Stranica 184 od 236 PrvaPrva ... 84134174182183184185186194234 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,831 do 1,840 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma Megan Fox's Avatar
    Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Optimus Prime Vidi post
    ah da, vjerovatno vam je megan dala vrijeme sjedanja njihovih napada pa da znate tek onako
    Ok. Da i tebi dam neka vremena.
    5:00:00
    6:00:00
    7:00:00
    8:00:00
    9:00:00
    10:00:00
    ...

a možeš probati i u:
    5:30:00
    6:30:00
    7:30:00
    8:30:00
    ...

Imam osjećaj da si u početku, dok smo se samo sa VIRUSIma tukli, samo komentirao protiv njih i kao neki "Anti-Flesh-News" dolijevao ulje na vatru tim okršajima nebili što duže trajalo, a ti na miru klikao vojskicu.
    Sad kad si izgubio DG, odmah ti je Megan kriva da "šuruje" sa VIRUSI-ma.
    Uzet ću ti ja još koji grad. Uzet će ti ga i VIRUSI. Ne brini. Badave ovdje na forumu priča.
    Mega ovo, Mega ono, svi su ti sad krivi, svi igraju protiv tebe....
    Pogledaj si tablicu! Pa u vodstvu si sa pobjedničkim bodovima!
    Da nisi ti taj tomo što je izgubio DG? To bi puno pojasnilo tvoj stav.

lp
    Novo Veliko Carstvo Megan Fox

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Megan Fox Vidi post
    Ok. Da i tebi dam neka vremena.
    5:00:00
    6:00:00
    7:00:00
    8:00:00
    9:00:00
    10:00:00
    ...

a možeš probati i u:
    5:30:00
    6:30:00
    7:30:00
    8:30:00
    ...

Imam osjećaj da si u početku, dok smo se samo sa VIRUSIma tukli, samo komentirao protiv njih i kao neki "Anti-Flesh-News" dolijevao ulje na vatru tim okršajima nebili što duže trajalo, a ti na miru klikao vojskicu.
    Sad kad si izgubio DG, odmah ti je Megan kriva da "šuruje" sa VIRUSI-ma.
    Uzet ću ti ja još koji grad. Uzet će ti ga i VIRUSI. Ne brini. Badave ovdje na forumu priča.
    Mega ovo, Mega ono, svi su ti sad krivi, svi igraju protiv tebe....
    Pogledaj si tablicu! Pa u vodstvu si sa pobjedničkim bodovima!
    Da nisi ti taj tomo što je izgubio DG? To bi puno pojasnilo tvoj stav.

lp
    eh sada moram priznat
    ozbiljno megice ovime si mi pojasnila par stvari

tomo aka njegov dual livadar (koji to više nije) je izrigo i vatru i svakakav urnebes na 'vašega' budhu prije par dana(neopravdano totalno), a čudno mi nekak otkud si ti dobila taj info, pogotovo ak je budha rekao da više se ne obazire na tvoje poruke niti ih uzma za ozbiljno :cerek:

uglavnom toliko ste acceva spojili u jednu tako lijepu megakoaliciju, i to nije mali posa, ali ste isto tako ubili svu čar ove igre na ovom serveru, tako da mi jednostavno ne preostaje ništa više nego sam da smislim kak vama pomrsiti svu tu 'ljubav' :na karte:
    Uređeno od strane Rade1986 (17.11.14 um 16:04 Uhr)
    s1 2013/14, samo PTSP i zauvijek

Član foruma
    Registriran
    Sep 2014

Uobičajeno

Sreca da je pocela nova expanzija na World of Warcraftu pa me vise nije toliko briga

A da vi napravite novu neku ultra mega triple buba koaliciju i spojite te NVC VIRUSE ?

Član foruma Megan Fox's Avatar
    Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    a čudno mi nekak otkud si ti dobila taj info
    Koji info? Da je Optimus = tomo?
    To se dalo pretpostaviti po pisanju ovdje na forumu. Vidiš da mu odjednom sve smeta i da su svi protiv njega.
    Do jutros nisam imala pojma tko je on u igri. Ali nakon njegovog zadnjeg posta se dalo pretpostaviti.
    Novo Veliko Carstvo Megan Fox

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

vi svi više trabunjate i klafrate i brinete se o drugim savezima nego o sebi,svom savezu i svojoj igri :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Megan Fox Vidi post
    Koji info? Da je Optimus = tomo?
    To se dalo pretpostaviti po pisanju ovdje na forumu. Vidiš da mu odjednom sve smeta i da su svi protiv njega.
    Do jutros nisam imala pojma tko je on u igri. Ali nakon njegovog zadnjeg posta se dalo pretpostaviti.

Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    eh sada moram priznat
    ozbiljno megice ovime si mi pojasnila par stvari

tomo aka njegov dual livadar (koji to više nije) je izrigo i vatru i svakakav urnebes na 'vašega' budhu prije par dana(neopravdano totalno), a čudno mi nekak otkud si ti dobila taj info, pogotovo ak je budha rekao da više se ne obazire na tvoje poruke niti ih uzma za ozbiljno :cerek:

uglavnom toliko ste acceva spojili u jednu tako lijepu megakoaliciju, i to nije mali posa, ali ste isto tako ubili svu čar ove igre na ovom serveru, tako da mi jednostavno ne preostaje ništa više nego sam da smislim kak vama pomrsiti svu tu 'ljubav' :na karte:
    Čitati malo pažljivije kolegice Megan Fox Ja sam samo rekao da je cudno da su se Virusi i NVC preklopili uzimajući u obzir da su neki clanovi Virusa tu na forumu prijetili da ce obrisat acc ako ista budu NVC i VIRUSI imali zajedno

@ Dado

Ma sve je u redu samo nek napadaju zajedno znas koji je uspjeh biti pobjednik nekog naseg servera....vaznije je pobjedit nego jesti ......a neki su tu pisali kako su se samo dosli zabavit .......cilj opravdava sredstvo
    Uređeno od strane Optimus Prime (17.11.14 um 17:50 Uhr)
    S1 - samo REKREATIVNO ( dual acc)

Uobičajeno

da su neki clanovi Virusa tu na forumu prijetili da ce obrisat acc ako ista budu NVC i VIRUSI imali zajedno
    Niko nista nije prijetio, samo je tad receno da ne idemo sa NVC u endgame (a ni oni sa nama)...koji deo ove tvrdnje ti nije jasan?
    +Nucleus-
    2007.

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

E pa stvarno te dosta vise ,ti jadan ni sam neznas na koga bi pljuvao,pa pljujes po svima jedan dan,a drugi opet velicas sve daj se vise odluci za koga si i protiv koga si.Samo nemoj rec da si u NAVU jer te se NAV javno na forumu odrekao prosli s4 navodeci da nemaju pojma tko si ti i sto hoces uopce,a ti se svom silom htio prikazat kako igras tamo,usvtari i imao si acc tamo samo sto te nitko nije dozivljavao kao igraca.Onda dragi moj bolje suti jer igrac kojega se vlastiti savez javno odrice preko foruma nije igrac blago receno.
    I da ja i dalje stojim iza toga ako doznam da virusi i nvc suruju isti tren stavljam acc na brisanje.
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

@ Bloom

Pa Budha i Megan su sami priznali da su surovali za uzimanje ovog zadnjeg arta od igraca "tomo" Ne brini ti gdje ja igram ......mozda imam acc u svakom savezu na s5

@ Betty

Ti si bila medju prvima koji su govorili kako ne zele imat ista sa NVC-om pri tome ne mislim na endgame.....
    Uređeno od strane Optimus Prime (17.11.14 um 21:54 Uhr)
    S1 - samo REKREATIVNO ( dual acc)

Uobičajeno

Optimuse (ne znam ti ime), u sustini vrlo je prosto:
    Igramo sa onima sa kojima smo se spojili i ne kajemo se zbog toga, sve preko toga spada u domen teorije zavere.

Kao sto davno rekoh na ovoj istoj temi, pise sve u profilu ally javno.
    Uređeno od strane Atomic Betty NCLS (17.11.14 um 22:17 Uhr) Razlog: typo
    +Nucleus-
    2007.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244
    Zadnji post: 20.06.15, 16:27