imena uokolo tvog gg-a ..i gle,,svi su bez saveza...lipa farm lista jel da...

Član foruma
    Registriran
    Oct 2014

Uobičajeno

jel ko zna kada bi novi server triba pocet?

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244
    Zadnji post: 20.06.15, 16:27
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913