Stranica 175 od 236 PrvaPrva ... 75125165173174175176177185225 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,741 do 1,750 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od budha Vidi post
    majmun ti je onaj koji te okotio. i koji te je napravio.....seljacino jedna maloumna...

http://prntscr.com/51y1gs

ps.. ak imas problema rijesimo ih u rl...
    daj pogledaj stranicu 171 i onda ju ponovno pogledaj ... pa nakon toga pogledaj kaj ti radiš

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    al morao sam ovoj budaletini i farmetini optimusu objasnit neke stvari da ne radi i dalje budalu sam iz sebe na javnom forumu
    zašto je on sad odmah budaletina? zato jer je napisao nešto što je većina smatrala za istinu, a to je da si ti njima čistio male skaute..ako je zbog toga, e onda nas ima više..
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma pampers's Avatar
    Registriran
    Jun 2014

Uobičajeno

Citat Citat od grozd Vidi post
    daj pogledaj stranicu 171 i onda ju ponovno pogledaj ... pa nakon toga pogledaj kaj ti radiš
    nemoze sef da gleda
    ima ban
    pa pita..dal ti fali neki off

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od pampers Vidi post
    nemoze sef da gleda
    ima ban
    pa pita..dal ti fali neki off
    čestitke na akciji .... da nedostajat će nam off .... a što sad možemo ..... idemo dalje

Član foruma tunto's Avatar
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

a koji vam je ovaj optimus di je sad moderator da makne tog trola sa foruma

nek meg a kaj nemate deffa sve me sram kaj sem onolku vojsku slal na DG :zeko:
    život ipak nije pošten pala::andjeo:

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od budha Vidi post
    majmun ti je onaj koji te okotio. i koji te je napravio.....seljacino jedna maloumna...

http://prntscr.com/51y1gs

ps.. ak imas problema rijesimo ih u rl...

problema imaš ti, prvo s vidom, a onda sa svim ostalim... adresa ti je poslana..

i molim ban i za sebe jer nisam ni ja bio fin i pristojan, hvala..
    Uređeno od strane cokolinozder (02.11.14 um 05:36 Uhr)
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    i molim ban i za sebe jer nisam ni ja bio fin i pristojan, hvala..
    :cerek::cerek::cerek:

Uobičajeno

Poz, postovani suparnici...ja pre par dana uradih analizu posle 100 dana servera, ali od tada stosta se promenilo, outsideri i favoriti zamenise mesta itd...a i ovaj forum ode u nekom drugom smeru (losem)...elem,
    zamoljena sam od strane dragog kolege Igora (ja sam ja) da u celosti iznesem njegovo vidjenje ovog servera, sto ovom prilikom i cinim bez cenzure,
    QUOTE:
    ovak... tjerate me da opravdavam sebe i svoje postupke ..neznam zasto cu to sad radit...tj..ne radim to da se opravdam vama(nobovima koji me optuzuju) nego da se opravdam svojim suigracima

pa ajmo po redu.....

pocetak igre... otok.... 2 su jaca saveza.. ebola sa oko 25 igraca... bod savez 40 + za oko 15 dana do 60 njihov wing oko 25 ...savez @ sa 9 igraca .. i pet sest igraca iz saveza eo na - + kordama na rubu otoka....

stanje pocetka igre...igrac ray ban poziva mene i moje suigrace da predjemo kod njih.. jer oni ce osvojit server....( po njegovome)

naravno odbijam..i govorim mu da ako zeli...moze povuc ljude sa - - i da on moze doci kod mene...

naravno dijete mi se smije i kaze da ce me obrisat u roku 60 dana...
    naravno on je bio obrisan...(ugasen)
    tu se onda pojavljuje megan sa svojom nvc koalcijom koja strateski bira igrace i saveze koje bi stavila pod svoje vodstvo...sa svih korda...( do tad nisam imao kontakta sa njome niti sa ikime vezano za ista)
    oko 25-30 dana pristupa mi njen (neko) sa idejom da se svi spojimo...tj da artovi koje osvojimo holda njen savez... koja ce ona vodit.....

naravno da sam se nasmijao i to odbio...

i isto tako sam na to upozorio na forumu da se zeli stvorit mega koalcija koja ce pokupit odredjene arteve.....
    i napmenuo sam da ako svaki savez igra za sebe...da moze i svaki savez se borit za bodove....logicki to je istina.....

da sam prihvatio tada tu ponudu tek onda bi ubio igru... tek onda bi se sve umrtvilo...

sta sam ja radioo.. cekao sam da vidim dali ce igraci iz nvc-a 3 x 60 igraca+ oni sa strane... shvatit da mogu i bez megan...tj..da se mogu igrat i sami.....

niste shvatili... nego ste poceli kupit sve arteve .... ebola je imala 8... vi ste bili na 15-16 znaci duplo vise....

sta sam ja onda trebao...da pustim njih da pokupe i ostale artvove i da pobjegnu sa bodovima... ne nisam mogao....

koje sam opcije imao..... udruzit se sa ptsp .. sa navom... sa cmc...( sa nikima nemam komunikaciju niti se znamo)
    dok sa druge strane... znam vecinu igraca u eo i nucleusu

jednostavnom matematickom racunicom...a to moze svaki debil sracunat...samo da se potrudi..a ne srat po forumima...
    oni imaju artova ...isto koliko i mi sada kada smo se skupili....
    oni imaju igraca ..isto koliko ima i nas(o kvaliteti je druga prica)

sta vama nije jasno vezano za strategiju igre..... sta.,....

moja zelja nije bila za velikom koalicijom.. ali za svaku veliku koaliciju treba kontra koalicija...i ona se MORALA napravit....svako ko to nevidi i sere po tome je glup ko noc..i ta osoba bi isto to napravila u mojem polozaju...

ja nisam imao pretenzije da stvaram koalicije..niti da uzmem server... ja sam samo dosao ovdje da se igram.. a tijek dogadjaja me je doveo u taj polozaj da moram stvarat i koaliciju ali i borit se za server... ne za sebe.. nego savez....

sada....ima 3 koalcije.....po kvaliteti artova..sada je ptsp-nav u prednosti...

kada cemo pocet sada srat po vama zasto ste se spojili.... u biti... pa odgovorite mi..a zasto ste se spojili.. vi toliko veliki pobornici soliranja....

sta po svima pljujete..a vi iste te stvari radite....

toliko o igri... ak sam sta zaboravio nadopunit cu.....

sada malo o komunikaciji i odnosima.....

da ja imam dug i bezobrazan jezik...i imat cu ga prema svakome ko ce ga imat prema meni....

sve moje uvrede ..sav moj dug jezik prostakluk i bezobrastina je bila sa razlogom.,...

svima sam samo vratio isto to sto sam dobio od vas......

pa da pocnemo i tu po redu....

megan me je stavila na neku svoju sobu sa nekim svojim pacijentima di mi se pocela prijetiti omalovazavat i vrijedat....
    mene ...covjeka u god.. kojega nikada nije vidjela.. nikada upoznala i nezna nista o meni.... sa kojim to pravom..i sta sam ja trebao biti pic... i sutiti ... e nemoze...

dobila je ono sto je i zasluzila.....

naknadno...poceli ste srati svi po meni da kako se mogu ponasat kao ona( u stilu koalicija) omalovazat me ...vrijedat me.. nazivat me svakakvim imenima...sta bi ja trebao... da sutim kao pic... e nemoze.....

vratio sam vam svima istom mjerom....(sta vi mozete a ja nemogu))

kamilica......

poceo si srat po savezu po igracima..nazivat ih svakojako...sta mislis da cu sutiti na to.,...

elza... osjecas se prozvanom..jer smo samo ukazali na vasu gresku ..di vas igrac..preko izvjestaja pokazuje da koristi bot... to smo naglasili.. i onda smo mi frustrirani i mi smo losi... zato jer igramo posteno.. kakva je to logika?????

ides me isto tako vrijedat...sta mislis da cu sutit....

kamilica... nazivas me majmunom ..idiotom..i svakojakim imenima.....

E NECES..... NECES A DA TI JA NE VRATIM... U BILO KOJEM PRIMJERU ...
    TVOJ JE IZBOR.....

ps...nadam se da vam je sada jasnije..i ne kuzim...ja sam dobio ban ...a mene se moze nazivat svakojako....
    +Nucleus-
    2007.

Član foruma -siljo-'s Avatar
    Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    zašto je on sad odmah budaletina? zato jer je napisao nešto što je većina smatrala za istinu, a to je da si ti njima čistio male skaute..ako je zbog toga, e onda nas ima više..

zec voli glupost, glupost voli rosu, a ja sanelu garavu i bosu

Član foruma
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

sada....ima 3 koalcije.....po kvaliteti artova..sada je ptsp-nav u prednosti...

Savez od 65 igraca je vama koalicija?
    Smoke_and_Fly, Laky t.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244
    Zadnji post: 20.06.15, 15:27
  3. Trenutno stanje na serveru 4