Stranica 172 od 236 PrvaPrva ... 72122162170171172173174182222 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,711 do 1,720 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od dane Vidi post
    Nisan se mislija upletat ali vidin ovo prešlo u vrijeđanje to je stavrno nepotrebno jer je ovo samo igra i korištenje slobodnog vremena ,

Prvo čestitke ekipi iz CMC na rovanju naših c.roopova i uzmanju arta
    Stvarno četri ljepe akcije ( ijako bih rekao 3:1 za vas jer kod pincija smo vam skinuli 2 offa )
    Nevidin razloga zašto se traže neke (skripte i zašto se neki mješaju koji nisu želili ni poslat fejk na ekipu iz CMc )
    Vi čistite ispred svojih vrata zašto vam neki žele umanjiti vaš trud neznam stvarno ja vam samo mogu čestitati i nadati se da će vaši offovi ostait ispred naših sela zabijeni u naše zidove i ništa drugi,,,
    Toliko od mene i nadam se da više nebude teških i besmislenih riječi jer to je stvarno nepotrebno...
    svaka čast na komentaru, sretno ubuduće :pivo:
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od gamacid Vidi post
    jako lepo receno
    igramo se
    i nista vise
    da nema vas bilo bi nam dosadan server , nadam se da vrijedi i obrnuto

A sta reci nema do kata od stari kolega iz krika

Član foruma Megan Fox's Avatar
    Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od dane Vidi post
    Nisan se mislija upletat ali vidin ovo prešlo u vrijeđanje to je stavrno nepotrebno jer je ovo samo igra i korištenje slobodnog vremena ,

Prvo čestitke ekipi iz CMC na rovanju naših c.roopova i uzmanju arta
    Stvarno četri ljepe akcije ( ijako bih rekao 3:1 za vas jer kod pincija smo vam skinuli 2 offa )
    Nevidin razloga zašto se traže neke (skripte i zašto se neki mješaju koji nisu želili ni poslat fejk na ekipu iz CMc )
    Vi čistite ispred svojih vrata zašto vam neki žele umanjiti vaš trud neznam stvarno ja vam samo mogu čestitati i nadati se da će vaši offovi ostait ispred naših sela zabijeni u naše zidove i ništa drugi,,,
    Toliko od mene i nadam se da više nebude teških i besmislenih riječi jer to je stvarno nepotrebno...
    Lijepo napisano.
    Dobar post

Citat Citat od Optimus Prime Vidi post
    Ja imam reporte od napada na oba ta drevna grada i report gdje jedan igrac iz TOP 5 ljubi zid na prvom selu od XXX igraca ......ne znam samo da li smijem objavit ih necenzurirane ipak je to za 18+ :cerek: mislim da Megici jedino preostaje da čestita na uspjesnoj obrani arteva
    Naravno da sam čestitala holderu za obranu "Hallija". Obrana "Halli" je odrađena školski od strane holdera i čestitke su mu išle odmah nakon napada.
    Na Ravenni je def dočekao i prvi val, što je po meni bilo nepotrebno, jer su bile malo veće "rupe" u valovima i art posebnog izvidnika upaljen. Ali svaka čast i na main defu. Velim samo, mogao se je možda sačuvati za drugu priliku.
    I da, nemoj objavljivati XXX reporte, već ih stavi kako spada, necenzurirano.
    Novo Veliko Carstvo Megan Fox

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post

nego, jesi dobio link za izradu logova?
    Aha, dobio, poslali mi tvoji ... i probao na jednom drugom serveru... i odma dobil ban... Mh valjda nema osjećaj za lijepo...
    Tak da sam sad u tepkoj depresiji, ne zbog bana, neg kaj i ja ne bum mogel raditi onak šarene logove :banned:
    Uređeno od strane sogor (31.10.14 um 18:21 Uhr)

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od sogor Vidi post
    Aha, dobio, poslali mi tvoji ... i probao na jednom drugom serveru... i odma dobil ban... Mh valjda nema osjećaj za lijepo...
    Tak da sam sad u tepkoj depresiji, ne zbog bana, neg kaj i ja ne bum mogel raditi onak šarene logove :banned:
    ako kojim slucajem trebas kakve antidepresive, samo reci..ajde, nije neka utjeha, ali ih mozes na ovom serveru raditi..
    i mislim da si ti meni obecao nesto
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Megan Fox Vidi post
    Naravno da sam čestitala holderu za obranu "Hallija". Obrana "Halli" je odrađena školski od strane holdera i čestitke su mu išle odmah nakon napada.
    Na Ravenni je def dočekao i prvi val, što je po meni bilo nepotrebno, jer su bile malo veće "rupe" u valovima i art posebnog izvidnika upaljen. Ali svaka čast i na main defu. Velim samo, mogao se je možda sačuvati za drugu priliku.
    I da, nemoj objavljivati XXX reporte, već ih stavi kako spada, necenzurirano.
    Ma mozda bi se naljutili ovi iz PTSP-NAV koalicije da se objave necenzurirani reporti .....ako netko iz te koalicije kaze da moze, onda stavljam original reporte
    S1 - samo REKREATIVNO ( dual acc)

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    ako kojim slucajem trebas kakve antidepresive, samo reci..ajde, nije neka utjeha, ali ih mozes na ovom serveru raditi..
    i mislim da si ti meni obecao nesto
    Sam ak su na biljnoj bazi... poslal sam ti na igm

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Kako je ovaj Šogor opet jak na jeziku pricaju mi neki ljudi da kad mu je NAV preoravao gg-e da je bio tih kao bubica nakon toga je se slizao sa Virusima, uguzio se u njihovu koaliciju, i sad se opet raskokodakao naveliko.....

Uobičajeno

Naprotiv, nama je bila cast da on zaigra sa nama
    +Nucleus-
    2007.

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

I nije bas neka cast :cerek:

Slične teme