Stranica 171 od 236 PrvaPrva ... 71121161169170171172173181221 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,701 do 1,710 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

Možda se varam,ali je mi se to susjeda javila?... ako nije, primi moje isprike...

I da, slažem se sa tobom, tamo nije tema za ikaj drugo, osim za staviti logove... ak bumo tražili dlaku u jajetu, ali ok...
    Prema tme, ispada da je ovo pravo mijesto... stoga bih molio vaše strućno mišljenje... kako je ovaj log napravljen?

http://prntscr.com/51ea6w

Da te citiram...

"no, ljudi koji nemaju argumenata pribježu svađi..isto tako ljudi koji nemaju obraza, idu vrijeđati druge.."
    kraj citata

Mislim da u mom pitanju nema vrijeđanja, jedino čista znatiželja... od kada je to problem?
    Moglo bi se reći da ovaj tvoj komentar.... hm, nije baš u duhu onoga kaj propagiraš, a to su ak sam dobro shvatio, činjenice...

P.S.: Ako nisam bio dosta jasan, ja samo molim ljude dobre volje , da mi daju link gdje se može napraviti ovakav fensi report... ali... do sada, linka nema, tak da polako gubim vjeru u ljude , a sve više počinjem vjerovat u neke čudne teorije zavjere... mislim da znaš koje
    Uređeno od strane sogor (30.10.14 um 23:30 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Čudno je kako ljude boli kad savez od 20 igraca neprekidno kata MEGAKOALICIJU od 186 acc :cerek: onda se u glavama pojedinaca javljaju svakakve gluposti i teorije zavjere, a nisu u stanju priznat vlastitu nesposobnost

zalosno.....

PS....javljaju mi moji izvori da je doslo do masovnog krvoprolica kod "sjedista bizantske vlasti na Apeninskom poluotoku"
    Uređeno od strane Optimus Prime (31.10.14 um 00:55 Uhr)
    S1 - samo REKREATIVNO ( dual acc)

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Optimus Prime Vidi post
    Čudno je kako ljude boli kad savez od 20 igraca neprekidno kata MEGAKOALICIJU od 186 acc :cerek: onda se u glavama pojedinaca javljaju svakakve gluposti i teorije zavjere, a nisu u stanju priznat vlastitu nesposobnost

zalosno.....
    ma nije baš tako, igramo se sa dijelom koalicije bivšim EO iz čisto strateških razloga.. jesmo prošli svaki put, ali nismo niti jedanput napravili posao dokraja, pa ne kužim čemu graja oko tih nekoliko napada... umjesto da se cmizdri zapitajte se koga ste primili u koaliciju hbt led... i Virusi, i Nvc...
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    ma nije baš tako, igramo se sa dijelom koalicije bivšim EO iz čisto strateških razloga.. jesmo prošli svaki put, ali nismo niti jedanput napravili posao dokraja, pa ne kužim čemu graja oko tih nekoliko napada... umjesto da se cmizdri zapitajte se koga ste primili u koaliciju hbt led... i Virusi, i Nvc...

o kakvom to neprekidnom katanju pricas... nakon sto dana igre vi ste se igrali 2 dana... tebi je to neprekidno katanje...
    i o kakvom cmizdrenju ti pricas..

Uobičajeno

Ne znam otkud tolika potreba da se suparnik na ovom serveru (jer svaki je server za sebe), svrsta po svaku cenu u grupaciju sa nekim sa kim od starta razmenjuje napade (NVC), cemu tolika propaganda i gde to vodi, s obzirom da su karte vec podeljene...

(@ optimus prime)
    Uređeno od strane Atomic Betty NCLS (31.10.14 um 08:51 Uhr) Razlog: missspelling
    +Nucleus-
    2007.

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    Ja tebe ne vređam prema tome,nemojmo bit bezobrazni ok
    a i to kaj veliš, Rudi molim te primi moju ispriku šta sam te utrpao u istu rečenicu sa gospodinom

:pivo:
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    a i to kaj veliš, Rudi molim te primi moju ispriku šta sam te utrpao u istu rečenicu sa gospodinom

:pivo:
    Nema veze to nego nebi e trebali baš tolko vređat ipak je ovo javni forum

Član foruma
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Nisan se mislija upletat ali vidin ovo prešlo u vrijeđanje to je stavrno nepotrebno jer je ovo samo igra i korištenje slobodnog vremena ,

Prvo čestitke ekipi iz CMC na rovanju naših c.roopova i uzmanju arta
    Stvarno četri ljepe akcije ( ijako bih rekao 3:1 za vas jer kod pincija smo vam skinuli 2 offa )
    Nevidin razloga zašto se traže neke (skripte i zašto se neki mješaju koji nisu želili ni poslat fejk na ekipu iz CMc )
    Vi čistite ispred svojih vrata zašto vam neki žele umanjiti vaš trud neznam stvarno ja vam samo mogu čestitati i nadati se da će vaši offovi ostait ispred naših sela zabijeni u naše zidove i ništa drugi,,,
    Toliko od mene i nadam se da više nebude teških i besmislenih riječi jer to je stvarno nepotrebno...

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Maxy Vidi post
    Dva od top 5 igraca jucer se razmazali od zidove... pa srca ti, jeli nam cijeli savez toliko ljen da nemozemo stavit reporte

Ja znam da ja jesam, nada sam se da ce bar ko drugi

Al mi to posteno odradimo cijelom carstvu bakterija dijelimo radost.
    Ja imam reporte od napada na oba ta drevna grada i report gdje jedan igrac iz TOP 5 ljubi zid na prvom selu od XXX igraca ......ne znam samo da li smijem objavit ih necenzurirane ipak je to za 18+ :cerek: mislim da Megici jedino preostaje da čestita na uspjesnoj obrani arteva
    Uređeno od strane Optimus Prime (31.10.14 um 14:27 Uhr)
    S1 - samo REKREATIVNO ( dual acc)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dane Vidi post
    Nisan se mislija upletat ali vidin ovo prešlo u vrijeđanje to je stavrno nepotrebno jer je ovo samo igra i korištenje slobodnog vremena ,

Prvo čestitke ekipi iz CMC na rovanju naših c.roopova i uzmanju arta
    Stvarno četri ljepe akcije ( ijako bih rekao 3:1 za vas jer kod pincija smo vam skinuli 2 offa )
    Nevidin razloga zašto se traže neke (skripte i zašto se neki mješaju koji nisu želili ni poslat fejk na ekipu iz CMc )
    Vi čistite ispred svojih vrata zašto vam neki žele umanjiti vaš trud neznam stvarno ja vam samo mogu čestitati i nadati se da će vaši offovi ostait ispred naših sela zabijeni u naše zidove i ništa drugi,,,
    Toliko od mene i nadam se da više nebude teških i besmislenih riječi jer to je stvarno nepotrebno...

jako lepo receno
    igramo se
    i nista vise
    da nema vas bilo bi nam dosadan server , nadam se da vrijedi i obrnuto
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244
    Zadnji post: 20.06.15, 15:27
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913