Stranica 19 od 236 PrvaPrva ... 917181920212969119 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 181 do 190 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma straki's Avatar
    Registriran
    Mar 2014

Uobičajeno

iskreno ni ja nerazumijem koaliciju svi sa svima, i to totalno, nisu samo +/+ sa nama u savezništvu nego i sa -/+, ko tu koga voza neznam, znam samo da ima dosta neaktivnih acceva na karti...a mislim da će kasnije bit puno promjena kad se stvari srede, to stanje koaliranja mi izgleda samo privremeno dok se nerazviju sela i vojska a onda tarabana :cowboy::fajter:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    Misliš Aquielia brate, nice plan moram priznati, samo me baš zanima kako će ta vaša velika +/+ i kusur koalicija dijeliti tj. skupiti bodove i isto tako efekte od arteva, nije nemoguće, ali imam već neki osjećaj kako će late game na ovome serveru izgledati...

I Hik, volio bi da nije tako, ali čini mi se da o ovome serveru trubaduri neće pjesme pjevati... čak ni naš najveći minstrel 'DADO'

PS. Gama ako nisi znao vojska osim kaj zna hodati, ona zna i plivati, a kate i ovnovi su većinom od drveta napravljeni tak da plutaju na vodi i prate struju :cerek:, tak da te prosim lepo barem 100 golda jer nekako mi se ovaj server čini skupim, a ipak se želim iskazati

dodatak: 'i uostalom mislim da Hika treba katati'

mortik tvoji znaju

al moja bagra jucer isla do onog jezera, pol ih se ftopilo a ostalu polovicu zgrizle zmije i krokodili
    tu gamad barbarsku ocito niko nije vucil plivati. mozda sam trebal uzeti rimljane ipak oni imaju toplice i onaj program deca ribe

da sam znal da ima tolko vode po mapi ne bi napravil tu gresku
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od gamacid Vidi post
    mortik tvoji znaju

al moja bagra jucer isla do onog jezera, pol ih se ftopilo a ostalu polovicu zgrizle zmije i krokodili
    tu gamad barbarsku ocito niko nije vucil plivati. mozda sam trebal uzeti rimljane ipak oni imaju toplice i onaj program deca ribe

da sam znal da ima tolko vode po mapi ne bi napravil tu gresku
    Ništa gama nemaš sreće ovaj server, ili restartaj, pa da tvoje kate opet tjedan dana čekamo ili se striktno drži kopna, nedo bog da ti tak umre vojska, plivajući (bolje rečeno tonući) po vodi...

Taman dotle se svi stignemo preseliti u britaniju ili neki drugi otok, da ostane dovoljno mjesta tvojima :cerek:

PS. straki nmvz, sretno u osvajanju tvoje venecije
    s1 2013/14, samo PTSP i zauvijek

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    Ništa gama nemaš sreće ovaj server, ili restartaj, pa da tvoje kate opet tjedan dana čekamo ili se striktno drži kopna, nedo bog da ti tak umre vojska, plivajući (bolje rečeno tonući) po vodi...

Taman dotle se svi stignemo preseliti u britaniju ili neki drugi otok, da ostane dovoljno mjesta tvojima :cerek:

PS. straki nmvz, sretno u osvajanju tvoje venecije
    treba moje dodatno obuciti, nije ni bitno tolko plivanje. dosel sam do zakljucka da treba svakome dati kartu i kompas dok potone kaj se more orjentirati i kaj zna vu koju stranu da pocne po dnu hodati..............
    nekak mi se cini da se ova moja gamad nije ftopila nek da bedaki neznaju vu koju stranu da krenu, sigurno negdi krugove vrte po dnu
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma straki's Avatar
    Registriran
    Mar 2014

Uobičajeno

"PS. straki nmvz, sretno u osvajanju tvoje venecije ".....hvala Rade na dobrim željama, zovem te na feštu kad osvojimo veneciju il kak se već zove taj " gradić "

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Savezi:
    ses
    sexovci
    BoD
    BoD-W
    SSSR
    NucleusJ
    NucleusW
    D.G.R.
    SPS

sa kim ćete vi uopće ratovat? Pretjerali ste...
    :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

gama si našel brodogradilište gdje buš brodove delal ..... mojima nisu potrebni brodovi jer sam ih naučil plivat ..... a u prvom selu imam izgrađen bazen umjesto konjušnice gdje marljivo vježbaju iz dana u dan kao da su uskoro OI

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od grozd Vidi post
    gama si našel brodogradilište gdje buš brodove delal ..... mojima nisu potrebni brodovi jer sam ih naučil plivat ..... a u prvom selu imam izgrađen bazen umjesto konjušnice gdje marljivo vježbaju iz dana u dan kao da su uskoro OI
    Oformil sam JRT jurišni ronilacki TIM
    napadddddddddd

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od gamacid Vidi post
    Oformil sam JRT jurišni ronilacki TIM
    napadddddddddd
    nisi valjda??????
    s3-PowPowTrio
    s5-Ray Ban

Član foruma FlashNews's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Najnovije vijesti iz svijeta Travian-a

U redakciju svakodnevno stižu izvješća o tome da je ovo do sada najromantičniji server otkako Travian postoji, jer ljubav prosto cvjeta i pobjeđuje sve oko sebe, kao što se da vidjeti iz priloženog:

02.08a.jpg

a kao dokaz da smo ovdje sve više dio Europe, i prva zvanična Travian "gay" koalicija (čitajući opis saveza) korača hitrim koracima ka vrhu top-liste:

02.08b.jpg

Toliko do slijedećeg javljanja sa ovog neobičnog servera.
    Uređeno od strane FlashNews (02.08.14 um 14:39 Uhr)
    Calamus gladio fortior

silver.surfer (HRX), silver_surfer (HRX,S5), asterix.ns (S1,S4,S5), fallen.one (S3,TX2,PTR,Finals)...

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244
    Zadnji post: 20.06.15, 16:27
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913